Neurja 2021

I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj a hidrant so polomili? Saj bi lahko filali tisti vodni top višje gor okoli obvoznice, pa še hitreje bi bilo :valjamse:
 
  • Haha
Reactions: Hanzi
I

Izbrisan uporabnik #9334

zaseka najbrz solato zaliva na vrtu ker je vse suho.
Demz ocitno si tudi ti bil mal posprican. Vsaj po radarju sodec te je vecji del noci spricalo.

Lep pohleven dežek celo milo noč :) . Kaže pa, da imajo v Ljubljani neko karmo, da jim je buh poslal svetovni potop ... :evil:

V glavnem, če tele vaše slike držijo, ste imeli huje kot nazadnje ko je Vič plaval :(.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra in Hanzi

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
V situli so imeli na -4 vse avtomobile pod vodo. Pa reveži so še bez dvigal ostali. V penthouse bo dolga pot ko bo treba vrečke iz trgovine nesti :evil:
 
  • Haha
Reactions: mosseero

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
To sem večkrat opazil da starejši bloki bolj prenesejo takšna neurja. Tudi kanalizacija zdrži tak sunk da ne bruhne iz vseh wc-jev.
Mogoče pa ti jugo standardi niso bili toliko slabi?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.799
4.302
113
Ojej, to se je oblak utrgal nad vami o_O !
Kaj protestniki so še živi?
Sabotaža, še VCR so potopili!

1632982780435.png
 
  • Haha
Reactions: Matey

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.847
3.367
113
40
Lj
Zakaj so zmer slike avtov potopljenih v podvozih pri Unionu ali Baravarskem? A folk kar vidi jezero in not zapelje?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.843
113
pri taščici
Bull shit, grejo v "20"cm vodo ces da bodo prisli cez. Pa se pac ne izide in jim crkne. Potem pa avta ne zrinejo ven iz podvoza (po klancu navzgor ga pac sam ne mores poriniti ce nisi ravno nek martin krpan) voda pa naraste na.meter ali dva.
Kogar je pa radar zapeljal v luzo, sinpa zasluzi nov avto. Upam da bo nov avto ze pametnejsi..
 
Nazadnje urejeno: