NLB izkušnje

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Ksz: neKateri pač ne vidijo dlje kot do svojega nosu in živijo v utopičnem svetu...

in to reče zvest cucek ki v življenju ni imel in ne bo imel druge banke kot nlb
hysterical-1.gif


čisto isti sistem kot tvoje flancanje o mučnem življenju in delu v avstriji, pa si jodlarsko mejo verjetno 2x v življenju prestopil ko si šel kavo švercat, pa mogoče si kdaj formulo gledal na ORF
hysterical-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Na večini bank, katere poznam je tako kot praviš. Ko še malo socialnega inženiringa narediš pa ti to samo potrdi domneve. Kot tudi te, da bo zelo kmalu stanje povsod dokaj izenačeno za šalterji in pri cenah storitev, saj banke kot ustanove zelo varčujejo in škrtarijo, kar se najprej (sicer kot nepravilna odločitev) odrazi na cenah storitev in plačah (posledično s tem pa na kvaliteti odnosa in storitve) zaposlenih na šalterjih.
Kar avtorjeva objava samo potrjuje. Sem prepričan, da lahko za vsako anko najdemo identični primer...

@Stein: tvojo mržnjo do NLB pa res ne razumem, saj jo tvoja firma (torej psledično tudi ti) kar dobro lupite za elektronsko bančništvo...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
@Stein: tvojo mržnjo do NLB pa res ne razumem, saj jo tvoja firma (torej psledično tudi ti) kar dobro lupite za elektronsko bančništvo...
Na razumeš jo, ker ne obstaja.
Sem le navedel postavke iz cenika. A je z njimi kaj narobe?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Ksz: neKateri pač ne vidijo dlje kot do svojega nosu in živijo v utopičnem svetu...
Koliko zarečenega kruha si se že nažrl? Sam se spomnim vsaj enega in sicer, ko si nas vse pljuval kaj to gremo k Gen-I, ker so vsi isti in itak je samo par EUR letno razlike. Kje si že sedaj?
grims-1.gif

Da ne bo čez eno leto tako tudi pri bankah.

In to, da je razlika minimalna je samo v tvoji glavi. Na elektriki sem prišparal lep denar (pa še ga
cheer.gif
), za banko ti pa konkretno povem takole. Sem ravno v iskanju ugodne varijante za poslovni račun in ob mojih predvidenih plačilih in izplačilih je razlika na letnem nivoju med bankami tudi 100%. V prvem letu sicer manj, ker ti vsi dajo kao nekaj brezplačno. Recimo zgolj primerček, nekatere banke računajo za e-bančništvo na mesec nekaj čez euro, druge pa 5 EUR. Pa nekatere zaračunavajo VSAK priliv po skoraj euro, pri drugih je pa brezplačno. In ti podpiraj politikante, kateri se redijo, jaz si pa raje ta denar izplačam, pa imam jaz kaj od njega. Ne kur.čevi priskledniki. Sicer pa, sej prov, da si pri NLB, jo moraš podpirat itak, če bo šlo tako naprej bo v celoti v tvoji lasti, samo da ne boš imel od tega nič, ampak si bodo priskledniki lepo zredili trebuhe.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Dete...
Sem v preteklosti zamenjal več bank kot pa ti gat...
Kar se tiče mučnega življenja v Avstriji... Če je vse tako simple, zakaj pa ne greš Tja delati ti? Zakaj pa, če je vse tako cool, medicinske sestre iz Koroške in štajerske niso planile po ponujenih mestih v branži takoj za mejo, ampak so raje ostale nezaposlene v tej gnili kuri?

Še enkrat tebi, ko boš imel določene življenske izkušnje, se pa javi. Teoretikov je že sedaj dovolj.

AVE.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Dete...

maš v gatah


Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Kar se tiče mučnega življenja v Avstriji... Če je vse tako simple, zakaj pa ne greš Tja delati ti?

delam na tem in to pospešeno

Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Zakaj pa, če je vse tako cool, medicinske sestre iz Koroške in štajerske niso planile po ponujenih mestih v branži takoj za mejo

kdo pravi da niso? 10k and counting obmejnih janezov dela gori

Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
ampak so raje ostale nezaposlene v tej gnili kuri?

