Nekaj za ustnice

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Torej, Labela ni čisto tapravo.
Ko sem bil mulc (včasih sem še sedaj
grin1.gif
) , je na smučanju ena znanka imela neko kremo za ustnice, ki je res pomagala. So šli kar mravljinci gor, ustnice pa (v momentu - blagodejno) kot nove! Nimam pojma, za katero kremo se je šlo.

Kaj pa vi uporabljate, za suhe ustnice ?
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Kara_Demz pravi:
Torej, Labela ni čisto tapravo.
Ko sem bil mulc (včasih sem še sedaj
grin1.gif
) , je na smučanju ena znanka imela neko kremo za ustnice, ki je res pomagala. So šli kar mravljinci gor, ustnice pa (v momentu - blagodejno) kot nove! Nimam pojma, za katero kremo se je šlo.

Kaj pa vi uporabljate, za suhe ustnice ?

Tezko ti vrjamem da ti labelo nebi pomagal.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Labella se je res neki poslabšala, kar se tega tiče
uf-1.gif


Sama uporabljam Blistex in kadar imaš fino izsušene ustnice ali celo razpokane, prav čutiš hlajenje. Par minutk in ustnice so kot nove.

Moja mati pa prisega tudi na kremo Melem, ki je univerzalna krema, pomaga pri kakršni koli suhi, razpokani in trdi koži.
melem1.jpg
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Jaz pa še vedno prisegam na Labello, pa tudi ta verjetno ne bo zate.

product-1193295.gif


Je pa ta izvedba, ki bi bila zate primerna res neki neuporabna ratala zadnja leta.

0601691.gif


Od Blistexov pa mi je ta, tudi ful dober in je primeren tudi za moške, sam ga pa že kar en čas nisem nikjer videla.

FAM_BLISTEX_LIP_BALM_STICK_1-1502.jpg
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Zanimivo, pravzaprav bi se lahko šel stavit : same punce
roza.gif
!
Ne, drage moje. Imam se za kolikor toliko normalnega dedca in si ne mažem ustnic 3 x na dan ! ( pravzaprav si niti ne predstavljam, kolikokrat na dan si jih povprečno dekle
evil.gif
)
Kaj res ni nič drugega, razen Labele (beri : čisti vazelin ) ?
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Jaz trenutno uporabljam tole Labello in mi kar ustreza.

[image]http://www.easyfarma.it/images_prodotti/med/429_0.jpeg[/image]

Sem enkrat posklusila z Blistexom, pa me po njem pečejo ustnice. Meni najbolj ustrezajo navadne, malo bolj mastne (a ne preveč) labele.

Se tudi jaz spomnim nekih kremic za ustnice, ki so malce zpekle, verjetno zaradi kakšnega mentola ali kaj podobnega. Ne spomnim pa se imena.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.945
1.099
113
www.adriamedia.si
Labello in podobo mi ni nikoli pomagalo ... Vsako zimo grdo popokane ustnice. Letos sem pa slučajno naletel na eno varianto od Vichyja, dela ko šus.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Medrepair je kar se tega tiče res najboljši vazelin ... Vsi hvalijo ... to da te pečejo ustnice pa ni ok, ker ustnice kvečjemu draži.

lp
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Jaz v vseh letnih časih uporabljam, za vmes, žavbe od Blistex-a, in sicer:

- ponavadi imam kje v bližini eno starejšo varianto (vsaj oblika tube je enaka) od te zadevice: Lip Ointment[/COLOR]

- v avtu pa imam zadnje čase kar varianto z aromo češnje tegale: Lip Infusion Moisture Splash[/COLOR] (za avto je primerna zato, ker poleti ni problema zaradi topljenja vsebine ali pozimi zaradi njenega strjevanja)

Sicer je pa ena izmed najboljših zadev za ustnice čisto navadna Nivea (modra okrogla embalaža) krema, ki ni prestara ali bila izpostavljena višji temperaturi oziroma ni oksidirana. Z Labelo nikoli nisem imel (posebej) dobrih izkušenj, že vse od pojava te znamke.
 
Nazadnje urejeno:

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Maš skorajda povsod .... DM, Müller, ipd. Bele barve je z rdečim napisom. Od slovenske firme, ne spomnim se sicer katere. Je pa super. Cena cca 2€ ali nekaj manj.
lp
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.333
956
113
Nč komplicirat, namaži jih z čisto navadnim Bepanthenom pa bo...
wink-1.gif