Nesreča Preddvor - Kranj

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Te druge slike so res gadne ja
uf-1.gif


Nevem kdo to daje na internet? Bi rekel da so gasilci to slikali.

LP
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.329
954
113
Voznik naj bi mel čelado, sopotnik zadaj ne...

So pa bile zadnjič fotke tu gori, pa so jih hvalabogu hitro umaknili... Itak pa krožijo po mejlih...

@doctorz: reševalec?
grims-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
In kdo bi po tvojem lahko vprašal domače za dovoljenje? Glede objav takih slik imam osebno deljeno mnenje....za pogledat so ker je pametno, da človek vidi kaj prinese hitrost, po drugi strani pa si ne predstavljam, da bi slike npr. moje nesreče krožile okrog in bi jih videla npr. moja žena in sin....Se je malo za zamislit....
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Voznik naj bi mel čelado, sopotnik zadaj ne...

So pa bile zadnjič fotke tu gori, pa so jih hvalabogu hitro umaknili... Itak pa krožijo po mejlih...

@doctorz: reševalec?
grims-1.gif

Zaenkrat imas vse prav ja
wink-1.gif


Meni se te objavljanje slik ne zdi prav, nevem kdo jih gre dajati na internet. Predvidevam da gasilci ali pa cestarji?
Nevem, si predstavljate sedaj druzino njegovo ko dobi tak email...
bonk.gif
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Meni se te objavljanje slik ne zdi prav, nevem kdo jih gre dajati na internet. Predvidevam da gasilci ali pa cestarji?
gasilci
smirk-1.gif

Kolikor mi je znano je to pri njih kar splošna praksa.
crazy1.gif


Sicer ne razumem kdo bi to želel gledat.
stupid-1.gif

Da o etiki sploh ne govorimo.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Sicer ne razumem kdo bi to želel gledat
Saj ravno zato se gre, da to vidijo tisti, ki tega nočejo gledat. Tle gre za prikaz in opozorilo, kaj lahko stori norost.
V avtu tud nimaš kričača, ki te opozori, da nisi pripet z varnostnim pasom zato, ker bi rad poslušal to žvižganje, imaš ga zato, da te na nekaj opozarja. In tako opozorilo mora bit takšno, da te gane, pusti vtis ali ti da mislit....
 

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
Grozne, en clovek lezi v travi. Sej to ni grozno. Ja pa moral biti prekleto velik sus, da je tako zlamal avto s strani.
shocked-1.gif
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
etika
confused-1.gif


verjetno je res najbolje, da po emailih pošiljamo še slike črvih zob, razpadlih jeter, rakastih pljuč,...
Saj veš nehigiena, alkoholizem, kajenje,...

Vse za preventivo, saj naš plemeniti cilj namreč upravičuje sredstva.
bonk.gif


@drugemu
ne gre se samo za te slike
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
In kaj je narobe s slikami na internetu? Posnete so bile na javnem kraju, če kdo noče biti na slikah, naj se zaklene doma...
P.S. Le kaj si je mislil Max M., ko je videl svoje slike na netu...?
smile-1.gif
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
ko imaš nov avto, kolo, motor, te more vidt vsak seljak,,,,,ko pa si razmazan po cesti, pa vsi morjo zatiskat oči
confused-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Aja, še neki me zanima - katere poškodbe so bile za motorista usodne? Zlom tilnika? Poškodbe glave? Kej druzga?

Pa na splošno, zaradi katerih poškodb ponavadi umrejo motoristi?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Več je tega....velikokrat je zlom tilnika ali pa jih preprosto zmečka....
frown-1.gif

Če je motorist v dotičnem primeru fizično udaril v avto je bilo to usodno za notranje organe, če je usekal z veliko hitrostjo z glavo ob cesto ali ob avtomobil, čelada ni mogla pomagat...možgani ne zdržijo takega pritiska...potem j etukaj še zlom tilnika....
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Ne ti pisat NAS zmečka
shocked-1.gif


Mal bolj podrobno me zanima..zaradi pojemka pride do poškodb notranjih organov in to povzroči kaj...pač tako se mi čudno zdi, na unih slikah voznik zgleda bolj ko ne cel, ampak je mrtev
frown-1.gif
...tko...čudno se mi zdi.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ej, prav imaš, tako sem napisal nekako tako kot, če bi vojak pisal, da jih največ ubije krogla....Sem pa popravil....
wink-1.gif

Zadeva je preprosta, telo se zelo hitro ustavi ob trdni oviri in tega pojemka in stika s trdno oviro notranji organi ne zdržijo. zaradi pritiska lahko enostavno raznese žile, pljuča, srce...skratka znotraj telesa rata puding. Vsa pokanja žil znotraj telesa pa povzročijo notranje krvavitve....
Če si opazila na slikah, poba res zgleda dokaj "cel", vendar, če si dobro opazoval predel okoli glave...zraven so ležali neki rdeči koščki...morda zdrobljenega prednjega dela obraza....oni drugi, ki je bil pokrit je po mojem mnenju zgledal manj "lepo"...vsaj po obarvanosti njegove okolice.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Pri motorističnih nesrečah je vzrok smrti kombinacija večih smrtonosnih poškodb (poškodbe glave, zlomnjen tilnik, poškodbe notranjih organov,...), ki bi bile že vsaka posamezno vzrok za smrt. Ker marsikateri motorist nosi zaščitno opremo, truplo izgleda kot živ človek, znotraj pa je vse sesuto.