ne najde omrezja

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
zdravo Alter !

mam problem z omrezjem in sicer se mi zgodi, da telefon kar sam od sebe izgubi omrezje in ga potem sam najde nazaj. V tem casu je seveda stevilka nedosegljiva. Pravtako se mi zgodi, da ko hocem rocno poiskat omrezje mi napise, da ni dostopa. Vcasih mi celo napise, da registracija sim kartice ni mogoca. Pogosto se mi sam zazene in moram ponovno vpisat pin kodo, vendar se na omrezje ne priklopi.
Zdaj sem v dilemi ali je kriv telefon ali sim kartica? Za sim kartico sicer dvomim, da bi bla kriva, ker je bila vzeta iz telefona mogoce 3 krat v dveh letih... nevem zato pa se obracam na vas, kaj menite?
sprasujem se.gif



Lp
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
- na katerem področju se pojavlja napaka, operater?
- mogoče že opravljen test v drugem mobilnem aparatu?
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
-Podrocje Ormoza,operater Mobitel. sicer imamo vsi v druzini Mobitel, pravtako vsi moji prijatelji, noben nima enakih tezav...
-Pravkar polnim eno staro nokio, da probam, kak je stanje z drugim aparatom.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
če bo delalo BP v drugem aparatu je primarni telefon "fuč", če pa se bodo napake pojavlje tudi v drugem aparatu pa menjava SIM-ke...
 

Shai

Fizikalc
25. maj 2009
1.205
0
36
...nadaljujem kar pri tejle temi, da ne odpiram nove.
Imam podoben problem. Tudi pri meni telefon ne najde omrežja, ko pa ga (lih mogoče za ene 5min v dnevu), pa je signal zelooo slab. Ker mi SIM, v drugem telefonu ok dela, sumim, da mi ne dela notranja antenca...? Al bi lahko blo še kej druga? Se komu sanja, koliko stane popravilo take stvari? ...telefončič je BB.
 

Shai

Fizikalc
25. maj 2009
1.205
0
36
Ne. Sej zato sprašujem, kulk taka zadeva sploh pride, da vidim, če se mi sploh splača it tja rihtat, al je boljše, da kar novega kupim.