NLB sux - izpiski

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.041
496
83
Kaj ni možno pošiljanje izpiskov odjaviti? Pri SKB jih lahko odjaviš, če imaš elektronsko bančništvo.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Jaz imam pri SKB elektronsko bancnistvo (s "kalkulatorjem"), pa sem precej preprican, da mi izpiskov od vodenja racuna ne zaracunavajo. Zaracunajo mi bivsih 100 SIT v protivrednosti za el. bancnistvo vsak mesec in na zacetku so zaracunali 1/5 od cene pristopa k elektronskemu bancnistvu (ni enkraten strosek, ampak je razparcelirano na 5 mesecev), ampak to je vse. Dokler nisem imel SKB.neta, je bilo vodenje racuna zastonj. Izpiske mi posiljajo ves cas (prej, ko nisem imel SKB.net in zdaj, odkar to imam), ocitno brezplacno.

Ne poznam tocnega imena tega njihovega racuna ("gotovinski" ? morda se motim), ampak gre za stvar brez limita (cesar tako ali tako ne maram in sem na bivsi banki moral dati vlogo, da so mi ga ukinili ... slaba samokontrola s prevec alkohola v riti
smile-1.gif
), imas normalno Virrus/Maestro/BA kartico za placevanje in dvig z bankomatov (tega recimo Gorenjska Banka d.d. nima); normalna debetna kartica pac.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
To je res, a nikjer ni bilo govora o racunu za pravne osebe ("poslovnem racunu"). Jaz si v tem primeru niti ne bi upal odpovedati izpiskov, tudi ce bi ta moznost obstajala in bi imel el. bancnistvo.