Nov Peugeot 308

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
http://www.autocar.co.uk/car-news/new-cars/wraps-come-sleek-new-peugeot-308#

Armatura
bonk.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.156
113
hah, zgleda kul, (takih itak ne bo v slo, ni €) ampak tapkanje po TS na slebo, bi rad videl..alkohola ne rabimo...
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Kaj pa ima to na pokrovu motorja nad režo za zrak? LEDice?

Take je lep drgač, akcijski za SLO trg brez opreme bo pa nikakav.
 

ametist

Fizikalc
5. nov 2012
180
47
28
Zunanja oblika je sicer všečna, vendar je meni osebno armaturna plošča kr neki. Ampak še bolj mi ni jasno, da se nobena od organizacij katere naj bi skrbele za varnost v cestnem prometu in seveda novinarji ne vtaknejo v varnost TS zaslonov. Ker ne mi reči, da lahko po njem tipkaš, brez da premakneš pogled iz ceste na zaslon, da spremeniš kar želiš. Skratka zame je to en velik minus k varnosti na cesti, oz. ni razloga, da bi bilo potem tipkanje po tel., kaj bolj nevarno kot tipkanje po TS zaslonu v avtu med vožnjo.
Lp.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.156
113
pa nad meglenkami tudi ledice..kar 5 nepotrebnih svetil, super to, šajni šajni, hepi hepi new year,mery xmass :D
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik ametist pravi:
Zunanja oblika je sicer všečna, vendar je meni osebno armaturna plošča kr neki. Ampak še bolj mi ni jasno, da se nobena od organizacij katere naj bi skrbele za varnost v cestnem prometu in seveda novinarji ne vtaknejo v varnost TS zaslonov. Ker ne mi reči, da lahko po njem tipkaš, brez da premakneš pogled iz ceste na zaslon, da spremeniš kar želiš. Skratka zame je to en velik minus k varnosti na cesti, oz. ni razloga, da bi bilo potem tipkanje po tel., kaj bolj nevarno kot tipkanje po TS zaslonu v avtu med vožnjo.
Lp.

Praktično vsi avti z TS LCDjem imajo za večino pomembnih funkciji podvojene komande na/ob volanu (in tudi kak voice dialing) ter za klimo. Nekateri pač ne, ampak če so "gumbi" na ekranu dovolj veliki, tudi ne vidim nič nevarnega. TS generacija je pač navajena TS ekrane uporabljat ...
 

ametist

Fizikalc
5. nov 2012
180
47
28
No če so komande podvojene in se nahajajo na volanu oz. ob njemu, potem je to vredu rešeno. Če pa niso podvojene komande je zame enako, kot uporaba mobilnega tel.(brskanje in ne pogovor), ker moraš stalno pogledovati na zaslon, da pritisneš želeno tipko. TS si lahko še tako navajen, pa moraš vseeno pogledat kej se nahaja želena tipka.
Lp.
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Notri je boljsi kot aktualen model. Jest ne vem kako lahko leta 2013 dajo displej za radio, porabo itd. iz nokie 3310?!?