Nov prenosnik - vrnitev v 14 dnevnem roku

kjernej

Zelenc'
21. sep 2008
2
0
1
Si morda že vgradil M.2 2280 SSD disk v Mediona? Kupil sem enak prenosnik, vendar mi ga ne uspe razstavit. Ko odvijem vijake in hočem odstranit pokrov ki pokriva večino spodnjega dela, se tam pri disku še nekaj skupaj drži in ne vem ali je samo kakšen dvostranski lepilni trak ali ga še kaj drugega skupaj drži. Kakšna ideja?
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
Živjo, ne nisem še. v naslednjem mesecu še sigurno ne bom. Če ti uspe, povej kako je šlo?
pozdrav.gif
 

Fr3dy

Pripravnik
7. okt 2012
38
0
6
Citat:
Uporabnik kjernej pravi:
Si morda že vgradil M.2 2280 SSD disk v Mediona? Kupil sem enak prenosnik, vendar mi ga ne uspe razstavit. Ko odvijem vijake in hočem odstranit pokrov ki pokriva večino spodnjega dela, se tam pri disku še nekaj skupaj drži in ne vem ali je samo kakšen dvostranski lepilni trak ali ga še kaj drugega skupaj drži. Kakšna ideja?

Mogoče bo v pomoč.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
M2 SSD je širine 22mm in dolžine 80mm. Ima priklop PCIx (2x ali 4x) in je velikosti RAM modula. Nimaš kaj z HDD caddy iskat tu.
Recimo kakšen nov HP niti nima več optične enote...
 

semnov

Pripravnik
19. feb 2009
188
22
18
Ko smo že pri izkušnjah pri nakupu preko interneta, je imel že kdo izkušnjo če kaj kupi pri
TECHTRADE, v kakšnem času morajo nakazati denar, ko vrneš izdelek?
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Tech Trade Center? Ta trgovina me je razočarala na celi črti in se je že dolgo izogibam. Verjetno je res problem v praznikih, čeprav spletna trgovina deluje nemoteno in bi ti morali odgovoriti. Si jih probal priklicati?
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
To morajo imeti vsi napisani v splošnih pogojih in seveda TTC ni izjema

"Na obrazec poleg svojih podatkov vpišite tudi številko svojega tekočega računa, na katerega bomo v roku 14 delovnih dni po prejemu vrnjenih izdelkov nakazali kupnino (razen če bo dogovorjeno drugače). "
 

semnov

Pripravnik
19. feb 2009
188
22
18
To morajo imeti vsi napisani v splošnih pogojih in seveda TTC ni izjema

"Na obrazec poleg svojih podatkov vpišite tudi številko svojega tekočega računa, na katerega bomo v roku 14 delovnih dni po prejemu vrnjenih izdelkov nakazali kupnino (razen če bo dogovorjeno drugače). "
Hvala za informacije. Sem napisal moj TR.
Je pa res, sedaj delajo na polno in so prazniki. Sedaj je vsem bolj nujno, da pošiljajo pakete, saj veliko ljudi pričakuje da jih dajo pod smrečico. Na srečo, nisem odvisen od tega denarja, bo šel za nov monitor. V kolikor me "razočarajo" z predolgim časom, bodo zaslužili pri Big bang ali mimo vrste.
 

semnov

Pripravnik
19. feb 2009
188
22
18
Srečen konec mojega primera.
Danes lepo dobil nakazan denar od "Tech Trade Center", ni bilo potrebno kaj klicati. Je razumljivo, da je malo trajalo, verjetno veliko naročil.
Pohvalno!