Novo pr Si.mobilu XI.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Se je že komu zgodilo, da mu je v tujini zaračunalo preusmeritev na sistem SMS zgrešeni klic (+38640111xxx) ??? Izpadu mi je signal, kolega me je klical in imam te reči zaračunane...
confused-1.gif
Tiste preusmeritve pa ne gre nikakor ugasnit...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Se je že komu zgodilo, da mu je v tujini zaračunalo preusmeritev na sistem SMS zgrešeni klic (+38640111xxx) ??? Izpadu mi je signal, kolega me je klical in imam te reči zaračunane...
confused-1.gif
Tiste preusmeritve pa ne gre nikakor ugasnit...

Seveda se da izklopit to storitev ... samo poklices na stevilko 333 in ce je storitev aktivna, se bo izklopila, ce je izklopljena, se bo aktivirala ... >> http://www.simobil.si/sl/services.cp2?cid=E1D24071-71CB-A9FD-27BD-084A1900E33C&linkid=service
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Sem ugasnu, ampak preusmeritve ne gre deaktivirat tiste in so mi jo v tujini zaračunali !
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Zdej me kolega kliče in pojamra da mu je tamal nabil 300€ na prenosu podatkov v 8 dneh na SM
13.gif

Je to možno???
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
"Mal" interneta, "mal" downloadanja igrc iz marketa, "mal" YT filmčkov, pa se hitr nabere....
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
na mojem simobilu lahko preveriš seje,.. od do količina,.. kaj je delal pa ne,.. teh podatkov ne smemo beležiti,čeprav bi prav v takih primerih in v primerih zlorab še kako prišli prav,..
b
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik Shaban pravi:
Zdej me kolega kliče in pojamra da mu je tamal nabil 300€ na prenosu podatkov v 8 dneh na SM
13.gif

Je to možno???

Itak da je možno. Jaz sem enkrat v enem dnevu nabil 100€. To je pa tako ko tamali dobijo telefon v roke, pol je pa vedno operater kriv
smile-1.gif
ne pa uporabnik...
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Citat:
Uporabnik Shaban pravi:
Zdej me kolega kliče in pojamra da mu je tamal nabil 300€ na prenosu podatkov v 8 dneh na SM
13.gif

Je to možno???

Itak da je možno. Jaz sem enkrat v enem dnevu nabil 100€. To je pa tako ko tamali dobijo telefon v roke, pol je pa vedno operater kriv
smile-1.gif
ne pa uporabnik...

ne-ne-1.gif
Noben ni reku da je operater kriv...

Sam imam neomejen internet pa ne vem koliko tega prenosa je potrebno za tak znesek... zako moj kveščen
wink-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Sem ugasnu, ampak preusmeritve ne gre deaktivirat tiste in so mi jo v tujini zaračunali !

Saj ko ugasnes to storitev, je tudi preusmeritev izkljucena... Storitev "SMS zgreseni klic" ni nic drugega, kot preusmeritev ob nedosegljivosti na nek servis, ki ob potem generira SMS sporocilo... In preden sem napisal prejsnje sporocilo, sem probal in ker sem imel storitev aktivno, je ob klicu na stevilko 333 zenski glas povedal tole: "Prekinili ste Si.mobilovo storitev "zgreseni klic", Hvala..., Nasvidenje" ... Ko sem se enkrat poklical se je storitev spet aktivirala... >> "Aktivirali ste Si.mobilovo storitev "zgreseni klic", Hvala..., Nasvidenje" ... Medtem, ko je bila storitev neaktivna, tudi nisem prejel SMSa ... kar je logicno... In tudi zaracunati se v tem primeru ne sme nic ... Nevem pa, ce se da to storitev aktivirati/deaktivirati takrat, ko si v tujini oz. ko nisi v domacem omrezju ...
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Zato je pa ta aplikacija obvezna na telefonu
zmaga.gif


Lahko naštimaš, da ti npr., ko porabiš 1GB prenosa, zablokira mobilni prenos podatkov.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Predlagam, da si vklopiš eno od opcij mobilni internet,.. v tem primeru se po porabi zakupljenih količin zniža hitrost, nadaljni prenos pa je brezplačen. pri ostalih pa se plačuje.

b
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Citat:
Uporabnik Shaban pravi:
Zdej me kolega kliče in pojamra da mu je tamal nabil 300€ na prenosu podatkov v 8 dneh na SM
13.gif

Citat:
Uporabnik Shaban pravi:

ne-ne-1.gif
Noben ni reku da je operater kriv...

Sam imam neomejen internet pa ne vem koliko tega prenosa je potrebno za tak znesek... zako moj kveščen
wink-1.gif

Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Predlagam, da si vklopiš eno od opcij mobilni internet,.. v tem primeru se po porabi zakupljenih količin zniža hitrost, nadaljni prenos pa je brezplačen. pri ostalih pa se plačuje.

b

wink-1.gif


BTW: Sm mu to tudi sam predlagal glede na to da mu je kupil "tabrihtni" telefon...
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Borovnica, kako je pa kej s preseženimi podatki pri paketu orto Bombastic, se plačujejo ali se samo zniža hitrost?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
po porabljenih količinah se zniža hitrost ,.. poraba je plačljiva,..
brezplačni prenos po porabljenih količinah je le pri opcijah MI,.. prav tako je free pri novih paketih za mobilni internet
b
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.