Novo pr Si.mobilu XI.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
Zakaj bi pa moralo biti to na uradni strani objava ?
sprasujem se.gif

Ja če je pršlo do spremembe osvežovanja števca tudi za klice , sms itn.. Bi mogli popravit in napisat da tudi za ostalo ki je prej se 3x na dan osvežilo da se sedaj v realnem času kot prenos podatkov...

A oni še vedno na spletni strani majo objavljeno da 3x sej sem da sliko malo višje gor..

Tak da uradno ni nič..
wink-1.gif

Saj nimajo napisane nobene neresnice... Trikrat na dan se osvezuje... ce pa se se vmes, pa tudi nic narobe ane? Bolj narobe bi bilo, ce bi imeli napisano, da se osvezuje vsake pol ure... v resnici pa bi se osvezevalo samo trikrat dnevno
smile-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
Zakaj bi pa moralo biti to na uradni strani objava ?
sprasujem se.gif

Ja če je pršlo do spremembe osvežovanja števca tudi za klice , sms itn.. Bi mogli popravit in napisat da tudi za ostalo ki je prej se 3x na dan osvežilo da se sedaj v realnem času kot prenos podatkov...

A oni še vedno na spletni strani majo objavljeno da 3x sej sem da sliko malo višje gor..

Tak da uradno ni nič..
wink-1.gif

Saj nimajo napisane nobene neresnice... Trikrat na dan se osvezuje... ce pa se se vmes, pa tudi nic narobe ane? Bolj narobe bi bilo, ce bi imeli napisano, da se osvezuje vsake pol ure... v resnici pa bi se osvezevalo samo trikrat dnevno
smile-1.gif

Sej zato pravim da zadeva še ni uradno zunaj... Ker očitno testirajo ker vsem ne dela tko kot treba zato tudi na spletni strani ni popravljeno...

Zato to štejem da ni uradno še..
wink-1.gif
 

Karizma

Pripravnik
28. dec 2012
199
0
16
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik Karizma pravi:
In kako lahko kupiš Samsung Galaxy S5 mini, če ga nimajo v ponudbi? Al samo niso na spletni strani posodbli ponudbe?
smile-1.gif

Pride kmalu v ponudbo še ta mesec... Več pa ne povem..
wink-1.gif

ja, okej, recimo, da res pride ta mesec, samo potem se pač ne da telefona v akcijo, ki traja do 4. septembra ...
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Citat:
Uporabnik Karizma pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik Karizma pravi:
In kako lahko kupiš Samsung Galaxy S5 mini, če ga nimajo v ponudbi? Al samo niso na spletni strani posodbli ponudbe?
smile-1.gif

Pride kmalu v ponudbo še ta mesec... Več pa ne povem..
wink-1.gif

ja, okej, recimo, da res pride ta mesec, samo potem se pač ne da telefona v akcijo, ki traja do 4. septembra ...

Nisem pravi naslov za pritožbe..obrni se na Si.mobil
wink-1.gif
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Naročniške pakete petZAME, triZAME BlackBerry, TUJINA ZAME in TUJINA PODJETNI 30. 9. 2014 bodo ukinili. Naročnikom navedenih paketov bodo omogočili brezplačen prehod na trenutno veljavne pakete z naročnino in jih o spremembi obvestili tudi pisno po pošti.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Se kdo se sedaj ni dobil e-racuna za prejsnji mesec?

Nisem ga dobil niti na mail niti v e-banko.

Da, zadeva je zelo zamujala. K meni je prišla včeraj šele ali predvčerajšnjim, pa imam obračunsko 13....
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Tudi jaz imam obračun 13. pa še sedaj nisem dobil :p

Mislim, da bo najbolje, da jih pokličem, ker res nočem da dobim opomin..
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Jaz sem na moj simobil preveru, če faktura že obstoji, ker sem se ravno smukal mimo avtomata (da bi še to zraven uredil) in je blo že plačano, ko sem dobil račun...
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.822
638
113
Jaz mam za plačat 5.9 pa sem dobil račun na email včeraj. Glede na to, da sem na dopustu bodo kar lepo moral počakat do 8.9.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Tudi jaz imam obračun 13. pa še sedaj nisem dobil :p

A še do danes ne znajo poštimati računov na običajen mesečni obračun od prvega do zadnjega v mesecu, tako kot je to obračunano čisto povsod drugod?

To mi je šlo na živce že pred ene petimi leti, ko sem končno spokal od Simobila.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.