Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Moderne feministke pa to.... :fredi::evil:

aMZRrg6_700bwp.webp
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Ok, ampak pregnant employee namesto pregnant woman. Pa sibling namesto sister. Jaz bom počakala na naslednji cikel, ko bo spet ta prvi seznam trendi.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Ok, ampak pregnant employee namesto pregnant woman. Pa sibling namesto sister. Jaz bom počakala na naslednji cikel, ko bo spet ta prvi seznam trendi.
siblings je zelo zelo stara beseda in zajema oba spola tako da vedno ko koga vprašaš če ima kaj bratov ali sester rečeš siblings in je stavek krajši.
kot pregnant employee je pa fajn povedati da je nekdo ot tvojih zaposlenih noseč in ne neključna ženska...
bolj je smešno "a single gender"
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Če govorimo na splošno je sibling super izraz, zajema vse. Ampak tam je to kot bolj primerna beseda za sestro. To pa pač ni. Ker če jaz govorim o sestri, potem je jasno katerega spola je in ni nedolocljiva.

Konje pa govora o pregnant woman pa tudi ni bil poudarek tukaj da gre za nosečo žensko ki je pač pri njih zaposlena ampak da gre za nekoga pri njih, ki je noseč.

Ostale besede ko pač zajemajo na splošno oba spola (recimo police officer), je pač povsem praktično. Čeprav imajo pač izraz "man" ne kot le za moškega ampak človeka nasploh. Kot pri nas govorimo v moški osebi, kadar govorimo na splošno. To je pac mešanje dreka zaradi dreka samega.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Bravo stara :evil:

Se strinjam. In se tudi zavedam, da je ta stara lažje dobila 37 let mlajšo za skupno življenje, kot jaz dobim 37 let mlajšo za masažo, ali fook...
Tako da: res bravo.

Bo pa čez 20 let tamladi problem lizat tastari (se ve kaj), ker bo takrat tastara imela 81 let... :p Pinč? Pudelj?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Zato ker nam je vsem razen tebi jasno zakaj se je (sta se)...zarad njenih €€€ in da ma on mal bunga bunga......in to ni pol lih nek wauuu za večino
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Se strinjam. In se tudi zavedam, da je ta stara lažje dobila 37 let mlajšo za skupno življenje, kot jaz dobim 37 let mlajšo za masažo, ali fook...
Tako da: res bravo.

Bo pa čez 20 let tamladi problem lizat tastari (se ve kaj), ker bo takrat tastara imela 81 let... :p Pinč? Pudelj?
a ji ji fovš ane sedaj pa praviš da je svet zmešan samo zato ker ti ga nobena noče potegnit za 5 evrov... kako bom rekel... si preveč gnusen da bi našel prave besede zate.