1. delomrzneži
2. ni ob 15:05 doma
3. mora se peljat več kot 3km v eno smer
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Potem pa le. Pa da boš takega delodajalca dobil, da ne boš mogel ves čas na Alterju viset in neumnosti sejat.
 

pikijakob

Pripravnik
8. avg 2008
273
0
16
Obala
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Dete...
Sem v preteklosti zamenjal več bank kot pa ti gat...
Kar se tiče mučnega življenja v Avstriji... Če je vse tako simple, zakaj pa ne greš Tja delati ti? Zakaj pa, če je vse tako cool, medicinske sestre iz Koroške in štajerske niso planile po ponujenih mestih v branži takoj za mejo, ampak so raje ostale nezaposlene v tej gnili kuri?
Tja po novem se piše z veliko????
Še enkrat tebi, ko boš imel določene življenske izkušnje, se pa javi. Teoretikov je že sedaj dovolj.

AVE.
 

pikijakob

Pripravnik
8. avg 2008
273
0
16
Obala
Citat:
Uporabnik pikijakob pravi:
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Dete...
Sem v preteklosti zamenjal več bank kot pa ti gat...
Kar se tiče mučnega življenja v Avstriji... Če je vse tako simple, zakaj pa ne greš Tja delati ti? Zakaj pa, če je vse tako cool, medicinske sestre iz Koroške in štajerske niso planile po ponujenih mestih v branži takoj za mejo, ampak so raje ostale nezaposlene v tej gnili kuri?
Še enkrat tebi, ko boš imel določene življenske izkušnje, se pa javi. Teoretikov je že sedaj dovolj.

AVE.
Tja se po novem piše z veliko??
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Koliko zarečenega kruha si se že nažrl? Sam se spomnim vsaj enega in sicer, ko si nas vse pljuval kaj to gremo k Gen-I, ker so vsi isti in itak je samo par EUR letno razlike. Kje si že sedaj?
grims-1.gif
Kje pa boš ti po 30.6.2012 ?
grims-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Koliko zarečenega kruha si se že nažrl? Sam se spomnim vsaj enega in sicer, ko si nas vse pljuval kaj to gremo k Gen-I, ker so vsi isti in itak je samo par EUR letno razlike. Kje si že sedaj?
grims-1.gif
Kje pa boš ti po 30.6.2012 ?
grims-1.gif
Tam kjer bo ugodneje. Edino za 1 EUR se ne bom šel prestavljat k bivšim oligopolistom, ker toliko mi je vredna ''moč glasovanja''. Sicer pa grem k tistemu, kateri bo cenejši.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
jaz sem že zaprl račun pri njih in sem bil vesel in srečen da sem to naredil, ker tako arogantske banke...svašta. Sem odšel na Hypo in tam zate naredijo čisto vse, se potrudijo in so ti na razpolago. Do sedaj nobenih težav
smile-1.gif
Upam, da bo tako tudi ostalo...
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.250
113
Citat:
Uporabnik dinos77 pravi:
Sem odšel na Hypo in tam zate naredijo čisto vse, se potrudijo in so ti na razpolago.
Jep, Sanader je tudi tako rekel. Edino da so se njemu čez čas pojavile manjše težave.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Citat:
Uporabnik dinos77 pravi:
Sem odšel na Hypo in tam zate naredijo čisto vse, se potrudijo in so ti na razpolago.
Jep, Sanader je tudi tako rekel. Edino da so se njemu čez čas pojavile manjše težave.

Dejstvo je, da bi NLB že davno šla rakom žvižgat, če je ne bi država filala za milijardami.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.966
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Je rekel poznavalec bančega sistema v Sloveniji.

NLB morda ne bi bila tako slaba banka, če ne bi vsakokratna vlada zahtevala, da kreditira njene in vlekla ven dividende, ki so bile samo rezultat računovodkih sposobnosti.