Neurja 2021

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.753
113
pri taščici
Na gorenjskem nimate zdele nikjer 22C. Ti se pases nekje na obali in nas mal hecas. Gorenjska ima vsaj 5 .anj od tebe, ti pa tudi ene t manj kot je si imel vceraj. .
Dozel tinpa kljub temu lahko ne vzge..
Pazi se karme;)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Dejansko je pihal veter tko 10min, par kapljic. Od 23h naprej imam odprta vsa okna na stezaj in temp v prostoru 26C. Mal sem ze premisljeval, ce zimske gume dam gor vceraj zvecer ob napovedi.
Vidim, da imate v lj tudi samo 18C. A zimska sluzba ze dela?
A avto maš že sklepan?
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
V glavnem lepo dezuje, ohladilo se je tudi. Vse po napovedih. Not. Kaksne reference rabis za sluzbo pri arso? Osnovno solo in sixpack do opoldneva?
 
  • Všeč mi je
Reactions: bero1

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Sej ma prav, napovedovali so zvečer nevihte in ohladitve. Pa je 21C ob polnoči v LJ.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.753
113
pri taščici
Pojdite spat, pa rno zdravo marijo zmolte in angel varuh moj, da ne bo zjutraj soet kje kaj stolceno. A vam ni ze zadnjic dost stolklo
Ste tudi jambral cez napoved....
Socer pa je stajersko ze opralo, hribe na zahodu tudi.
Ljubljana pride mal kasnej na vrsto. Zjutraj, da bo vec traparij in pocasnetov na cesti.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

V glavnem lepo dezuje, ohladilo se je tudi. Vse po napovedih. Not. Kaksne reference rabis za sluzbo pri arso? Osnovno solo in sixpack do opoldneva?

Nekoč smo imeli na šihtu enega, ki je čisto vsakič pri malici zabavljal da je govedina še kar trda itd. Zato ker je bil že po naravi težak in ni mogel drugače kot murglati.

Kaj je narobe z vremenskimi napovedmi? Ti jo mora arso razpisat točno za nad tvojo posteljo? Včasih je Trontelj res bolj kot ne ugibal, zadnjih 15 let so pa neverjetno točni. In vedno se potrdi tudi tista moja stara ugotovitev, namreč tudi takrat ko bodo napovedali rang svetovnega potopa za Slovenijo, vse tisto požrete uherni gorenjci (sej Thin je zraven ane?), do nas pride samo še pohleven dežek in usrana Sava. Tako da mi samo še zaturnice dvignemo in pošljemo vse skup naprej na hrvaško :evil: . Imamo potem lepo pomito pred pragom. :fredi:
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Milan Peterc, vodja intervencije dnevne izmene poklicne gasilske enote CZR Domžale nam je povedal, da so bili ob 16.24 uri obveščeni, da je prišlo do udara strele v dimnik, ki ga je razpolovilo, del dimnika pa je padlo s strehe.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Madona kolk pada dez ze dva dni. Same poplave v sloveniji. Na kerih drogah so na arsotu? Ker ce ni sonce in 35C ne zadanejo cisto nic. Tole poletje jim je slo fajn na roke.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.214
9.454
113
kod Džej-Zija
Kaj te spet muči? Napovedali so, da bo včeraj popoldne začelo scat in je res. Napovedali so, da se bo dež ponoči razširil po vsej Sloveniji. In se je. Na skrajnem zahodu države so napovedali možnost porasta hudourniških tokov in so res. Napovedali so še možnost manjših hudourniških razlivanj.

Kje si ti videl poplave? Slabo bral?