[Nogomet] Prestopi 2007/2008

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Hm u 12 mil € glih ne verjamem. Je pa Kaliniæ že zdej svinjsko dober in če ne bo dvignil nosa in pridno treniral,ga čaka izjemna kariera(seveda je odvisno od mnogih faktorjev)...Dinamo se pa trudi pripeljati Brazilca Moraisa,vendar mislim da ne bo nič iz tega.
 

LukaModric

Zelenc'
9. jan 2008
15
0
1
Citat:
Uporabnik shift pravi:
se mi zdi da so ravnokar zafukal enega perspektivnega nogometaša
bonk.gif
Hm.. zakaj že?
Ali ima Modriæ pogodbo z Dinamom? Ima.
Torej? Pač mora igrat za Dinamo, če Dinamu in menadžerju ponudbe niso bile kakršne pač pričakuje.
Pač.. to je posel. Žal, a tako je.
 

LukaModric

Zelenc'
9. jan 2008
15
0
1
Znova.. zakaj že?

Zafural se je le on sam (pa menim da ni, ker je tudi v Dinamu super), ker je podpisal predlani pogodbo z Dinamom do leta 2015, čeprav "simbolično", ampak podpis je podpis.
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
2 mio ni bil vreden prestop, ampak je v to ceno vsteta tudi placa, ki jo bo dobil v Izraelu. Maribor je velik manj dobu, pa se to je vprasanje kdo vse si je razdelil denar.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Realno verjetno okoli 40% je od kluba, kar je še vedno lepa cifra. Volaš je itak prišel zastonj ker ni imel z Koprom pogodbe (kaki kekci, svašta od kluba), Bunderla pa tudi stane verjetno nekje tolko za kolko je bil Čadikovski prodan (80.000 €). Skratka, dober posel zaenkrat.
 

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
10.gif

Mamiæ mi je bil vedno simpatičen, zarad ljubezni do meni ljubega kluba. Zdej pa mi je prekipelo.
********************************** (tlele je ene sto psovk)
10.gif