Nov avto

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.978
5.069
113
Ta “mehiški” polizdelek se za Evropo izdeluje v Španiji in se prodaja po celotni Evropi. Samo v vednost.
Cel čas študiram kaj je point tega Taigoa. Ni Polo, ni Golf, ni SUV ni običajni avto... Zakaj bi ga kupoval, če imaš na trgu Golfa v tem cenovnem rangu in dimenzijsko Troca? Kaj to so rekli, imamo platformo ID3, ki se verjetno nebo prodajala kot vroče žemlje, dajmo tu noter enga bencinarja al pa dizla pa ponucajmo pleh ki ostane od ID3? Ne kapiram bistva tega avta.

Sory za off...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.328
948
113
Titograd
Ne vem, zdi se nepotreben in ni bil niti planiran v evropi. Ampak ker hudič izgleda kar dobro oz. manj škatlast kot t roc, si ga je evropa zaželela, pri vw pa so ocenili da se jim zna prodaja tu obrestovati.

Žena bi imela t roca, odkar je videla taiga, je na t roca skoraj pozabila. Je pač lepši :)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.439
5.455
113
mislim, na cesti če vidim enega pa po enega sta mi že tcross pa troc ista in zdaj mi pravite, da je še en vmes...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.541
9.224
113
Cel čas študiram kaj je point tega Taigoa. Ni Polo, ni Golf, ni SUV ni običajni avto... Zakaj bi ga kupoval, če imaš na trgu Golfa v tem cenovnem rangu in dimenzijsko Troca? Kaj to so rekli, imamo platformo ID3, ki se verjetno nebo prodajala kot vroče žemlje, dajmo tu noter enga bencinarja al pa dizla pa ponucajmo pleh ki ostane od ID3? Ne kapiram bistva tega avta.

Sory za off...
To je daleč od platforme ID3, to je platforma Polo.
Point je kupejevski SUV. Malo poglej naokrog in boš videl, da padajo z dreves kot zrele hruške. Treba bit stayliš in IN. Je pa to samo nov način, kako obstoječo tehniko proizvajalec proda za 20-30% višjo ceno. SUVje so izčpali, sedaj je pa nov trend coupe SUV.
mislim, na cesti če vidim enega pa po enega sta mi že tcross pa troc ista in zdaj mi pravite, da je še en vmes...
Bo treba očitno do okulista stopit ;).
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.439
5.455
113
je par izjem:

DDV pri nakupu službenega vozila



Davčni zavezanec ne sme odbiti DDV od osebnih avtomobilov, motornih koles, goriv in maziv, nadomestnih delov in storitev, tesno povezanih s tem. Izjema so vozila, ki se uporabljajo za opravljanje dejavnosti prevoza potnikov in blaga, dajanje v najem in zakup ter za nadaljnjo prodajo, vozil, ki se uporabljajo v avtošolah za izvajanje programa usposabljanja iz vožnje v skladu z veljavnimi predpisi, kombiniranih vozil za opravljanje dejavnosti javnega linijskega in posebnega linijskega prevoza ter osebnih specialnih vozil, prilagojenih izključno za prevoz pokojnikov;

sad, niti ne... vsi so glih... so mogli prav črto čez rit tcrossa potegniti, da se loči
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.233
2.072
113
SV SLO
Tud moj glas gre za Mondeota. Mondeo je zakon na avtocesti. Tam je doma. Vse drugo predlagano je bolj tam tam. Proti Mondeotu nimajo za burek. pa izogibaj se 1.5 D ker je premalo za tako velik avto. 2.0 150 ali 190 PS bo pa odlična izbira. Mogoče še hibrid pride v poštev.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.541
9.224
113
sad, niti ne... vsi so glih... so mogli prav črto čez rit tcrossa potegniti, da se loči
Res sta ista. Prava enojajčna dvojčka :evil: . Jaz ju tudi ne ločim.:valjamse:
43867c4ed6b51ef16e90-volkswagen-t-cross.jpeg

trrear_2.jpg


PS: Za vsak slučaj morda vseeno skoči do okulista ;).
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.439
5.455
113
Res sta ista. Prava enojajčna dvojčka :evil: . Jaz ju tudi ne ločim.:valjamse:
43867c4ed6b51ef16e90-volkswagen-t-cross.jpeg

trrear_2.jpg


PS: Za vsak slučaj morda vseeno skoči do okulista ;).

Ja črna črta čez rit, da se kaj porajta...

Ali hočeš reči, da so tebe prepričali v nasprotno? Z vsakega posebej so prav veliko individualnega dizajna vključili. Prodajajo 2 oziroma zdaj 3 praktično enake vagne...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
pa pri vseh čakalna doba da jih dobiš... ja res so falili...

od strani še poglej, mogoče ti bo tam kaj več jasno.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.439
5.455
113
za katerega pa ni čakalne dobe?

V glavnem VW bi dejansko lahko samo zadnjo črko napisa dol potrgal, pa bi eni okoli padali, da gre za povsem različna vozila...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.541
9.224
113
Ja črna črta čez rit, da se kaj porajta...

Ali hočeš reči, da so tebe prepričali v nasprotno? Z vsakega posebej so prav veliko individualnega dizajna vključili. Prodajajo 2 oziroma zdaj 3 praktično enake vagne...
Koliko in kako so različni wagni med seboj TEHNIČNO tukaj ni govora. Jaz sem repliciral na tvoj komentar o OBLIKI, kjer si trdila, da sta T-Cross in T-Roc praktično enaka in se ju ne da ločit med seboj. Fotki zgoraj OBJEKTIVNO pokažeta, kako je s tem. Tako da bo bolje, da se nehaš smešit. Ali pa res NUJNO čimprej potrebuješ obisk okulista.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Moja žena ima focusa( activ) karavan pa se vozi vsak dan v ljubljano delat 100km v eno smer. Avto ima line assistent in ročni menjalnik 1.0 turbo, 3 celindre in tistih 125 konjev, pa gre lepo in porabo ima 6 litrov na 100, servise na 30 000. Smo vzeli čim več opreme.

Če že izbiraš ,pojdi probat sam, si vzameš testnega pa probaj. Toliko kilometrov vseeno ni malo za presedet v avtu. Osebno si raje vzamem več opreme pa sem bolj komot s 150 konji kot pa golega in bosega s 180 konjev.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.978
5.069
113
Ja črna črta čez rit, da se kaj porajta...

Ali hočeš reči, da so tebe prepričali v nasprotno? Z vsakega posebej so prav veliko individualnega dizajna vključili. Prodajajo 2 oziroma zdaj 3 praktično enake vagne...
Med enim in drugim je 12cm razlike. Ni dosti, nekaj pa je. Taigo pa damo še 2 cm večji od Troca. Zato se res čudim kaj jim je špilalo da so to skropocalo lansirali na trg.
 
Nazadnje urejeno: