Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

I

Izbrisan uporabnik #9334

A če me banoviraš, dobiš večjo plačo? :D
A zato je zadnje čase banja tako polna :D

Zmenva se, 60/40 (60 tebi :fredi:) , pa me bananaj, vsaj 2x na dan. Ni vrag, da se ne bi kje poznalo ...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Za čvek dobimo obvestila vsi, zato včasih odreagiram tudi jaz.

Maverick pa ni nič "zategnil". :) Čakamo na modmeet, da kakšno rečemo o tem.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ko naredim prijavo moderatorju in dobim takle odgovor:

Tvoja nedavna prijava je rešena: Sporočilo v temi 'Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t' - Kjera je pa tebi všeč? Razen une črnolase v sredini...
(konec sporočila).

Moj odgovor moderatorju (preko sporočil namreč ni možen)
Vsaj podpisal bi se lahko, če že na tak način odgovarjaš na prijave.

Nagababa.

Ker si verjetno starejša od 10 let in torej najbrž veš, da je :

- lepota subjektivna
- da imajo vsake oči svojega malarja

Če pa ne moreš preživeti, da bi REALNO le ene 4% anketiranih glasovalo, da so tele štiri v prvi vrsti pojem lepote, erotike in ne vem še čega, je problem pri tebi:
pomanjkanje kriterijev, kaj je seksi, lepo, estetsko.

In še enkrat: tiste štiri v 1. vrsti SO GRDE KOT PES. Oziroma: še tako grd pes je proti njim - lepotec...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Stvar okusa. Ta desna recimo ni tako napačna, enako tista levo za njo. Marsikatera iz slike je lepša od tistih, ki si jih s takim veseljem limal v temi o golih slovenkah.

Bolj gre za to, kako je katera naličena in kakšne osebne preference ima kdo. Enkrat sem šel z fukaiskajočimi v francija (ki ni znan po neki silni kvaliteti žensk) in prav gledal: ne glede na to al so ble "lepe" ali "grde", do dveh zjutraj so imele vse "družbo".

Sicer pa, verjetno se zavedate, da je določen procent "žensk" iz slike sicer biološko rojenih moških.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Ni videt ... kadar pogledam, skoz gor visiš.
Da razčistimo....velikokrat gledam celo "zviška" na vas...pa če je vam to prav al pa ne :evil: Ta kratek poleg čaja je za lajšanje tegob, ki mi jih povzročate ;)
 

Priponke

  • DSC_1035.JPG
    DSC_1035.JPG
    3,5 MB · Ogledi: 192
  • Všeč mi je
Reactions: luka51

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Stvar okusa. Ta desna recimo ni tako napačna, enako tista levo za njo. Marsikatera iz slike je lepša od tistih, ki si jih s takim veseljem limal v temi o golih slovenkah.

Grdo in debelo lažeš.

Mogoče je le ena, ki sem jih objavil v golih Slovenkah, imela viden obraz. Mislim pa, da nobena. Nikakor pa vse.
Torej ni MOŽNO govoriti, katera je lepša, če pa se ne vidi obrazov!

In ne obračaj povedano!
Govoril sem namreč o štirih v prvi vrsti, ne o eni ali dveh zadaj. Med stotimi sta valjda dve približno dobri.

Prva vrsta pa je, še enkrat, za funkcionalno nepismene, KATASTROFA!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Vsaka ki ima na sebi pirsinge ali je porisana ... počečkana, ima lastne osebnostne težave. Takšne punce je treba najprej prevzgojiti, potem bodo šele zrele za na ulico. :mad:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Vsaka ki ima na sebi pirsinge ali je porisana ... počečkana, ima lastne osebnostne težave. Takšne punce je treba najprej prevzgojiti, potem bodo šele zrele za na ulico. :mad:

Tele s pirsingi in tele porisane imajo "na ulici" absolutno manj "prometa", kot neporisane.

Človek dobi pri taki neprijeten občutek, da je že popolnoma pregonjena...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Kjera je tisti velik krogec v malem rdečem krogcu? :)
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
Ko naredim prijavo moderatorju in dobim takle odgovor:

Tvoja nedavna prijava je rešena: Sporočilo v temi 'Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t' - Kjera je pa tebi všeč? Razen une črnolase v sredini...
(konec sporočila).

Moj odgovor moderatorju (preko sporočil namreč ni možen)
Vsaj podpisal bi se lahko, če že na tak način odgovarjaš na prijave.

odgovoril ti je korektno, to da nekdo napiše da je ena grda pač ni hate speech.

tak kot ni vse hate speech s čimer se ti pač ne strinjaš.

#halorealnost
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

B81

22. jul 2007
34.427
8.918
113
Itak hate speech ne obstaja ce ni osebnega napada zraven oz. fizicne groznje...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jagababa nima deca. Je štajerka in to razpuščena, ona šele čaka na deca ki bi jo ukrotil. Toda pri nas v Slo je zadnje čase silno šibka izbira ... morda če bi jo kak bosanec ... :sprasujemse: