Ne morem verjet, da se to meni zgodilo!!

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.948
760
113
.... sebi uslugo mislis a ne ? .... (torej meni).
Pri nama ni krivo, da bi blo samo s seksom kaj narobe (no pa sej tak slabo spet ni), ampak milion stvari, ki pa niso za v to temo. Dovolj je samo to, da se žnjtiæ omenim, da sma zdaj ze 3tjic skupaj.

Edit: Da je temu tako, krivde ne morem in ne morem pripisat sebi in to, da sta za prepir potrebna dva pri meni ne drzi. Verjemite, eden je dovol
smile-1.gif


Edit2: Vzamem delno nazaj. Zgornja teza ne drzi cisto. (vedno sta dva) Pomoje sma si samo razlicna in zaradi so pa potem take scene. Jaz se ne morem vecno prilagajat. Ze bluzim, grem raje na kafe.
 
Nazadnje urejeno:

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
ne, mislila sem njej uslugo ... ker če ma tipa, ki premišljuje o tem da bi jo pustil in se mal "zgonu", verjemi, da takega ne rabi in ji naredi uslugo in ji daj čim prej prosto pot

to, da že tretjič pogrevata župo, pa tud nekaj pove

zakaj sta potem že tretjič skupaj, če si jo tako dobro spoznal in je samo ona kriva za prepire in nesoglasja, ki so med vama? pusti jo, pa si najdi eno, s katero ne boš imel milion stvari za povedat. zakaj bi še naprej vztrajal, če veš, da je zveza obsojena na propad
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.948
760
113
Prej tisto sem mislil bolj za hec, ker je tak lepo blo napisano
wink-1.gif

O tem zakaj in kako, pa drugic v temi namenjeni temu
wink-1.gif
Jaz sem tukaj kriv ravno tolko, ker delam iz sebe bedaka in temu nisem naredil konca takrat, ko bi moral. Kar bo pa bo... Dost sem se naucil in dost se se bom.
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
no, to si dodal po tistem, ko sem že napisala post, zato imaš tak odgovor
tongue-1.gif


ja pa jo odpri
evil.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
ksz...

nekdo ti je napisal, da razbito vazo lahko sicer nazaj sestaviš, vendar ne bo nikoli ista. nekako tako je tudi z vajinim razmerjem oz. zvezo.
glej, star si 26 - to so najlepša leta, si dovolj 'odrasel', da veš kaj hočeš in česa nočeš.
jaz sem mojega zdajšnjega spoznala pri 27-ih, dve leti zatem sva dobila sina
cheer.gif
. imam pa tudi nega sina iz prejšnjega zakona.
poznam kar nekaj ljudi (tudi meni se je to zgodilo), ki so šli skozi podobno zgodbo, kot ti...pa res takrat, ko so najmanj čakali so spoznali osebo s katero so zdaj skupaj in imajo otroke (večini se je to zgodilo pri 30+)....tak, da ne se sekirat

ja pa res je to, da najprej moraš razčistiti sam pri sebi, to traja, ampak boš videl - splača se
roza.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.204
1.823
113
- čas zaceli vse rane (od nekdaj drži, vedno bo)..le če si v taki situaciji kot si ti, ti je to bolj slaba tolažba (ampak čez čas, ko boš gledal nazaj...boš vedel da je to res).
- nikoli se ne vračaj nazaj (ker si spet na začetku konca....če ni šlo v prvo, bo v drugo še manj)
- seks z drugimi bo božanski (bo pa tak kot si ga boš (bosta) naredila...saj veš da se učimo celo življenje).

Ti le veselo žuraj, dobivaj se...skratka pusti času čas, slej kot prej pa pride spet mimo tista ta prava, ki te bo zasukala kot je treba...in ob kateri si boš rekel....aha, zdaj vem zakaj sem moral s prejšno nehat -> da sem tebe spoznal.
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Ja zdaj sma z bivšo nazaj in bova probala še enkrat
redface-1.gif


Nisem se mogo držat vaših nasvetov naj ne hodim nazaj. Ampak zdaj teh prvih par dni je vse super in prav-razumema se tak kot se vseh 6 nisma nikoli. Edina razlika v najini zvezi je ta, da sma sedaj doma vsak na svoji strani in se dobivama vsak dan prej ko gre delat na kavici in pol zvečer...
grims-1.gif


Kaj mislite?

Pa ne me zdaj napadat preveč prosim
tongue-1.gif
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
Ja zdaj sma z bivšo nazaj in bova probala še enkrat
redface-1.gif

Kaj mislite?
Pa ne me zdaj napadat preveč prosim
tongue-1.gif

a pikica je vbistvu tvoja bivsa zdejsna?
wink-1.gif


vglavnen jaz sn mislu, da si ded ne pa tak pussy
ze vnaprej ti prerokujem da ti/vama bo zal
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Joj kak si tečn ej. Kaj se človek ne more o vremenu in o podobnih stvareh pogovarjat preko msnja pa že misliš, da sma par. Kak si čuden
rolleyes-1.gif