No, pa je šla... drugi del.

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Žensko moraš nafilat po 4-5 letih zveze drugač si druzga najde
smile-1.gif

Saj ob takšem mišljenju bi bilo čudn, če ne bi spokala. Da bi pa "nafilana" širla tvoje gene, pa
bonk.gif


Da take čudne ženske ujagate, morte bit pa tud sami dost smotani.

Pišuka, ta model Zetor je reku, da sta si bila dost podobna glede interesov, da sta bila zato skupi. Ne vem no, dej napiš res kaki so tvoji interesi. Ne me basat, da se je tej modelki kr v trenutku zahotelo it, to jo je metal že neki časa, sam tipi ste včasih res slepi za te reči, bolj vas vrtimo okol prstov, bolj se pustite. Ja ja sej vem, pred frendi mort pa izpadt, da ste đeki vi.
priden.gif


majč
 
Nazadnje urejeno:

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.245
4.743
113
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:sam tipi ste včasih res slepi za te reči
100,01 % res. Spola se med sabo zelo težko razumeta, moški imamo tu še precej več težav kot ženske. Jaz sem prepričan, da deklina od zveze ni dobivala več tega, kar je pričakovala in je mogoče želela na neko naslednjo stopnico. To ne pomeni, da je partner neposredno zato odgovoren, ker sta zmeraj "kriva" oba.
Jaz sem si nehal delati utvare, da ženo po dobrih dveh desetletjih res lahko kdaj razumem. Vsekakor naredim največjo bedarijo, ko sklepam, da sedaj je pa zadovoljna ali sedaj je nesrečna. To je treba ugotoviti z medsebojno komunikacijo, vendar je čutenja težko povedati in težko razumeti.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.334
-8.453
113
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:sam tipi ste včasih res slepi za te reči
100,01 % res. Spola se med sabo zelo težko razumeta, moški imamo tu še precej več težav kot ženske. Jaz sem prepričan, da deklina od zveze ni dobivala več tega, kar je pričakovala in je mogoče želela na neko naslednjo stopnico. To ne pomeni, da je partner neposredno zato odgovoren, ker sta zmeraj "kriva" oba.
Jaz sem si nehal delati utvare, da ženo po dobrih dveh desetletjih res lahko kdaj razumem. Vsekakor naredim največjo bedarijo, ko sklepam, da sedaj je pa zadovoljna ali sedaj je nesrečna. To je treba ugotoviti z medsebojno komunikacijo, vendar je čutenja težko povedati in težko razumeti.
Če si je kao tako "zelo želela" nekaj več, bi mu to tudi povedala.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.245
4.743
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Če si je kao tako "zelo želela" nekaj več, bi mu to tudi povedala.
ne-ne-1.gif
Odvisno od človeka in od njegovih prejšnjih reakcij in še od marsičesa. Lahko tudi pove, pa nasprotna stran povedanega ne razume. Praviloma je tvoja predpostavka za veliko parov napačna, če spremljaš, kaj na osnovi izkušenj ugotavljajo zakonski terapevti.
Vsekakor bi jaz na ženskem mestu v primeru, da si želim denimo formalne poroke in me ded ne zaprosi v doglednem času, tega brcnil v rit, ne pa mu govoril, kaj si želim. In mislim, da bi tako naredil tudi nek delež žensk. V nekaterih rečeh ni emancipacije.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.220
2.455
113
v lokalni ostariji
samo nej ženska reče: lej lepo bi blo počas met otroka se poročit...

ne pa: a ni sosedov pepi luštn? prav cukrčk... ja prou pa nej bo...
ali pa:

a ni lepa pomlad, tkole romantična, se jih dosti poroči. ja prav pa nej se...

naj ženska izraži željo lepo direktno ne pa neki po ovinkih...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.245
4.743
113
Tega ni na tem planetu
ne-ne-1.gif

Zato pa masa terapevtov živi od tega, da uči ljudi zelo preproste stvari ubesediti.
Dejstvo je, da se odrasli pogosto bojimo izreči tiste zelo osebne stvari, kjer mogoče (predvidevamo) ravno od najbližjih ne bomo uslišani.
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Meni je pa tak način komunikacije čuden. Od kdaj je dec pes, da bo vohal
grin1.gif

Potem pa grejo ljudje narazen po dolgih letih in se čudijo.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.245
4.743
113
Si prej posebnost med ženskami kot pravilo (pa tudi med moškimi bi bila). Žal.
Ne vem koliko si stara in kaj delaš. Stvari se malo zakomplicirajo zaradi (slabih - ampak taki pač smo) osebnostnih lastnosti in ko začne za resen pogovor primanjkovati časa, ker je pač ta teden en službeno odstoten, drugi teden je otrok bolan in se celo noč ne spi, tretji teden pa taščo rukne kap in je zmeda... In še malo in je mesec okoli, pa ni bilo 10 minut kvalitetnega skupnega časa. To se v realnosti dogaja. Potem pa ne rečeš partnerju najprej kaj čutiš, temveč rabiš nekaj časa, da prideš na skupno valovno dolžino.
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
To je vse zelo razumljivo in se seveda lahko zgodi. Pride do takih obdobij. Samo eni se že od začetka ne pogovarjajo ali pa kar naenkrat minejo leta kar so se nazadnje. Taki nikoli niso bili na skupni valovni.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.566
9.249
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
samo nej ženska reče: lej lepo bi blo počas met otroka se poročit...

ne pa: a ni sosedov pepi luštn? prav cukrčk... ja prou pa nej bo...
ali pa:

a ni lepa pomlad, tkole romantična, se jih dosti poroči. ja prav pa nej se...

naj ženska izraži željo lepo direktno ne pa neki po ovinkih...
zmaga.gif

No, moja je bila direktna
grin1.gif
), je tisti, kateri je bil izrečen.
Še tako pride prevečkrat do situacije, pa kaj ne veš kaj mi paše, a me ne poznaš, da bi sam vedel
rolleyes-1.gif
?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.566
9.249
113
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Odvisno od tipov, eni niso vedno pripravljeni slišat golo resnico.

majč
Ne poznam tipa, kateri ima raje ''okolišanje'' in stavke z 10-imi pomeni. Sorry.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Ja jaz pa ene par njih, sorry nazaj. Pa ene par modelk tud, isto, ne vem a to postaja sindrom.

majč
 
Nazadnje urejeno:

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
B? Sem že prej rekla, da morte bit res dost smotani, da najdete ženske, ki vam uidejo z drugim, pomožnosti še v času, ko so z vami.

majč