Ne morem verjet, da se to meni zgodilo!!

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Vedno sem se mel za čustveno zelo močno osebo, ki zna čustva kontrolirat ampak zdaj pa pa vidim, da sem čist navaden emocionalen osebek. To kaj se mi dogaja zadnjih nekaj dni v glavi ne razumem nikakor zato vam bom razložil pa, če kdo ve za kaj se gre naj pomaga z predlogi kaj naj naredim.

Gre se za to, da sma s punco po 6 letih šla narazen. Razlogov je bilo več, recimo ni prenašala, da smo s kolegi včasih malo zalutali ponoči, ni se glih ne vem kak razumela z mojimi starši,....se pravi neke določene stvari zaradi katerih sma se dostikrat kregala. Jaz sam dobro vem, da mam napake in da sem se včasih res grdo do nje obnašal ampak tudi ona ima napake, ki so mi šle na qrac recimo to, da smo šli s kolegi in s puncami vsi ven v soboto pa smo spili 2 pijači in njej ni blo več tam za bit in bi jaz bi po njenem tudi moral it z njo domov čeprav mi še ni bilo za it, drugi razlogi so še, da je malo v sebe zagledana, samovšečna, preveč sprašuje včasih, ne rada kuha, lika,...raje visi na netu kot, da bi malo pospravla po stanovanju in pač take stvari. In take stvari so tudi botrovale, da sma se kregala dostikrat. Naj povem, da je nikoli v življenju nisem prevaral niti hotel prevarat-čeprav priložnosti so ble ampak nisem tega naredil.

Zdaj pa kar se tiče mojega problema-od razhoda je kaka 2 tedna pa je bilo do zdaj vse vredu, pred 2-3 dnevi pa se mi je začelo v glavi mešat, začel sem jo pogrešat, žal mi je postalo, da sma šla narazen čeprav vem, da je verjetno tak pravilno, ker se ona ne bo nikoli spremenila in bo kreganje vedno prisotno. V glavnem imam neko krizo zdaj, ki je še nisem nikoli mel pa ne razumem tega kaj to pomeni, kak dolgo bo to trajalo,...

V teh dveh tednih nekaj na silo zmenkujem z drugimi puncami(ona tudi-to vem zato ker mi je povedala preko msn) ampak ne morem nikak z drugimi puncami se pogovarjat in se sprostit, ful mam tremo, nervozo,...se mi zdi, da sem postal asocialen. Na cajte se sprašujem, če bom sploh kdaj še mel kako punco, ki jo bom mel rad. Na msn mam ogromno punc pa se pogovarjamo pa je vse vredu samo ko pa se s katero dobim pa je kriza, da znorim. Težava je v tem, da vem da prej nisem bil taki in sem komunikativen in se rad pogovarjam z drugimi...se pravi sem zdaj postal neki čuden
13.gif


drugi problem mam s sexom--začel sem se spraševat, če bo z drugimi tudi tak kot je blo z njo. V seksu sma se dobro ujela-od začetka sicer ne ampak, ko sma našla skupno točko pa je blo ful vredu(oba sma doživela vrhunec skupaj in to vedno). Zavedam se tega kaki problemi lahko nastanejo pri seksu, če nimaš zaupanja v sebe in meni se zdi, da sem to zaupanje v sebe izgubil z razhodom.


Kaj predlagate?
se naj še naprej dobivam z drugimi?
naj jo pokličem in jo probam nazaj dobit? ker če to naredim bo ziher nazaj prišla ker mi je povedala.
Kak dolgo traja, da bom jo prebolel?

Hvala za odgovore
zmaga.gif



...če me kdo osebno pozna ga prosim: ne okol govort o tem, ker so to moje osebne težave
ne-ne-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
Kaj predlagate?
najprej si preberi tisto bukvo ki je bila objavljena pred nekaj dnevi. veš o kateri je govora.
Tam se boš naučil nekaj zelo pomembnih informacij in korakov. Vsaj jaz vem da sem od tiste knjige OGROMNO potegnil. Ne boš ratal en pussy, ampak se ti bo začelo svitat zakaj je prišlo do razdora med vama. Zelo, zelo ti jo priporočam.

Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
se naj še naprej dobivam z drugimi?
ne, ker ne boš bil srečen, stalno boš slabe volje. iskal boš svojo bivšo v drugih. nočeš tega.

Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
naj jo pokličem in jo probam nazaj dobit?
Skuliraj se najprej. Razčistiti moraš sam s sabo. Sebe boš moral najprej vprašat kako in kaj sploh ti želiš v življenju. Če se vidiš z njo na stara leta...potem probi jo dobit nazaj - ampak NE prej predno ne spucaš stvari ki so jo motile (tisto kar ti je naprej metala, ni nujno da so ravno tiste stvari vzrok
wink-1.gif
)

Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
Kak dolgo traja, da bom jo prebolel?
srednje dolgo če se boš zakopal v delo in ne mislil na njo. zelo dolgo če boš o njej razmišljal.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
stari, podobna situacija pri meni, samo da je pri meni že par mesecev mimo pa sem že bolj ali manj okej
smile-1.gif
zato ne uniči zdaj tega, ampak zdrži.

dejtanje na silo, hja kaj pa vem če je to glih prava pot, ti samo relax, take a deep breath pa bo
grin1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.583
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
predvsem ne iti nazaj, ker si sam rekel, da se ti zdi, da je bolje tako. prekini vse stike, tudi na msn-ju - če te klikne, ne odklikaj nazaj, enostavno.
smile-1.gif


ostalo so že drugi povedali, čimveč hodi ven, naokrog, ampak ne iskat druge - pojdi s prijatelji in se poskusi predvsem zabavati in si razbremeniti misli.

ne vem ... če te še vedno vleče nazaj - resnično, najprej pretehtaj, če je to to ali ni to to. kar se tiče seksa - bil sem dve leti z žensko, s katero je bil seks katastrofalen, potem sem pa zdaj deklino spoznal, je bilo pa že prvič nebeško dobro in lepo. pač, tko je.
smile-1.gif


ne boj se - a vseeno - na zadržuj v sebi kar čutiš, če te boli, daj to ven iz sebe. ne pred vsemi seveda, ampak ... saj veš ... it helps a lot.

lp, Dizzy
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Citat:
najprej si preberi tisto bukvo ki je bila objavljena pred nekaj dnevi. veš o kateri je govora.

Bom

Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
se naj še naprej dobivam z drugimi?
ne, ker ne boš bil srečen, stalno boš slabe volje. iskal boš svojo bivšo v drugih. nočeš tega.

odg:
ja samo, če pa nekak si morem poiskat eno, ne morem bit sam ker bom znorel ej
frown-1.gif




Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
Kak dolgo traja, da bom jo prebolel?
srednje dolgo če se boš zakopal v delo in ne mislil na njo. zelo dolgo če boš o njej razmišljal.

[/QUOTE]

to pa še je en drug problem-trenutno sem brezposelen in ne dobim dela nikjer pa mam preveč cajta za razmišljat in veš o čem in o kom razmišljam...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
ne spuščaj se na silo v nekaj, ker nebo šlo in bo novo razočaranje
wink-1.gif
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
stari, podobna situacija pri meni, samo da je pri meni že par mesecev mimo pa sem že bolj ali manj okej

mesecev? meni se lahko zmeša v teh mesecih prebolevanja
frown-1.gif
rad bi nekak pospešil to vse, da bi bil prej normalen.
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Vidim, da mi vsi svetujete, da ne nazaj it. Jaz to nekje od zadaj vem, da mate prav samo, če pa jo pogrešam nenormalno...


druga stvar je pa še to, da nisem več rosno mlad in bi si rad z neko žensko ustvaril nekaj skupnega. Problem lahko nastane, da bogve kdaj in če sploh bo prišla "prava", ker vsi vemo kaka je večina(ne vse) ženske dandanes-težko je dobiti lepo in še pametno,...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
odg:
ja samo, če pa nekak si morem poiskat eno, ne morem bit sam ker bom znorel ej
frown-1.gif

fant, v družbo bo treba it . najdi tako družbo ki dosti žura ali pa je kako drugače aktivna. to, da se zamotiš, da ne misliš.
Če si boš novo poiskal: 1. nič ne bo iz te nove zveze in 2. padel boš na začetek

Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
to pa še je en drug problem-trenutno sem brezposelen in ne dobim dela nikjer pa mam preveč cajta za razmišljat in veš o čem in o kom razmišljam...
najdi nek hobi. karkoli. samo da boš zaposlen z mislimi.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
mesecev? meni se lahko zmeša v teh mesecih prebolevanja
frown-1.gif
rad bi nekak pospešil to vse, da bi bil prej normalen.

jaz bil v 7 letni vezi...hja, okol 7 mesecev sem rabil...kakšen teden gor/dol...
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
se pravi lahko pričakujem 6 mesecev trpljenja, depresije, brezvolje do življenja,...


mam družbo, ko nonstop hodimo vem pa to, samo mi nič ne pomaga. Ko gremo ven vedno okoli gledam, če bo kje ona in nonstop mislim na njo-podzavestno
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
Vidim, da mi vsi svetujete, da ne nazaj it. Jaz to nekje od zadaj vem, da mate prav samo, če pa jo pogrešam nenormalno...


druga stvar je pa še to, da nisem več rosno mlad in bi si rad z neko žensko ustvaril nekaj skupnega. Problem lahko nastane, da bogve kdaj in če sploh bo prišla "prava", ker vsi vemo kaka je večina(ne vse) ženske dandanes-težko je dobiti lepo in še pametno,...

jaz ti ne svetujem da ne it nazaj. premisli, spucaj svoje misli, razčisti kaj hočeš v življenju. kregala se nista zastonj. probaj ugotovit kaj njej ni blo povšeči (preberi knjigo, lahko da se ti bo zasvitalo kakšne dejanske probleme sta imela).
Najlažje je puško v koruzo vrečt in it. Dosti težje se je potrudit, ampak na koncu je nagrada dosti boljša.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Una knjiga je res dobra in tudi sam razčistiš pri sebi kar se same veze tiče.

Vsak ima problem. Tudi midva sva šla narazen, ker pač zadeva ni več lufala in sva oba vedla, da nimava svetle prihodnosti. Vse kar je, pogrešaš tako življenje in nekaj ti manka. Po vseh teh letih, ti pač nobeden več ne teži in ti verjetno tudi tiste kreg pogrešaš. Ne podlešt in začet spet neki mutiti nazaj, ker se bo vse skupaj samo še vleklo v nedogled.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
jest pa mislim da bi se mu splačalo probat. samo s tem pogojem da oba tisto knjigo prebereta. brez pardona. in da oba gresta čez tisti postopek analize problema in potem tudi reševanja (tedenske naloge)
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Razbita vaza ni nikoli več cela.... To, da ti je ona rekla, da se tudi ona dobiva z drugimi, je lahko tko-tko..Lahko, da je to res, lahko, da ni...

Pa ni ti treba pričakovati 6 mesecev bede, obupanja etc,etc... Če to ni blo to, pač ni blo... Mogoče enkrat drugič, ampak sedaj očitno ne... Idi vem, zvrni kako vodko, mogoče točeno pivo... ka te jz vem
grin1.gif
.....
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Jaz sem sal z mojo ponovno nazaj. Ze 3tjic
smile-1.gif
Baje gre v tretje rado.

No imam pa kar nekaj izkusenj in ti lahko samo svetujem, da si zvami zdaj cas zase. Slejkoprej bos spoznal novo, ali pa bos prisel nazaj skupaj z isto punco, zato v tem casu uzivaj samsko zivljenje. Ne isci druge, bo ze sama prisla, se prehitro. Uzivaj
wink-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Tista knjiga pride v poštev, če sta se oba resnično pripravljena potrudit. Še vedno pa sem mnenja, da če sta dva preveč različna, da to ne bo šlo skozi. Nek skupni interes more bit. Seveda se morta pa oba vsest in pogovorit. Ampak to se bosta mogla sama dogovorit.

Preberi knjigo in razčisti pri sebi, potem pa boš videl kako pa kaj.
smile-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Tista knjiga pride v poštev, če sta se oba resnično pripravljena potrudit.
Sej mu je rekla da je pripravljena pridit nazaj, torej naj bi bila pripravljena se potrudit...
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Res neki interesi morajo bit, pa neko prilagajanje, samo, da pa ne najdes z nekom nic skupnega pa je skoraj nemogoce.
Opazam, da dosti vec pomeni to, da se nekdo v doloceni situaciji zna prilagodit partnerju, kot pa to, da imata nekaj skupnega.