Ne morem verjet, da se to meni zgodilo!!

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
sej bo no
roza.gif
koliko pastarat?
Saj mi že siva brada raste
hysterical-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
mentalno sm mislila
rolleyes-1.gif


drgač pa, k neki govoriš o lovljenju pa to "moški lovi žensko, dokler ga ta ne ujame"
evil.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Ne bo držalo.....mogoč pa je to samo krinka


Ampak tukaj pri tvoji definiciji še nekaj manka.....če jo moški nato noče ujeti ga pa ni hujšega kot to...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Od kdaj je pa definicija divje lahka
confused-1.gif

Od nikol.
grin1.gif


Lahka : se TIP malo kao potrudi, jo dobi dok je rekel keks.


Divja : ne sprašuje, prime za tiča, preden se zaveš, ga ima že v ustih,..., preden ugotoviš, da si horny, si že enkrat zamenjal pozo.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ma bemti dece...vi pa res ne veste kaj bi radi,..ful si želite divjo bejbo, k jo dobite spet niste zadovoljni, ker bi eno k jo morte vi non stop kurit,..ma zmešani ste k kurji drek
bonk.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Ma bemti dece...vi pa res ne veste kaj bi radi,..ful si želite divjo bejbo, k jo dobite spet niste zadovoljni, ker bi eno k jo morte vi non stop kurit,..ma zmešani ste k kurji drek
bonk.gif

Kaj se pa ti usajaš? To bom mogu spet en Mars prnest?
grin1.gif



Da jo morm non stop kurit, se nekaj trudit, mi sploh ni. Rad mam drzne, samozavestne, tud divje
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Ma bemti dece...vi pa res ne veste kaj bi radi,..ful si želite divjo bejbo, k jo dobite spet niste zadovoljni, ker bi eno k jo morte vi non stop kurit,..ma zmešani ste k kurji drek
bonk.gif

hysterical-1.gif
ta je pa res dobra

in ponavad pride vn, da si ženske zmišljujemo, pa da ne vemo kaj bi rade
rolleyes-1.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
mah kako morš na tako ploskat?

Jebiga ve ste pa brez napak in same sebi čisto enostavno razumljive samo ostali svet vas ne razume
tongue-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Ma bemti dece...vi pa res ne veste kaj bi radi,..ful si želite divjo bejbo, k jo dobite spet niste zadovoljni, ker bi eno k jo morte vi non stop kurit,..ma zmešani ste k kurji drek
bonk.gif

hysterical-1.gif
ta je pa res dobra

in ponavad pride vn, da si ženske zmišljujemo, pa da ne vemo kaj bi rade
rolleyes-1.gif

Ko ma kaka kolegica ljubezenski problem, pa se mi potoži, pa vpraša za nasvet....vedno najprej vprašam :"ja kaj bi pa ti rada tuki?"

Do zdaj še nisem dobil odgovora. Ker še same ne vejo.
grims-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
veš, par kolegic ne pomeni, da smo vse iste
rolleyes-1.gif

tako kot rečem, da ne moreš vseh žensk metat v isti koš, tako pravim ,da tudi me ne smemo vseh moških metat v isti koš.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Nobena ni rekla, da smo brez napak,..pa tud tistega ne bi napisala, če se ne bi tok ponavljalo, da ženske nimamo pojma kaj bi rade....moški očitno tudi ne
frown-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Nobena ni rekla, da smo brez napak,..pa tud tistega ne bi napisala, če se ne bi tok ponavljalo, da ženske nimamo pojma kaj bi rade....moški očitno tudi ne
frown-1.gif

Ženske nimajo pojma kaj bi rade.
grin1.gif



Jaz bi tebe zdaj v doggyju. Evo jst vem, kaj bi rad.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Ker oboji nimamo pojma je tako, da imamo skoz probleme eni z drugimi
smile-1.gif
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
@na vse

Drugač pa kar se tiče mojih težav trenutno-ne morem glih rečt, da sem vredu, ker nisem. Se mi pa zdi, da bo počasi...nekak se trudim čimmanj mislit na vse skupaj. Še vedno se dobivam z drugimi puncami in morem rečt, da mi dejansko pomaga, ker se nekak zamotim pa mi je fajn tak malo spoznavat druge in njihove zgodbe. Ej, ena od teh, ko sem jih spoznal je semizdi celo nimfomanka, ker mi kuj nekaj o seksu nonstop govori
tongue-1.gif


Je pa ful šit drugač vse skup ampak se mi zdi, da bomo preživeli. Danes je sicer torek pa sma s kolegom vseeno malo zalutala ampak jebiga-on razume, da jaz to nucam trenutno...pomaga
zmaga.gif



Kar se tiče nekih resnih zvez pa to, sem se odločil, da vas bom poslušal in si bom vzel par mesecev čisto fraj za sebe, da razčistim sam s sabo. Ker jaz sam vem, da imate prav, da je treba najprej s starimi čustvi razčistit pa potem it naprej...čeprav je pa zajebano pozabit...
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Ej, ena od teh, ko sem jih spoznal je semizdi celo nimfomanka, ker mi kuj nekaj o seksu nonstop govori sma zmenjena za jutri zvečer-bomo vidli kak bo...poročam(če bo htela tudi z fotkami) hehe

Če laje, ni nujno, da grize.
grin1.gif


Pa nimfe si ne želiš, čeprav se fajn sliši.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:

Divja : ne sprašuje, prime za tiča, preden se zaveš, ga ima že v ustih,..., preden ugotoviš, da si horny, si že enkrat zamenjal pozo.
grin1.gif

To iscem jaz to
smile-1.gif
Resno razmisljam, da po morju pustim punco in se malo uzivam v samskem zivljenju. No bomo vidli.
 
Nazadnje urejeno: