Ne morem verjet, da se to meni zgodilo!!

jakao

Pripravnik
19. jul 2007
406
0
16
nokia
mene sam neki zanima - a se je v tem času naučla kuhat pa pospravlat?

tole z vračanjem nazaj me je vedno fasciniralo - kako zaboga nekateri nimajo sebe čisto nič radi!

eh, vsak je svoje sreče kovač

mejta se fajn
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
A maš kej proti
10.gif
?
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Ma ja, sem bil čist blizu sexa, pa bi se upal oglasit tam, ti jo pa zakleneš
grin1.gif

No pa sej je vseeno ,ker itak nisem
grin1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
Ja zdaj sma z bivšo nazaj in bova probala še enkrat
redface-1.gif


Nisem se mogo držat vaših nasvetov naj ne hodim nazaj.
Kaj mislite?
Pa ne me zdaj napadat preveč prosim
tongue-1.gif

Samo osel gre dvakrat na led!

(ampak ti nisi osel, ane
evil.gif
).

Nič te ne bomo napadali....imel se boš tako, kot si boš sam naredil.

Vedno je lažje se vrnit in si zatiskat oči da je vse OK, kot narediti 'tisti' korak.

'what goes arround, comes arround'....enkrat ga boš moral narediti...samo ne obremenjuj se s tem zdaj
smile-1.gif


Uživaj! (dokler traje).
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Itak. Uživaj. Star si kok 26? Ona je zih mlaj al kako. Kukrkol držim pesti da se ona spremeni pa da bo. Sam da nisi z njo sam zato ker si grd pa si misliš da ne boš dubu več nobene bejbe. Mam take izkušnje z mojo bivšo...
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Poglej. jaz vedno rečem, da razbita vaza ni nikoli več cela. Vedno bo nekje puščala. Pa če magari porabiš 10 tubic super atacka.... Tako je moje mnenje. Če ti pa že rata zveza, da steče naprej, potlej si pa vrej poba. Deklina pa tudi, ko je spoznala, da je mela vrej poba,pa ga zgubila. Pa ga spet nazaj dobila...
wink-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.294
1.061
113
ni problem razbita vaza ki pušča, bolj je pomembno to, da se pogosteje doliva kot odteka
grin1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:

Kak dolgo traja, da bom jo prebolel?

Vem, da je tema že stara, da so se stvari odvile drugače in da zate ni več aktualna,..ampak med brskanjem po starih temah sem naletela nanjo, tako kot na kup nasvetov kako preboleti bivšo....dodala bi še enga, ki ga še nihče ni omenil, se pa dogaja.....laži o svoji bivši,....laži kako grozna je in kako si trpel, ker na tak način opereš svoje ime in pridobiš simpatije žensk, ki te bodo pripravljene tolažit. Še lažje bo, če boš imel za bivšo naivno bejbo, ki se bo držala dogovora, se izogibala pogovorov o tebi in recimo temu še prevzela krivdo za razpad veze nase,...ko boš predelal to stopnjo, in izvedel, da ima bivša novega, laži še bolj, po možnosti tako, da ko bodo besede prišle do nje nazaj, sploh ne bo vedela, da je govora o vajini vezi,.. ko v tem ne boš imel več zadovoljstva, povej še njenemu novemu kako si trpel pri njej in ga hinavsko že vnaprej povabi na pivo ob koncu njune veze,....kako je s prebolevanjem sicer ne vem, je pa zelo očitno dobra terapija za moški ego,...pa vsem sipatizerjem takega obnašanja
pozdrav.gif
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
zmaga.gif

Tako nekak se je men zdelo, ja.
Zdej lahko pa na alterju samo rumeno sklepamo naprej, kdo, kdaj, kje in zakaj.
evil.gif
 

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:


Vem, da je tema že stara, da so se stvari odvile drugače in da zate ni več aktualna,..ampak med brskanjem po starih temah sem naletela nanjo, tako kot na kup nasvetov kako preboleti bivšo....dodala bi še enga, ki ga še nihče ni omenil, se pa dogaja.....laži o svoji bivši,....laži kako grozna je in kako si trpel, ker na tak način opereš svoje ime in pridobiš simpatije žensk, ki te bodo pripravljene tolažit. Še lažje bo, če boš imel za bivšo naivno bejbo, ki se bo držala dogovora, se izogibala pogovorov o tebi in recimo temu še prevzela krivdo za razpad veze nase,...ko boš predelal to stopnjo, in izvedel, da ima bivša novega, laži še bolj, po možnosti tako, da ko bodo besede prišle do nje nazaj, sploh ne bo vedela, da je govora o vajini vezi,.. ko v tem ne boš imel več zadovoljstva, povej še njenemu novemu kako si trpel pri njej in ga hinavsko že vnaprej povabi na pivo ob koncu njune veze,....kako je s prebolevanjem sicer ne vem, je pa zelo očitno dobra terapija za moški ego,...pa vsem sipatizerjem takega obnašanja
pozdrav.gif
Calling Dr. Phil....

5xy9hfr.gif