[Nogomet] Prestopi 2007/2008

lionel

Pripravnik
5. nov 2007
98
0
6
Nič na koncu je bogi ostal v DINAMU
uf-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
Citat:
Uporabnik nepot pravi:
ker,.....?
17758-icon_confused.gif
igralec v njegovih letih ki je perspektiven rabi iti na višji nivo,nivo dinama in pa celotne HNL je pa
bonk.gif

vsaj za takega igralca kot je modriæ.leto, dve pa ne bo zanimiv več za nikogar več.morda za kak šahtjor...
 

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Strinjam se s tem,da bi Luka za njegovo kariero moral odditi igrati vn...Po drugi strani pa se mi zdi pretirana misel,da so uničili prospektivnega igralca.Modrič je igralsko kariero začel v Zadru,odšel na probo u Hajduk,kjer pa ni zadovoljil trenerjev.V svojo managersko agencijo ga je vzel Mamič in ga pripeljal u dINAMO,kjer je prešel čez skoraj vse mlade kategorije.U dINAMU se je naučil prvih profesionalnih korakov.......Ne skrbi,ko se bo prodal bo star 23 let in mogoče je celo boljše da do evropskega prvenstva konstantno igra(pa čeprav v HNL),kot pa da bi bil cifra u nekem večjem klubu.

Moje skromno mišljenje


Po neuradnih virih je bila največja ponudba 18mil€ s strani City-ja....Mamič je zahteval vsaj 22
 
Nazadnje urejeno:

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
če bi odšel v city bi bil konstanto v prvi postavi.2 leti igre v premier ligi in če bi nadaljeval tako kot je do sedaj bi lahko igral v katerem koli evropskem klubu v prvi 11
 

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Werder ne nudi podaljšanja pogodbe Ivanu Klasniæu.....Hannover bi ga rad videl u svojih vrstah....Ne vem zakaj imam občutek,da če bi se Mamiæ potrudil (€€€€€), da bi prišel u dINAMO,kjer bi konstantno igral in se vrnil na tire,na katerihje bil pred težko boleznijo.
 

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
Uau, sploh nisem pomislil na kaj takega.
Mogoče zato, ker so to le lepe sanje.
cry12bpy.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Klasniæ se je že "vrnil", tako da me čudi odločitev Werderja. V Dinamu ga lahko samo sanjate.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Kinimod pravi:
Hajduk zavrnil 12M EUR za Kaliniæa
grims-1.gif


Me zanima koliko je vse skupaj napihnjano ...

preveč.še marsikateri bolje finančno stoječi klub ne bi zavrnil take ponudbe.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Ja in ne. Buče so, ampak mali je v pol sezone dal 21 golov (8 pokal, 13 prvenstvo), star pa je 19 let, tako da zanimive ponudbe tudi ziher so. Sam pa dvomim, da bi Hajduk v trenutni situaciji zavrnil 12M.
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Vsak dan malo pregledam šport na index.hr, da se malo nasmejim. Kam vse so prodal hrvaške igralce in za kakšen denar, pa še vedno so doma. Za Modriča so napisal že novembra da gre v Arsenal. Etto je že podpisal z Borusijo... smehi v glavnem
Občutek dobivam, da jim je eduardo sponzor, ker se vsak dan pojavi nov članek o njem.

Tako da, dokler ni uradno ne verjamem nič kar preberem iz hrvaških portalov.