Ne morem verjet, da se to meni zgodilo!!

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
To, da ti je ona rekla, da se tudi ona dobiva z drugimi, je lahko tko-tko..Lahko, da je to res, lahko, da ni...

Res se dobiva z drugim(enim)-potrjeno, ampak tudi ona ni zadovoljna in mi pravi, da se enako počuti kot jaz. Pač ne more se sprostit, ker me ne more pozabit. Čist enako se počuti kot jaz...

Citat:
zvrni kako vodko, mogoče točeno pivo... ka te jz vem
grin1.gif
.....

delam to pa mi ne pomaga, zapit se ga pa tudi ne mislim
tongue-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Postavlja se vprašanje, kakšen je razlog?
smile-1.gif
Oba prebrita knjigo, se vsedita in razčistita zadeve. To je moj predlog, predno začneta kakrkoli spet čarat.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.012
9.153
113
40
MB
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Tista knjiga pride v poštev, če sta se oba resnično pripravljena potrudit.
Sej mu je rekla da je pripravljena pridit nazaj, torej naj bi bila pripravljena se potrudit...

al pa samo pogreša udobje ..

@egonislaw razčisti čimprej če se nameravaš trudit, če ja okej, če pa ne pa definitivno prekini stike z njo, ker če se pogovarjata vsak dan te zlepa nebo spustilo, verjemi
wink-1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Preveč se ti mudi. Ti bi rad, da bi blo po dveh tednih takoj ok, da bi ti takoj u naročje prletela ena super punca, u trenutku pozabu na bivšo... Najprej se nauč oz. navad bit sam. Po 6-ih letih veze je navada že tok močna, da pozabiš kako je, če si sam. Ampak ljudje smo zelo prilagodljiva bitja in se vsega dokaj hitr navadmo.

Mal se skuliraj (brez panike, vsak je še to preživel in tud ti boš). Prekini stike z njo. Lahko ji tud poveš, da je tko bolš za tebe. Pol se pa počas nekam sprav. Zdej je poletje in pičiš nekam s kolegi za en teden. Najbolj ti bo pomagal, da boš eno pošteno nažgal in mal pozabu vse skup (ne glih pozabu ampak boš bol mirno gledal na vse skup).
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
...in ti lahko samo svetujem, da si zvami zdaj cas zase.


malo me tudi leta jebejo že počasi (26 bom), zdaj pa lahko samo upam, da bo prišla prava čimprej, ker bi si rad nekaj ustvaril v lajfu.


@tinekr

thnx
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
malo me tudi leta jebejo že počasi (26 bom), zdaj pa lahko samo upam, da bo prišla prava čimprej, ker bi si rad nekaj ustvaril v lajfu.

tebe pa res mal psiha je*e...stari, 26 še zdaleč niso "leta"....
wink-1.gif
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Citat:
Uporabnik kavboj pravi:
Najbolj ti bo pomagal, da boš eno pošteno nažgal in mal pozabu vse skup (ne glih pozabu ampak boš bol mirno gledal na vse skup).


hja nimam nobene fukkolegice, da bi kar tak dobil. Hodit pa ne mislim z neko punco, da jo bom samo izkoristil in adijo, ker se mi ne zdi fer. Pol pa se zaljubi slučajno pa ji srce zlomiš...

plačevat pa tudi ne mislim za sex
crazy1.gif



ne vem ne...vse je v k.rcu
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
malo me tudi leta jebejo že počasi (26 bom), zdaj pa lahko samo upam, da bo prišla prava čimprej, ker bi si rad nekaj ustvaril v lajfu.

tebe pa res mal psiha je*e...stari, 26 še zdaleč niso "leta"....
wink-1.gif


odvisno kak razmišljaš in kaka oseba si. Nekateri tega občutka in želje ne doživijo nikoli, nekateri pri 18ih...jaz pa sem ga nedolgo nazaj
redface-1.gif
pač naenkrat pride...naravno
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
malo me tudi leta jebejo že počasi (26 bom), zdaj pa lahko samo upam, da bo prišla prava čimprej, ker bi si rad nekaj ustvaril v lajfu.

tebe pa res mal psiha je*e...stari, 26 še zdaleč niso "leta"....
wink-1.gif

To sm isto neki let nazaj enga poslušu, ki ma mal psiho žensko. Pa smo debatiral o tem pa reče "če je pustim, kako si pa naj pri 25-ih še kako najdem".
hysterical-1.gif
Sej ne veš kaj bi reku.

Ego pust času čas. Naj tud boli. Ampak vse bo minil. Sam brez panike. Nekaj nazaj rint sam zarad tega ker sta bla 6 let skup in sta bla navajena drug na druzga ni v redu, ker se ponavad zgodba ponovi. Kaj boš pa pol ko boš že 26 in pol pa samski.
grin1.gif


Lej vsak dan se velik vez začne in velik vez prekine. Velik punc starih tok kot ti se ubada ta trenutek z istim problemom in velik je samskih (al pa še bojo v prihodnjih dneh, tednih, mesecih...). Glede tega ti ni treba skrbet. Pač lepo počas se najprej umiriš, si mal urediš (samsko) življenje, pol pa "go with the flow". Z glavo skoz zid je najslabi in si sam škodo delaš na dolgi rok.
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
...
malo me tudi leta jebejo že počasi (26 bom), zdaj pa lahko samo upam, da bo prišla prava čimprej, ker bi si rad nekaj ustvaril v lajfu.
...

hysterical-1.gif


Go with the flow! ...
 
Nazadnje urejeno:

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Jaz mam neko svojo življenjsko teorijo-otroke(2) do 30 leta. Rad bi mel žensko enako staro kot jaz in če jaz njo spoznam, ko boma stara 30 let oba-bo bolj težko met 2 otroka ali več. Zakaj verjetno veš-pač ženska je najbolj plodna in zdrava za nosečnost pri 20-26 letih.

zgleda bom mogo iskat mlajšo od sebe, kar pa mogoče sploh ni slaba ideja, ker punce "palijo" na starejše(večinoma)
17758-icon_confused.gif
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Veš kakšne plane vse sem imel jaz? (Ne bova zdaj o tem.) Mimogrede le ena anonimna izjava na temo teorije in prakse:

"The difference between theory and practice is larger in practice than it is in theory."
grims-1.gif



Starost okoli 30 let je tudi za žensko čisto v redu vsaj za (še) dva otroka.
smile-1.gif
Se pa seveda strinjam s teboj glede najbolj zdravih in plodnih let povprečno za ženske. Nekaj podobnega sicer velja tudi za moške.

Žal je danes "svobodnih" žensk, ki se gornjega samo zavedajo, z mislimi pa so 10 let "naprej" (primer: zagrizene ali prikrite karieristke) zelo, zelo veliko ... Sam se jih po morebitnih prvih par stikih raje na daleč izogibam. In še eno dejstvo je tudi, da so nekatere ženske pri svojih 35+ v najboljši formi. Tako in tako. (Ampak ne okol govort!
grin1.gif
)
 
Nazadnje urejeno:

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Življenski plani, ki so omejeni z leti so po moje nekaj najslabšega,...valda je fino vedet kaj si želiš v življenju, ni pa se treba omejevat z leti, ker žal je tako, da praktično nikoli ne gre po planih...in naj ti ne bodo glavni cilj otroci kot taki, ampak otroci kot rezultat ljubezni s partnerko,...pa če bo to par let kasneje, bo pa takrat in verjami, da je danes veliko mamic, ki so rodile prvega otročka šele po tridesetem in njim, ne malemu, nič ne manjka....

Glede pogrete juhe je pa moje mnenje tako, da se ne obdrži, če se dva razideta zaradi karakterja enega, zaradi različnih ciljev v življenju, različnih prioritet,...in tale tvoja deklica dvomim, da se bo spremenila do te mere, da te vse njene lastnosti, ki si jih napisal v prvem postu ne bodo več motile,...je še ena varianta,..sprijazni se in jo sprejmi taka kot je, samo si prej razčisti v glavi, če boš lahko v takem odnosu srečen...
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
naj ti ne bodo glavni cilj otroci kot taki, ampak otroci kot rezultat ljubezni s partnerko,...pa če bo to par let kasneje, bo pa takrat


S tem se popolnoma strinjam. Raje se odpovem starševstvu za celo življenje kot pa, da bom mel otroka z žensko, ki je nebom ljubil. To pa samo zato, ker ima potem otrok v odraslih letih čustvene težave-zaradi težav, ki jih imata oz. sta jih imela starša zaradi neljubezni(kreganje, neizkazovanje ljubezni, medsebojno nespoštovanje,...) Hočem povedat, da se otrok ne razvije v normalno osebo, ki zna ljubit.


Pač moj problem je trenutno v tem, da se sprašujem, če bom kdaj tako spoznal?? kaj če jo spoznam pri 40ih, ko je pol že prepozno za otroka, veš kaj mislim?