Nov avto

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Sem hotel nalimat tega, pa ga ni več na Avtonetu ... (p.s. tole spodaj je slika, ne klikat na link :evil: )
aa.PNG

Očitno gre pežo odlično v prodajo, celo tak, ki je neprestano na servisu ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
...samo ne Korole za 30 jurjev km letno.

Ne naredi tega sebi, ker bos 'po koroli' naredil popolnoma iracionalen nakup, rabil bos kar nekaj ur strokovne pomoci, da te za silo postavijo v okvirje -》ne hecaj se z lastnim zdravjem.

(prijateljski nasvet, ker mi delujes v redu dec).
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Octavia, Mazda 3, honda hr.v, opel astra, citoen C4, seat ateca ( grd a z 1.5 motorjem), bmw serija 2 in 1, fukaškaj, H tuscon, MB A,...

Saj se najde kaj. Ce firma placa benz je komot bencinar...edino polza naj ima da se kam premakne.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: tony in Hanzi

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Vsekakor pojdi na testno vožnjo preden kupiš, ker boš očitno veliko časa preživel v avtu. Sicer pa bi gledal od opreme da ima avtomatski menjalnik in aktivni tempomat. Če se boš veliko vozil po temi glej še na dobre luči. Pa da ima uglajeno podvozje, da se ne nagiba kot ladja in da ne boš rabil kiropraktika po letu dni vožnje po naših kolovozih.

Moč motorja mi ne bi bila tako pomembna. V mestu ne vem kje ti pride prav 300 konjev ko se cijaziš med semaforji in radarji. Na koncu greš itak tako hitro kot tista kolona pred tabo. Lahko prehitevaš vse živo, na koncu pa prideš mogoče par min prej na cilj. Pa stalno oprezanje za katerim grmom se skriva redar/policaj. Na koncu še vsakega dirkača spet srečaš na semaforju...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
...samo ne Korole za 30 jurjev km letno.

Ne naredi tega sebi, ker bos 'po koroli' naredil popolnoma iracionalen nakup, rabil bos kar nekaj ur strokovne pomoci, da te za silo postavijo v okvirje -》ne hecaj se z lastnim zdravjem.

(prijateljski nasvet, ker mi delujes v redu dec).
Ti si tisti, ki je vozil najbolj osnovno turško ne?
In to primerjaš s karjolo za 30k?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.344
5.385
113
Ta pogoj, ki je cena...
Cena 30k€ z enakimi davki, kot bi jih plačala fizična oseba?

Je flota pretežno iz kake določene znamke, kjer bi se lahko dobil boljši avto za enak denar?


Že Janezu so cene na avto.net neke okvirne smernice, ne pa nekaj v kamen izklesano, kaj šele za firme...
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
Trideset tisoč kilometrov na leto po avtocesti.
VAG - ov dizel in roka.
Vagov 2.0 dizl letnik 2018 120kkm preskocil jermen .... škode za 3500€ PIA pravi jebi ga.

Sodoben dizl je zadnja stvar ki bi jo kupil v teh časih.

Jota Karjola me je precej navdušil, čeprav za hibrida večino po AC ni ravno optimalno?
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Marxon

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
Ta pogoj, ki je cena...
Cena 30k€ z enakimi davki, kot bi jih plačala fizična oseba?

Je flota pretežno iz kake določene znamke, kjer bi se lahko dobil boljši avto za enak denar?


Že Janezu so cene na avto.net neke okvirne smernice, ne pa nekaj v kamen izklesano, kaj šele za firme...
Pojma nimam kakšna je flota pretežno, niti nisem spraševal
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.458
113
39
Vidim, da preveč demokracije škodi. Večkrat je tukaj tema, kateri avto bi kdo kupil za službenega...

Pri nas so določili, bela octavija 1.6d ali beli golf 1.6, oba z osnovno opremo in roka in brez duševnih bolečin pri izbiri :)

In 40.000 km letno :)
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Kdaj se pa rabi ta avto? Kolega je novembra narocil sluzbeno Skodo, so mu rekli cez eno leto bo. Drugi kolega je septembra narocil Mazdo, so mu obljubili decembra, avta jasno še danes nima.

Pojdi od salona do salon in samo pelji kar ti bo vsaj približno všeč in bo tam parkirano v fizični obliki
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej in novaa