Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
a ji ji fovš ane sedaj pa praviš da je svet zmešan samo zato ker ti ga nobena noče potegnit za 5 evrov... kako bom rekel... si preveč gnusen da bi našel prave besede zate.

Sem ravno našel eno 20-letno maserko, začetnico. 40 evrov za masažo, ki traja 75 minut, vključena tudi orala.

Ti pa se požri od hudega in črpaj tvojo vsakdanjo energijo iz podmene, da starčki ne morejo dobiti za noben denar.

Za 5 evrov pa nam ga bodo vlekle oktobra, ko gremo v Srbijo. 500 srbskih dinarjev je 4,5 evra. Če pa bom dal 1000 din, pa bom za 9 evrov očitno - car. :p
Drugi kraji, drugi običaji, druge cene...

prostitucija_Srbija.jpg
 
Nazadnje urejeno:

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Sem ravno našel eno 20-letno maserko, začetnico. 40 evrov za masažo, ki traja 75 minut, vključena tudi orala.

Ti pa se požri od hudega in črpaj tvojo vsakdanjo energijo iz podmene, da starčki ne morejo dobiti za noben denar.

Za 5 evrov pa nam ga bodo vlekle oktobra, ko gremo v Srbijo. 500 srbskih dinarjev je 4,5 evra. Če pa bom dal 1000 din, pa bom za 9 evrov očitno - car. :p
Drugi kraji, drugi običaji, druge cene...

Poglej priponko 27768
kako za noben denar? saj berluskoni je dobil vsak dan... je pa res da ni škrtaril :evil:
o strela jasna komaj jeseni greš v srbijo pohiti da ne podražijo preden prdeš tja ker meni se zdi da najmanj že 2 leti govoriš o tem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson in Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če te dobim - jih boš dvakrat dobil. Potvarjal pa ne boš !
Že res da imam Jagobabo v želodcu, toda vse kar je prav. :gorjaca:
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
https://nova24tv.si/svet/zakaj-se-n...i-pol-stoletja-pozneje-kot-kritika-clovestva/
Zakaj se nikoli več nismo vrnili na Mesec? Kritika človeštva, ki pol stoletja kasneje namesto k napredku stremi k samouničenju

Karikatura avtorja Patcrosscartoons prikazuje ameriškega astronavta, ki se vrne na luno leta 2019, prvič po 47 letih. Tam ga v kravati čaka novinar liberalnega časopisa New York Times, ki ga zasuje s serijo provokativnih vprašanj. “Zakaj na tej misiji ni nobene ženske? Je vaša obleka bela zato, ker ste rasist? Zakaj ste rekli (mankind) človeštvo? Ali ima vesoljsko plovilo tudi kakšno stranišče za transspolne osebe,” bruha iz novinarja. Karikatura zgovorno priča o tem, kako se je človeštvo v 50 letih spremenilo in kakšne teme, zahvaljujoč predominantni levičarski ideologiji v šolah in medijih, danes prevladujejo v svetu.