Nesreča Preddvor - Kranj

stilojtd

Pripravnik
28. mar 2008
51
0
6
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Pa kakšno križišče...????
bonk.gif
, v mislih imam običajno dovoljeno prehitevanje in kje v tej nesreči imaš ti križišče?

Pa recimo res recimo kaj pa če bi dedek oziroma kdor koli drug prehiteval kmetijski stroj ali pa bolj počasno vozilo?
Se pravi kadar so elvir vr6 in njemu podobni na cesti z motorjem je za vse ostale udeležence prepovedano prehitevati in zavijati levo, ker se vi po javnih cestah imate pravico voziti z hitrostjo, ki je nekajkratni količnik dovoljene.

Daj nam sporoči ko se greš vozit z motorjem, da se vsa Slovenija umakne iz prometa in da se ti slučajno ne ubiješ, ker bo potem spet jok in stok tukaj na Alterju.

Bereš tak bolj na hitro, pazi te ta HITROST ne UBIJE.

Največji frajer na motorju si ko se voziš po predpisih. (izstopaš od večine velike večine). Pa še zelo varno je za tebe in soudeležence v prometu.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
V tem primeru je krivda vsaj deljena, če je pobec peljal 180+ potem o krivdi ni kaj razmišljat....ata ga ni mogel videt. Dvomim pa, da bi ga ata opazil tudi če bo peljal 80...
17758-icon_confused.gif

Ma kakšna deljena krivda. Stardec je povsem pravilno zavil na levo. Dal žmigovec, pogledal, če ga kdo prehiteva, in ker ga ni TAKRAT nihče prehiteval, je počasi zavil levo. Kako pa naj bi drugače?
Medtem ko ima ta tvoj pajdaš celo vrsto prekrškov na vesti. Vozil brez izpita, s daleč preveliko hitrostjo, objestno, prehiteval skoz križišče, avto, ki je zavijal levo je prehiteval po levi, namesto da bi ga obšel po desni. Ker je do trčenja prišlo na levi strani ceste, je bila desna stran ceste v trenutku trčenja prazna ...... Skratka prekrškov kolikor hočeš.
Je pa mulc že s svojimi prejšnjimi dejanji pokazal, koliko je pripravljen spoštovat pravni red, ki velja v republiki Sloveniji. Tako da je blo samo vprašanje časa, kdaj se bo sesul. Žal je s sabo potegnil še dva.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
ja madona, sedaj sem pa jaz ispadel divjaški objestnež....
frown-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ne še lockad teme ka sem šele zele pršou:D

Če je ata zapeljal iz stranske na prednostno verjetno ni imel prednosti in je zato izsilil motorista. Mogoče če bi bil kdo mlajši bi mogoče vidu motorista ali pa če bi stardec malo po gasu stopu a je verjetno rabu 5 min da je vn zapelu...Motorist je pa verjetn prehitro prpelu ker drugače verjetn nebi umrla oba.

Kar se pa tiče kdo si zasluži kdo pa ne...motorista si po mojem (samo mojem) mnenju zaslužta. manj je kriminalcev lepša bo Slovenija.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Ne še lockad teme ka sem šele zele pršou:D

Če je ata zapeljal iz stranske na prednostno verjetno ni imel prednosti in je zato izsilil motorista. Mogoče če bi bil kdo mlajši bi mogoče vidu motorista ali pa če bi stardec malo po gasu stopu a je verjetno rabu 5 min da je vn zapelu...Motorist je pa verjetn prehitro prpelu ker drugače verjetn nebi umrla oba.

Kar se pa tiče kdo si zasluži kdo pa ne...motorista si po mojem (samo mojem) mnenju zaslužta. manj je kriminalcev lepša bo Slovenija.
Če pa misliš da je stardec zapeljal iz stranske in prečkal glavno, bi pa vprašal, kaj je motorist delal na levem (nasprotnem) pasu? Khmm, če bi v tem primeru peljal po svojem pasu naravnost bi peljal gladko mimo.

In če je ata pripeljal iz stranske, pogledal levo in desno, je mogoče celo videl motorista, ki pa je bil toliko daleč, da je stardec ocenil, da lahko glavno cesto prečka. In po zakonu sme stardec pričakovat, da bo motorist peljal po omejitvah. No motoristov pas je avto vseeno zapustil še preden je motorist pribremzal do tja. Trčenje je bilo na nasprotnem pasu.
Če bi motorist samo pribremzal in to po svojem pasu, bi po desni prišel mimo. Samo tega ni mogel vedet, ker v avtošolo ni hodil.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Piše da je avto obrnil na cesti tko da slike ne pomenijo nič...Sej je vseen kva je blo. Važn da so mamilaši šli..
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Meni so določeni rekl, da sta ga tedva na motorju tisti dan že 2 uri prej srala po planini (po zadnjem kolesu, itn.) in da je folk že klicu policijo prej glede tega in da jih niti ne preseneča, da se je zgodilo kar se je.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Nightcrawler pravi:
Meni so določeni rekl, da sta ga tedva na motorju tisti dan že 2 uri prej srala po planini (po zadnjem kolesu, itn.) in da je folk že klicu policijo prej glede tega in da jih niti ne preseneča, da se je zgodilo kar se je.
Mater je folk naiven, ker misli, da bo policija ukrepala proti takšnim. Ker policija točno ve, s kom bi imela opravka raje pogleda proč in jih pusti pri miru. Pa tudi, če bi mulcu napisali kazen, jo ne bi nikoli plačal, ker ni zaposlen in mu tudi ni kje vzet.
Policija mastno kasira takim, ki za par km/h prekoračijo hitrost, Takšni prinašajo denar, ker so zaposleni, prave prekrškarje in objestneže pa pusti pri miru.
 

aviator

Fizikalc
20. avg 2007
6.200
0
36
Kransterdam
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Piše da je avto obrnil na cesti tko da slike ne pomenijo nič...Sej je vseen kva je blo. Važn da so mamilaši šli..

In če so prodajal, še vseeno jim ne moreš tega privoščit
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Za vse Motoriste:

Tisti, ki me bo v prihodnje izsili, me prisilil, da bom moral na tak ali drug način reševat krizno situacijo....naj se me pazijo!!! Ko vas dobim, ji dobite po pichki, kot jih že dolgo niste, ali pa sploh nikoli, zato pa je tako!!
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Pohvalno je, da se boš potrudil rešiti situacijo in, če kdo res povzroči izjemno nevarno situacijo zaradi postavljaštva, si zasluži kako okol kepe!
zmaga.gif
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
V tem primeru zgleda tud čelada ni pomagala.
crazy1.gif
Druge slikce so pa prov grozne. Bi ble za pokazat kakšnemu zlo nadobudnemu kaskaderju! (če bi kaj pomagalo)