Neurja 2021

I

Izbrisan uporabnik #9334

Sicer se pa lahko gremo uradno statistiko, da bo zaseka zadovoljen. Namreč kolikokrat ARSO pravilno napove sončne dni brez dežja in kolikokrat z dežjem. Saj - ne da bi si želel dež skoz in skoz, ampak včasih ga je pa treba. Zdajle npr. imam pred bajto na njivi tako špranjo, da si mimogrede nogo zlomiš v njej.

Buh daj dež in tri dni teme. :rolleyes: Da si malo odpočijem ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.711
4.197
113
Sej vem. Požrete vse, s točo vred :evil: ( :valjamse: ) . Mi pa potem pridno odpiramo zaturnice in pošiljamo robo naprej hrčkom. Imamo vsaj dvorišče pospravljeno, ok. Ampak malce dežja nam pa lahko vseeno kdaj privoščite. Horenci :rolleyes: .
Dobr da je bila navihta šele tolk pozno, ker drugače bi bilo nekaj protestnikov utopljenih, ker ne bi verjeli v dež in bi bili proti temu da jih dež omejuje!

1632946115482.png
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
"Med uradnimi meteorološkimi postajami še posebej izstopata Krajinski park Goričko z 93 in Ljubljana z 88 litri dežja na kvadratni meter, kar se glede na matematični izračun v povprečju zgodi le enkrat na 250 let."
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Gledam amaterske vremenske postaje z mikrolokacijami.
100-120 mm v 2 urah

Jaz sem še popoldne na ulici listje očistil z odtokov tako da pri nas ni zalilo je pa drug del ulice kjer tega niso naredili. Pa večina ljudljane tudi. Listja že polno po cestah, noben še ne pospravlja, samo malo dežja pride pa je vse zamašeno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
"Med uradnimi meteorološkimi postajami še posebej izstopata Krajinski park Goričko z 93 in Ljubljana z 88 litri dežja na kvadratni meter, kar se glede na matematični izračun v povprečju zgodi le enkrat na 250 let."
A to je spet IJS računal, potem veš da je kar nekaj.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Zaradi poplavljenega vozišča je zaprta ljubljanska severna obvoznica med razcepom Koseze in rondojem Tomačevo v obeh smereh.
V Ljubljani je poplavljeno večje število podvozov, zato vozite previdno.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ojej, to se je oblak utrgal nad vami o_O !
Kaj protestniki so še živi?