Nesreča Preddvor - Kranj

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
To, da na cesti umreš je kruto, ampak še bolj kruto je to da preživiš in postaneš invalid. Si predstavljate da ne moreš živeti in ne moreš umreti. Katastrofa tako za preživelega kot za njegove svojce.
Poznam kar nekaj motoristov ,ki so zaradi svoje mladosti in norosti (na hitrost) postali invalidi in se zdaj matrajo že 10 ali 15 let. KRUTO.

Zato si nikoli v življenju nisem želel težkega motorja. Že na štirih kolesih si zelo izpostavljen kaj pa šele na dveh.

Zato ne morem razumeti enih tukaj, ki imajo vsega dovolj in preveč pa kljub temu iščejo in zagovarjajo izzive v hitrosti na dveh kolesih na navadnih cestah.

Ne trdim da na dirkališču ne moreš postati invalid, vendar tam ni drugih udeležencev, ki bi vozili nasproti, ni dedkov ki bi prišli iz ali na stranske ceste,.... saj razumete.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik koliko pravi:

Zato si nikoli v življenju nisem želel težkega motorja.
Problem ni v motorju, problem je v vozniku, človek je šibki faktor. Ne spomnim, da bi kdajkoli motor ubil koga kar samo od sebe.
Zato mi je en najbolj neumnih stavkov: "Bolje da jaz nimam motorja, ker bi se itak ubil."
Pa to ne leti osebno nate.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Saj če vi se ubil bi bilo še kar OK. Ampak, da postanem invalid zaradi svoje nezrelosti in neizkušenosti ne hvala. (nekje bi si moral nabrati izkušnje)

Če bi si kupil težki motor a misliš, da bi bil kaj drugačen od teh pobalinov , ki divjajo po cesti? Hitrost bi me 100% zasvojila in tudi vsak vikend nebi imel časa iti na Grobnik se zdivjat.

Če samo pomislim kako me je zasvojil prehod avta iz 80 na 115 konjskega je res boljše da gledam težke motore od daleč.

Če že motor potem kakšen čoper, kaj drugo nebi.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Same here. Enostavno se preveč poznam in ...težkač ni zame. Že z mopedi sem mel peripetije
tongue-1.gif


Pri avtih sem šel pa s 105 konj na 75, vozil umirjeno pa mi je dosadilo (po AC je komaj šlo
shocked-1.gif

Pa..se kr pozna, sploh na AC. Tko da - težkač, ja, če zvem da imam npr raka in še 2 meseca življenja
smirk-1.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.329
954
113
Velikrat je vzrok tudi izkrvavitev... Sej ste zgoraj napisal... Konec koncev je vse skupaj...

Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Mizerere je un z leve?
wink-1.gif

To tud mene zanima...
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Hja, bi... najmočnejš kar sem vozil je bila endurca 750 Super Tenere...endura bi morda še šla skozi. Ampak ne, hvala..ker sem se nazadnje peljal s frčijem in sem se zasačil, da že divjam
hysterical-1.gif