Ne vem ali bi šel z neko skupino v Maroko

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
Pa morsko hrano ješ lahko tudi doma pa še ponavadi je še boljša morska hrana kot kje ob morju! (mislim na restavracije)
 

zverca

Fizikalc
26. avg 2007
1.280
0
36
42
stražišče
Eni nimate razdelanega dopusta, zakaj se gre tja. Da se malo odklopiš, počnes stvari ki jih doma nemoreš, ješ hrano ki je doma ni,
spoznavaš okolje in ljudi,...

aha, to pomeni, da tisti, ki gremo z ruzaki, šotori oz. si poiscemo hotel nižje kategorije .... ne moremo uživat in jesti hrane, ki je doma ni,
pa v hotelu navadno ne spoznavas domačinov
rolleyes-1.gif


Na misel mi pride, sam vem ko pridem recimo na morje za kak teden v lastni režiji, pa ni šanse da jem kaj drugega ko morsko hrano,
avstriček za sosednjo mizo si pa dunajca naroči. Nebom enih stvari nikoli razumel.

[/QUOTE]

stvar kdo kaj je se tice samo njega
si mogoce pomislil, da ne mara morske hrane al pa mu je dunajc enostano najboljsi
jst ne jem iz morja skoraj nic, ker mi je enostavno ogaben okus, evo pa sem jst pol en tak tipic primer k ga ti ne razumes
write.gif



vsak ma svoje predstave o idealnem dopustu
cool-1.gif
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Citat:
Uporabnik zverca pravi:
vidi se da si navajen hodit na dopust z agencijo, kjer ti je vse prineseno pred nos (skoraj no)

ce bi si pa stvar organiziral sam bi pa videl, ce samo mal pobrskas za letalske karte se jih da dobit tud zlo ugodno

hoteli pa ne slabi, jih pac dobis na licu samem in ne prek posrednikov spet cenejsi kot ti omenjas 30eur na noc




vse se da ce se hoce, govorim iz lastnih izkkusenj ker sm ze nekaj prepotovala z ruzakom naokoli kot tud v reziji agencij

dopust za 500eur je mogoc, ni pa vsem do 5* in all inclusiv, men osebno je to skoda denarja

cheer.gif


Jaz in še neka dva bi potoval v lastni režiji, NIČ agencije.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Tako zaj madagaskar. Raje grem samo za en tedn, pa to "v stilu" kot pa dva tedna, pa klošarim. Ker bom v tistem tednu
videl in spoznal in nasloh vse več kot pa nekdo ki gre na dopsut svoje evre štet.

Ti pa kaj veš o potovanjih.
hysterical-1.gif
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Citat:
Uporabnik trust pravi:
Citat:
Uporabnik zverca pravi:
vidi se da si navajen hodit na dopust z agencijo, kjer ti je vse prineseno pred nos (skoraj no)

ce bi si pa stvar organiziral sam bi pa videl, ce samo mal pobrskas za letalske karte se jih da dobit tud zlo ugodno

hoteli pa ne slabi, jih pac dobis na licu samem in ne prek posrednikov spet cenejsi kot ti omenjas 30eur na noc




vse se da ce se hoce, govorim iz lastnih izkkusenj ker sm ze nekaj prepotovala z ruzakom naokoli kot tud v reziji agencij

dopust za 500eur je mogoc, ni pa vsem do 5* in all inclusiv, men osebno je to skoda denarja

cheer.gif


Jaz in še neka dva bi potoval v lastni režiji, NIČ agencije.

Pa si ti sploh kdaj v življenju zapustu rojstno vas?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Tako zaj madagaskar. Raje grem samo za en tedn, pa to "v stilu" kot pa dva tedna, pa klošarim. Ker bom v tistem tednu
videl in spoznal in nasloh vse več kot pa nekdo ki gre na dopsut svoje evre štet.

Ti pa kaj veš o potovanjih.
hysterical-1.gif

Vrjetno nevem dosti, sem bil pa na vseh kontinentih razen na antartiki, če me to vsaj malo kvalificira da razglablam o tem
da za 500€ z letalom tja in nazaj za 14 dni je misija j*beno nemogoča, ker te stane samo pod od doma do letališča in nazaj
vsaj 50€!

500€ nimam dovolj za najcenejši hotel in hrano za 14 dni v kopru. Ki je še prevoz ipd.

Ne sanjajte mi tukaj, ker sem šel kot dijak bekpekat za dva tedna po španiji, pa ssmo vsi v povprečju zasekali po 500-600€,
stem da so karte ble plačane vnaprej par mesecev, da smo jih ja dobili zastonj, jedli po trgovinah, spali po najcenejših hostelih,
in največji luksuz kaj smo si ga privošči je bila lokalna sangrija z trgovine in cigareti.
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Nikamor ne bom šel bom raje šel ene parkrat v hribe k je tako lepo, mir, lep razgled,......
Če grem v hribe me stane samo bencin, če pa bi šel nekam daleč pa takoj 1000 evrov.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
pa kaj ti si na horsu al kak...prvo mogoče indonezija al ki že
17758-icon_confused.gif

kot da bi jaz zdaj planiral dopust: hmmm kroacien, mogoče španija, al pa maldivi,..., eh qurc grem v hoče v šoderjamo je ceneje
zmaga.gif