Nov avto, veliko vprašanj.

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.857
3.877
113
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in Ginginova

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.124
867
113
Ker verjetno clovek ve o cem govori in ne naklada o robi, ki je nima oz. ni imel, za razliko od nekaterih :)
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.879
5.153
113
glede na nakladanje dvomim, da je mel kaj drugega kot toyoto. Tak da težko ve o čem govori, če ne uporablja konkurence.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
Nakup iz Nemčije preko kakšnega mobile je ok/ni ok?

Zna biti OK v kolikor najdeš kakšnega bolj preverjenega prodajalca in pa da iščeš zadevo, ki je ni prav veliko na SLO trgu. Včasih se je iz DE vozilo avte, ker so bili občutno cenejpi, dandanes pa v glavnem zaradi velje izbire, razlika v ceni ni več tako velika in se še zmanjpa, ko v SLO zaradi uvoza avta plačaš vse dajatve.
 
Toyota full nalodano še vedno ni nemška trojica, to pozabljaš. In mamica ne bo izpadla zanimiva v koroli.


ne lagat ker ni lepo. Že sama cporolla je wauuu, če je hibrid, je sploh adijo pamet, če pa je zrvn govora š eo mamici je pa to druga galaksija. Smo še vedno eni ki nam znajo biti te kombinacije wwwauuuuu
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Zna biti OK v kolikor najdeš kakšnega bolj preverjenega prodajalca in pa da iščeš zadevo, ki je ni prav veliko na SLO trgu. Včasih se je iz DE vozilo avte, ker so bili občutno cenejpi, dandanes pa v glavnem zaradi velje izbire, razlika v ceni ni več tako velika in se še zmanjpa, ko v SLO zaradi uvoza avta plačaš vse dajatve.
Ok, hvala! Še enkrat, ali je boljše vzeti za moje razdalje bencinarja ali je pri modernih dizlih že vseeno? Sprašujem sicer samo zaradi večje izbire če je vseeno.

Sicer zgornji Golf variant 1.5 je super. Samo še avtomatik mu manjka. ;)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.460
113
1.5 tsi bo čisto ok...po mestu malo več popije (recmo ko 1.8 N/A benz 10let nazaj) ....na relacije je pa ko diesel
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
Ok, hvala! Še enkrat, ali je boljše vzeti za moje razdalje bencinarja ali je pri modernih dizlih že vseeno? Sprašujem sicer samo zaradi večje izbire če je vseeno.

Sicer zgornji Golf variant 1.5 je super. Samo še avtomatik mu manjka. ;)

Jaz bi na tvojem mestu gledal bencinarja :) But hey, that's me and my 50c.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.857
3.877
113
Golfu v odhodu cena kar raste. :bonk:tudi vizualno je ze precej bogi.

Jah toyota je s krjolo, pa mazda s 3jo kar dvignila stopničko pa bo logično isto tudi novi golf naredil. Pomojem sedaj ko dobiš rabbita za od 16k EUR dalje je to zadnji golf pod 20k EUR, potem golf razred pod to mejo ne bo več obstajal. Tako da cene se mogoče zdijo visoke že sedaj, ampak verjemi da je za r-line opremo 20k zelo dobra cena tudi za "starega" golfa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Avtor naj se najprej odloči ali bo kupil novega do 20k ali rabljenega premium. Potem se mu bo lažje svetovalo.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Golf Variant 1.5 za tam okoli 20k mislim da je tisto kar se bo kupilo. Pokličem jutri za kakšen test.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
Zakaj berlingo/partner/kangoo ne pride v poštev ?
Vanj spraviš celo yarisko in 2 mtb.

Drugače glej za vw touran + strešni prtljažnik (ker krame bo vedno dovolj).
Ali kakšen z obliko zda redneck pickupa in 4 vrati (ala ford ranger).

Od nepremičnine yariske kar na RS ? Ob tem da si novopečeni fotr ? Recept za Darwinovo nagrado.

Meni se tole bere kot troll tema, če ni potem priporočam da si urediš prioritete v življenju.
 
Nazadnje urejeno:
5. apr 2015
1.337
692
113
Poglej še potem kakega seat leona st fr 1.5tsi. Pomoje kak jurček manj kot golf z več opreme pa če se ne motim, je na istem podvozju kot golf. Seveda je pa tudi stvar okusa.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Od nepremičnine yariske kar za vr5 ? Ob tem da si novopečeni fotr ? Recept za Darwinovo nagrado.

Meni se tole bere kot troll tema, če ni potem priporočam da si urediš prioritete v življenju.
Pa kje se najdete taki smrdljivi kreteni ki boste iz teme na forumu vlekli neki idiotske zaključke? Proklet jeben zarukanc. Vozim po omejitvah povsod, tudi po avtocesti, nimam niti ene kazni. Ker jasno če vozim svojo yarisko je to edini avto v katerem sem sedel in se z njim vozil. In sedaj bi z vrs delal prekrške levo in desno. Pa še otrok zadaj. Odjebi.

Ajde naj blackjack mal palamudi o cinganjenju ker mi ni do tega da talam državi še dodaten dnar po vsemu kar mi vzame, samo zato ker bi mel "bogatijo" od avta za 20k. Taki debilizmi so pa čez mejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.351
5.859
113
pri taščici
Jah toyota je s krjolo, pa mazda s 3jo kar dvignila stopničko pa bo logično isto tudi novi golf naredil. Pomojem sedaj ko dobiš rabbita za od 16k EUR dalje je to zadnji golf pod 20k EUR, potem golf razred pod to mejo ne bo več obstajal. Tako da cene se mogoče zdijo visoke že sedaj, ampak verjemi da je za r-line opremo 20k zelo dobra cena tudi za "starega" golfa.
Počakaj da recesija udari, bodo hitro popusti, subvencije itd v višini 40% in več od redne cene iz cenika
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejk0