Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.545
132
63
Fonzl ne Gorenjci niste škrti, če vprašaš mojega Gorenjca, ti bo vedno odgovoril da ste varčni;);).

Drugače pa pravijo, da edini pravi škrtuhi s Sloveniji živijo v Zgornje savinjski regiji :zavijazocmi::sprasujemse:.

Sicer pa obstaja vic od kje izvirajo Gorenjci:

Gorenjci naj bi bili izgnani Ribničani (tisti na Dolenjskem), ker so bili premalo škrti,....:valjamse::valjamse::evil::evil:.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
nič od tega ni res
gorenjci v bistvu izviramo iz škotske
tisti, ki niso prenesli brezglavega razsipanja financ, so se iz škotske izselili na gorenjsko

je pa res, da se govori, da so se potem nekateri, ki so bili še posebej fiskalno restriktivni, premaknili čez črnivec
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
morš bit res zelo, zelo woke, da tole prodajaš kot diversity

1490814947-fresh-prince-of-bel-air-cast.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
pa 2 shades of genders

sicer nism bil ravno navdušen gledalec, neki sm pa vseeno gledal in nekako se ne spomnim neke poplave lgbžblj likov v tej seriji

v glavnem enobarven, binarnospolen, heteroseksualen fašizem, al kako se že temu dons reče?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
sej vem, da nisem, zato pa vprašaj na konc

kako nej bom, ne sledim več niti antikovid ukrepom, kako nej šele naraščanju spolne diverzitete na levici

včasih je blo bl enostavno: nasprotni spol, isti spol al pa jezersko-solčavska pasma
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.264
8.813
113
Nove ameriske serije, ki jih stancajo eno za drugo, so vse "po novem redu" posnete.
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.376
213
63
Pa še nekaj. Čeprav je beseda komunizem (ali socializem) zastarela, je mnogim mladim ideja o enaki družbeni razporeditvi dobrin, socialni in finančni enakosti vseh bližje kot pa ideja, da je treba za uspeh trdo garati in se boriti z drugimi, zato je pričakovati, da se tega totalitarnega sranja ne bomo še tako hitro znebili (ne glede na zgodovino in na zgovorne dokaze, ki kažejo, da je takšna družbena ureditev utopična in nazadnjaška).

Saj ta ideja je vedno blizu tistim, ki bi več prejeli, kot dali. Tisti trenutek, ko bi sončki morali kaj dati od sebe, bi se jim stališča hitro obrnila. :fredi: