Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
A se pri nas tudi da tako spol spremenit v žensko?
Bi mi prav prišlo pri odhodu v penzijo, bi mi izračunali višjo pokojnino.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Ampak vseeno, čeprav se nam zdi to smešno, neumno in "nekje daleč od nas", razni FDVjevci kar pogumno furajo tole moderno agendo o xy spolih, nevtralni rabi jezika, prosti izbiri spola ne glede na biološko osnovo, feminizmu, LGTB ... Sem svoj čas spremljal neko dečvo na drugem forumu in nisem mogel verjeti, s kakimi forami je poučevala ostale uporabnike in utemeljevala svoje poglede. Ti ljudje so res pritegnjeni, ampak tale šmrklja je bila inteligentna, koherentna, well-spoken ... Vsakega je znala zabiti. Kot je rekel Peterson, ko se enkrat začnejo pojavljati te reči na fakultetah, pridejo slej kot prej v splošno družbo. Tako da se kar oborožimo z argumenti, ker bi nas v prihodnosti lahko kar konkretno posiljevali s temi neumnostmi.

Pa še nekaj. Čeprav je beseda komunizem (ali socializem) zastarela, je mnogim mladim ideja o enaki družbeni razporeditvi dobrin, socialni in finančni enakosti vseh bližje kot pa ideja, da je treba za uspeh trdo garati in se boriti z drugimi, zato je pričakovati, da se tega totalitarnega sranja ne bomo še tako hitro znebili (ne glede na zgodovino in na zgovorne dokaze, ki kažejo, da je takšna družbena ureditev utopična in nazadnjaška).

a1wKmxVj_700w_0.jpg
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
243
255
63
Ampak vseeno, čeprav se nam zdi to smešno, neumno in "nekje daleč od nas", razni FDVjevci kar pogumno furajo tole moderno agendo o xy spolih, nevtralni rabi jezika, prosti izbiri spola ne glede na biološko osnovo, feminizmu, LGTB ... Sem svoj čas spremljal neko dečvo na drugem forumu in nisem mogel verjeti, s kakimi forami je poučevala ostale uporabnike in utemeljevala svoje poglede....

Jp, logika današnjega zjebanega časa. Zakaj bi dečva poslušala druge avtoritete, filozofe, uporabnike..., ko pa ima že vse v sebi, kar manjka? Ni vpašanja javnega življenja ali česarkoli pač, pri katerem ne poseže vmes in slep in gluh, kakor je in vsili svojega mnenja. Kako tipično in kako znano je to...

Me spominja dečva, ki jo ti omenjaš na eno drugo dečvo (se spomnim iz nekega članka v sobotni prilogi), ko so neko poletje na radiu spraševali najstnike, ali med počitnicami kaj berejo. No in mlada sogovornica, ki očitno ni imela težav s samopodobo, je odgovorila: "Jaz fuulll nerada berem. Še tistega, kar je obveznega branja za šolo, snamem iz interneta povzetke knjig. Sem se pa odločila, da bi sama napisala eno knjigo."
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Ampak vseeno, čeprav se nam zdi to smešno, neumno in "nekje daleč od nas", razni FDVjevci kar pogumno furajo tole moderno agendo o xy spolih, nevtralni rabi jezika, prosti izbiri spola ne glede na biološko osnovo, feminizmu, LGTB ... Sem svoj čas spremljal neko dečvo na drugem forumu in nisem mogel verjeti, s kakimi forami je poučevala ostale uporabnike in utemeljevala svoje poglede. Ti ljudje so res pritegnjeni, ampak tale šmrklja je bila inteligentna, koherentna, well-spoken ... Vsakega je znala zabiti. Kot je rekel Peterson, ko se enkrat začnejo pojavljati te reči na fakultetah, pridejo slej kot prej v splošno družbo. Tako da se kar oborožimo z argumenti, ker bi nas v prihodnosti lahko kar konkretno posiljevali s temi neumnostmi.

Pa še nekaj. Čeprav je beseda komunizem (ali socializem) zastarela, je mnogim mladim ideja o enaki družbeni razporeditvi dobrin, socialni in finančni enakosti vseh bližje kot pa ideja, da je treba za uspeh trdo garati in se boriti z drugimi, zato je pričakovati, da se tega totalitarnega sranja ne bomo še tako hitro znebili (ne glede na zgodovino in na zgovorne dokaze, ki kažejo, da je takšna družbena ureditev utopična in nazadnjaška).

Poglej priponko 39610
Pri zadnji sliki bi moralo pisat: I'm a Prime Minister - Tweeter is my platform.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Ker je avtoriteta, pametnejsa, z vec izkusnjami. Clovek sam pa je navadno budalo, ki ga je potrebno vodit, saj bi drugace bil kaos.
In kaos bo ko se bos ti obleko v zensko in ti bo tvoja dala focn.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Navid

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
sem te mislo ze prej oznacit, da kljub vsemu temu, ti trdis da se svoboscine v zadnjem desetletju manjsajo.

resno?
A mogoče ni res, da se svoboščine, v zadnjih desetletjih, odkar imamo demokracijo manjšajo, kazni in področje kaznovanja pa višajo? Represija se stopnjuje.
Saj bi ti lahko naštel precej primerov, pa boš odpisal da je prav tako in da bi morale bit kazni še višje, tako da se ne bom trudil.
Malo je stvari, ki so danes bolj svobodne od npr pred 30-timi leti, ena od teh je LGTB. Ki pa naju, vsaj upam, ne zadeva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.104
485
83
kranj
žal mi je, ker bom tole napisal...ampak, človeštvo bi potrebovalo en reset v obliki prekleto zaj...vojne, da bi vsi ti sončki (kaktusi, hladilniki, oneti....) doumeli, kaj vse sedaj imamo! in da se preseravamo v pm. ko boš nekje v eni luknji ves prezebel in sestradan niti pisnil ne boš, da si užaljen zaradi mraza, lakote in zaradi tega, da se na hladilnik pa res ne sme streljat....
tole "vse je dovoljeno, razen tistega, kar ni" gre že smešno in bizarno (pre)daleč.
btw, a v evropi smo že prevzeli foro, da slep ni slep ampak vidno prizadet ipd finte? da ne bom koga kdaj kje užalil...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888