Ne morem verjet, da se to meni zgodilo!!

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ja, itak da vem kaj misliš...to je bilo tudi moje pogosto vprašanje,..in lahko ti iz lastnih izkušenj povem, da za tem lahko pride obdobje, ko je človek prepričan,da takega, ki ga išče ne bo nikoli spoznal,...ko se že skoraj vda v usodo, mu pa življenje pripravi presenečenje in pošlje nekoga, ki mu spet vlije upanje in za take trenutke je fino živeti
zmaga.gif


PS: Sodelavec prejšnji teden dobil prvega otroka,.star 43 let, njegova nova (prva) žena 41....
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Glede pogrete juhe je pa moje mnenje tako, da se ne obdrži, če se dva razideta zaradi karakterja enega, zaradi različnih ciljev v življenju, različnih prioritet,...

to sem tudi jaz mislil da je res tako...pa ni. (ja, ja sej vem!
redface-1.gif
) V knjigi te avtor prepriča v nasprotno in tudi dokaže zakaj. Ne znam povedat, ampak ja, nekaj sta morala imet skupaj, da sta "zdržala" 6 let in imata tudi sedaj. To ne izgine. Avtor knjige govori o nekakšnih rezervoarjih ljubezni. Egon, ko boš prebral knjigo ti bo jasno zakaj sta se odtujila. Knjiga ni nek magični trik. