Nov avto, veliko vprašanj.

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Jaz bi ti priporočal kakega karavana (octavia, passat), ker si napisal tudi, da rad prevažaš tudi kako robo iz bauhausa... Pa tudi pes bo imel prostor...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Že na prejšnji strani sem hotel vprašat kaj manjka Berlingotu? Al pa kak Fiat Scudo? <---- če še delajo to sploh...
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Če je pa napisal, da transportira MTB, otroka (morda pride še en?) in psa hkrati. V yarisu si ne predstavljam, razen če je mtb na strehi, kljuki... :)

Za 7-mesečnega dojenčka potrebuješ s seboj opreme več kot samo otroški voziček, edino če ga res voziš samo po LJ.

Če avtor teme ne hodi na dopust, potem bo tudi manjši avto OK.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Berlingota bi takoj imel če bi imel močnejši motor ker mi je top avto, vse kar potrebujem. Sicer avto mora tudi čez augentest žene in ona noče Berlingota.. Žal.

Sodelavec ima BMW 5ko karavan, dal 12k, rabljeno seveda. Tudi rabljene VRSke so po cca 20 kar je moj max. Samo pomagati sem hotel vam da bi mi lažje kej predlagali. Finance do 20 niso tak problem če bo OK avto.

Tudi na dopust hodimo in z ženo imava rada roadtripe (lani 5k po evropi). In ker pes na paše v yarisa bo letos v hotel tašča in tast.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.340
5.371
113
sem bila na istem. pri berlingotu oči trpijo, še ko mižiš... že več kot 7 let nam odlično služi. saj vem, potem ko ljubezen na prvi pogled izgine, pride v ospredje kaj drugega in tukaj berlingo zablesti. zadeva je tako praktična, da sem tudi jaz pozabila, da je grd ko sam satan.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
bravo jabe, točno tako.
Po uporabnosti se razne RS-ke, bmw-ji skrijejo... sploh ko so v igri otroci, kolesa,...oz ko rabiš prostor.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ne seri ga z berlingotom in ostalimi kombiji, ki se vozijo kot kapelice. Znotri pa nic boljse. Itak zapolnis ves plac, ki ga imas tud, ce doubledeckerja vzames bo vedno poln plus res veliko prostora rabis morda prvo leto otroka, max dve. Se pravi vzames normalnega karavana, bmw 5, dvakrat letno sposodis stresni kovcek in gas. Iz principa ga sam nikoli ne dajem gor, ker se potem vsak še tisoc in eno stvar spomne za sabo, ki jo "nujno" rabi. V bistvu pa rabi vsak tri pare gat, dvoje kopalk in majico za v trgovino.
Truga ti bo prisla prav pozimi, ko greste s kolegi smucat in not vrzes vso mokro, pobruhano, obleko plus smucke. Idealno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in sajkek

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
Dobr, ti ga ne rabiš. Jaz pa imam takega bmw-ja lahko samo za ob nedeljah k maši...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.340
5.371
113
Koliko otrok pa imate? Jaz se že 5 let zafrkavam s tam okoli dveletniki...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Koliko otrok pa imate? Jaz se že 5 let zafrkavam s tam okoli dveletniki...

Ze pet let imate dveletnike pri bajti? :confused:


Kstoner, al pa bmw trojko, al pa mb shootingbrake serijo A, tolk, da ne izstopas iz povprecja, ce si bolj reven potem skodo. Ampak daj nekaj nase in ne vzeti une tamale skode karavan, ki je podobna polotu. V tistem dec res izgleda kot zadnja copata na svetu.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Pozabil sem omeniti berlingote in te kapelice na kolesih. Mene familije v teh spominjajo na te novodobne hipije iz ljubljane, tri dni stara brada pri očku, ki ima zelo rad svojo 2 letno saro in 6 letnega nala. mamica se ukvarja z jogo in poje v mešanem zboru pri maši nasploh so vsi zelo povezani s skupnostjo in dajejo vtis toplega družinskega okolja.
 
22. jul 2007
12.799
1.313
113
123
Berlingota bi takoj imel če bi imel močnejši motor ker mi je top avto, vse kar potrebujem. Sicer avto mora tudi čez augentest žene in ona noče Berlingota.. Žal.

Sodelavec ima BMW 5ko karavan, dal 12k, rabljeno seveda. Tudi rabljene VRSke so po cca 20 kar je moj max. Samo pomagati sem hotel vam da bi mi lažje kej predlagali. Finance do 20 niso tak problem če bo OK avto.

Tudi na dopust hodimo in z ženo imava rada roadtripe (lani 5k po evropi). In ker pes na paše v yarisa bo letos v hotel tašča in tast.
Sicer ne vem kakšno raketo pričakuješ, vendar nov Berlingo z 130 km in porabo pod 6 litri letos full natovorjen na dopustu, se kar dobro pelje.
Tudi moja je bila na začetku skeptična ob nakupu prejšnjega modela, zdaj pa sploh več drugega ne gledamo, ker je avto zelo zelo uporaben za veliko stvari.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.852
113
pri taščici
Tukaj vas Andy pelje vse lulat. Lepo si je omislil mx5.
Ne vem kako si vi predstavljate dinamično vožnjo s kapelicami, kombiji, suvi, kufru na strehi, kolesi na kljuki, cegli v avtomobilski prikolici. Za to voziti okol je 100ps polna kapa. Pac daš občasno cegu izpod gasa na gas. Saj si navajen z yariske kako to zgleda.