Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.330
2.275
113
Toliko lahko odvrnejo normalne ženske, kot bi tebe lahko odvrnil homoseksualec in te spremenil v spolnega partnerja. Pa tudi niso vse grde, v sredini sem videl eno lepotico v črnem. :)
Za razmnoževanje imajo državno medicino.
Glede une ta črne. Če je ta na sredini, darkerca, je slabša od une - ta druge - za njo. Mislim une na desno, ne une na levo - azijke.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
...prinese pomladi oz. gre bolj za izjemo, ki potrjuje pravilo :fredi:
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Kaj ti pomaga lepotica, če je tako neumna, da še dandanes verjame v to, da ženske nimajo enakih pravic in možnosti?
Pač vse zadeve ki jih tvezijo moderne feministke, da bi ostale še naprej pomembne, čeprav so vsi cilji feminizma že doseženi (in preseženi).
Vsaj na (zlobnem) zahodu, drugam se raje ne ozrejo.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Kdo bi si mislil.... :zavijazocmi:

NINTCHDBPICT000457247594.jpg


A 'MAN-FREE' music festival in Sweden has been found guilty of discrimination
https://www.thesun.co.uk/news/80169...-music-festival-guilty-discrimination-sweden/

"Statement, a feminist festival hosted in Gothenburg in August, is the world’s first major music festival for women, non-binary and transgender people.
Although the festival did not actually stop cis-men from purchasing tickets and entering the festival, describing it as 'man-free' put it in violation of anti-discrimination legislation, according to Discrimination Ombudsman (DO).

All of the artists booked for the festival were "cis-men free" and men accompanying the artists were kept in a "man-pen" backstage.

A cis-man is someone who was assigned male at birth and has remained male."


Ena lepša kot druga...
Na prve štiri v prvi vrsti se mi je recimo tako močno vzdignil, da se mi ne zmehča že cel dan.

Zanimivo, da so take vsaj dve klasi grše od ostalih, normalnih.
Očitno je feminizem domena grdih, takih, ki jih še "Busanc" ne bi takao štapom.
Zanimivo...
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ena lepša kot druga...
Na prve štiri v prvi vrsti se mi je recimo tako močno vzdignil, da se mi ne zmehča že cel dan.

Zanimivo, da so take vsaj dve klasi grše od ostalih, normalnih.
Očitno je feminizem domena grdih, takih, ki jih še "Busanc" ne bi takao štapom.
Zanimivo...
Ko naredim prijavo moderatorju in dobim takle odgovor:

Tvoja nedavna prijava je rešena: Sporočilo v temi 'Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t' - Kjera je pa tebi všeč? Razen une črnolase v sredini...
(konec sporočila).

Moj odgovor moderatorju (preko sporočil namreč ni možen)
Vsaj podpisal bi se lahko, če že na tak način odgovarjaš na prijave.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.912
5.461
113
Vedno ko dobim prijavo in je smiselna ukrepam...in ja ne boš verjela...v pozitivno rešenih prijavah prednjači uporabnik jest5....pa čeprav nisva mogoče vedno na isti liniji...ampak ko stisne opozorilo to utemelji in tudi ponavadi je smiselno...

Torej kjera poleg tiste črnolase v sredini, ki nam je 3/4 (preko palca) uporabnikom všeč, ti še dodatno pospeši utrip srca...? :D
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Vedno ko dobim prijavo in je smiselna ukrepam...in ja ne boš verjela...v pozitivno rešenih prijavah prednjači uporabnik jest5....pa čeprav nisva mogoče vedno na isti liniji...ampak ko stisne opozorilo to utemelji in tudi ponavadi je smiselno...

Torej kjera poleg tiste črnolase v sredini, ki nam je 3/4 (preko palca) uporabnikom všeč, ti še dodatno pospeši utrip srca...? :D
je možno moderatorju prijaviti moderatorja?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.912
5.461
113
Vedno...tudi kadar stisneš opozorilo poleg mene vidijo vsi ostali...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.912
5.461
113
Tudi...saj moderatorji nismo vsi 24/7 prisotni...mamo lajf kot vsi ostali...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ni videt ... kadar pogledam, skoz gor visiš.
Se pa vidi, da je Maverick vajeti zategnil. Sedaj vsi malce hitreje plešete. :p
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.912
5.461
113
Jah...pride tko...ker se je tud plača povečala....pa bonusi za ban itd :D