Nov prenosnik - vrnitev v 14 dnevnem roku

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
V rangu tega iz hoferja boš težko dobil kaj za primerljivo ceno, sploh kar se glede ekrana tiče! Drugače pa je Medion dobra znamka, pa servis je tudi brez problemov, kar se mojih izkušenj tiče.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Ko se folk izmišljuje in dela stroške trgovinam po nepotrebnem.

Je pa Hoferjevev zmaga, samo problem bo zaloga pomoje.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.374
1.002
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Niti ne rabiš uveljavljat ničesar. Pri spletnem nakupu lahko v te roku vrneš izdelek brez pojasnila.

vrneš lahko artikel v nespremenjenem stanju in nespremenjeni količini, prenosnik ki ne dela to vsekakor ni

Aktivirani winsi pomenijo nespremenjeno obliko? odprta embalaža tudi? Kje je "meja"?

A lahko kupim 10 kilogramov hrane za pse, odprem vrečo, dam psu ampak ta je noče jesti. Jo lahko vrnem?
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.374
1.002
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik BeerBelly pravi:
Možno je da mu search indexing nabije disk na 100%...sem že videl da se dogaja to na 8-ici.

Dobim enega precej solidnega Della vsake toliko na mizo. Vedno problem, da je FULLL počasen. Search indexing pa žge na polno. PO izklopu te funkcije zadeva spet leti. Se pa občasno samo nazaj vklopi. Težavo mu očitno povzročajo zelo veliki PSTji. Uporabnik ima hm, vsaj ene 10 datotek s po več kot 15gb mailov v vsaki... Moram uporabnika enkrat prepričati, da ga updejtam na 8.1 pa da potem vidimo.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
https://www.mimovrste.com/vracilo-v-14-dneh
Takšni so pogoji, če ima to pravico naj jo tudi uveljavi. Nakup preko interneta je pač tretiran kot drugačen, ker izdelka prej nisi mogel sporobat in vodet, tako kot to lahko narediš v fizični trgovini. Pogoji nakupa to dovoljujejo.
V hofer bo pa res treba zjutraj takoj it ja.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Dvomim da bojo v hoferju tako hitro pošli, saj so jih imeli nedavno tudi v akciji in so kar nekaj časa stali tam...
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
https://www.hofer.si/sl/posebn...k-396-cm-156-3/
FHD IPS zaslon,
Zadnji i5 procesor (5200U),
Intel HD5500 grafika,
1TB 7200rpm (jaz bi vseeno zamnejal za ssd),
3 leta garancije.

kaj mi lahko daš točno link do kosa, ki ga bi zamenjal. To verjetno ne morem sam, ali pač?
confused-1.gif
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Citat:
Uporabnik Katunga pravi:
Ker je moj nov prenosnik pridobljen danes očitno zanič, ker non stop šteka in melje u prazno ga bom vrnil.
Windowse sem že aktiviral, ampak kolikor berem pogoje zavrnitve izdelka v 14 dnevnem roku menda to ni problem, potrebno je le povrniti pc v tovarniške nastavitve. Kako se ga torej povrne v nulto stanje? Gre za Toshiba Satellite prenosnik i3/4GB/500GB/Win 8.1 C50-B-143
Žal.
frown-1.gif

Verjetno bo potrebno odštet še par sto evrov zraven da bo prenosnik normalno delal al kaj....Sem menil da bo 439€ dovolj.
frown-1.gif


Ima kdo še podobno izkušnjo? Saj Mimovrste niso nič krivi, ampak je izgleda škatla prešvoh....


Meni se je z mojo Toshibo pred leti enako zgodilo. Pusti ga en dan, da se sam poudejta, pa zmelje kar ma za zmleti, pa bo. Če po tem času dela isto, potem je res nekaj narobe.
smirk-1.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik Katunga pravi:
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
https://www.hofer.si/sl/posebn...k-396-cm-156-3/
FHD IPS zaslon,
Zadnji i5 procesor (5200U),
Intel HD5500 grafika,
1TB 7200rpm (jaz bi vseeno zamnejal za ssd),
3 leta garancije.

kaj mi lahko daš točno link do kosa, ki ga bi zamenjal. To verjetno ne morem sam, ali pač?
confused-1.gif

V Hofer katalogu piše da ima prenosnik razširitveno mesto za SSD z M.2 vmesnikom, tako da ti navadnega diska ni potrebno menjati ampak samo dokupiš M.2 SSD in ga vtakneš notri.

primer

http://www.amazon.de/Crucial-CT120M500SSD4-120GB-M500-SATA/dp/B00HBKOI00/
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
kaj lahko sam to nardiš? Ali je morda pri odpiranju ohišja kakšna varnostan nalepka, ki ti prekine garancijo, če je pretrgana?
Kaj ta del zamenjaš z obstoječim, ali ga le dodaš?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
https://www.mimovrste.com/vracilo-v-14-dneh
Takšni so pogoji, če ima to pravico naj jo tudi uveljavi. Nakup preko interneta je pač tretiran kot drugačen, ker izdelka prej nisi mogel sporobat in vodet, tako kot to lahko narediš v fizični trgovini. Pogoji nakupa to dovoljujejo.
V hofer bo pa res treba zjutraj takoj it ja.

Tudi v trgovini ti nihče ne bo prižigal prenosnika, saj se aktvirajo Windowsi
frown-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Katunga pravi:
že ko ga nameravam menjat sem pomislik kaj če vzamem morda 13''. Kaj je recimo v rangu tega iz Hoferja, do ene 600€, pa da ima že windowse...Bi pa vzel najraje Lenovo, če že Medion nima 13''. Toshibo sem odpikal, za druge pa ne vem.
sprasujem se.gif

da bi se ti lotil te zadeve na kak bolj pameten nacin? izberes nek konkreten model (pa ne v smislu en v hoferju zraven solate), preveris teste, se zmenis za prodajalcem za test ali si ga vsaj ogledas v zivo...

ali pa vsaj priblizno pogledas na specifikacije
rolleyes-1.gif
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Citat:
Uporabnik Katunga pravi:
kaj lahko sam to nardiš? Ali je morda pri odpiranju ohišja kakšna varnostan nalepka, ki ti prekine garancijo, če je pretrgana?
Kaj ta del zamenjaš z obstoječim, ali ga le dodaš?
Napisao je tako, da jaz sklepam da lahko narediš sam. Ne vem točno ker nikjer ne piše, razen to, da ima opcijo dodajanja SSD, vse o računalniku pa je v nemščini,mki mi ne leti ravno. Mogoče pokličeš in vprašaš? SSD dodaš k obstoječemu HDD.
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
Saj meni se je zdelo da bo ze ta toshiba dobra po specifikacijah. 😜
Pa ti povej Easy kaj je bolje kot ta medion za do 600eur, 15 ` ali 13``....😁
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.122
451
83
Citat:
Uporabnik Katunga pravi:
Saj meni se je zdelo da bo ze ta toshiba dobra po specifikacijah. 😜
Pa ti povej Easy kaj je bolje kot ta medion za do 600eur, 15 ` ali 13``....😁

Sej ta toshiba je čist ok. Očitno jo zmatra ali disk (pri večini dobiš 5400rpm jajco not) ali pa po možnosti še ogromno sranja naloženo že ob nakupu winsow. (enaka zgodba je bila prejšnji teden, ko sem nalagal ostale programe, win 8 so pa prišli že z laptopom).
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Saj ni slaba, ampak če za 500€ naslednji teden dobiš KONKRETNO boljši Medion jaz ne vidim razloga zakaj ne bi zamenjal?