No, pa je šla... drugi del.

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Fsi skupaj, nea mi tak nervirat moje Čebelice, ona je pa ja tak vrei.
10.gif


Za zmirom vaš, Batate
 

Zetor5011

Fizikalc
14. dec 2010
639
28
28
OK,
še eno hitro javljanje po 14 dneh...
Ni da nimam kaj in o čem pisat, samo je bivša našla tole temo (no, že dolg nazaj, še ono prvo) in zdaj je to ratal problem, ker sem prasec ker take stvari pišem o njej in lahko to vsi preberejo ipd. Ni mi sicer čisto jasno, ali razume, da sva anonimna le do takrat, ko pošlješ link in rečeš no, tole se gre pa o meni... ampak nima veze.

Bottom line is: život ide dalje!
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
zdaj je itak vidla. V eni temi malo nižje lahko zdaj še njene slike obesiš pa je zadeva ad acta!
evil.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Ja IN, če je prebrala, verjamem, da si tko pošten, da si ji prej vse v obraz povedu, itak vaju pa ne poznamo. Sicer pa upam, da se logira sem gor in napiše kakšen "prasec" si v resnici.
evil.gif


majč
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.044
4.049
113
Citat:
Uporabnik Zetor5011 pravi:
OK,
še eno hitro javljanje po 14 dneh...
Ni da nimam kaj in o čem pisat, samo je bivša našla tole temo (no, že dolg nazaj, še ono prvo) in zdaj je to ratal problem, ker sem prasec ker take stvari pišem o njej in lahko to vsi preberejo ipd. Ni mi sicer čisto jasno, ali razume, da sva anonimna le do takrat, ko pošlješ link in rečeš no, tole se gre pa o meni... ampak nima veze.

Bottom line is: život ide dalje!

Ah, ženske... Kako jih zaboli, ko jim nastaviš ogledalo...

Ne spremljam tega dela foruma, zato se javljam tako pozno. Se pa ne sekiraj. Vsi smo morali čez to
smirk-1.gif


Je pa res, da je na začetku težje, ampak take izkušnje ti naredijo debelo kožo in nobena te ne bo mogla več tako prizadeti in iz tega boš prišel močnejši. Been there, done that.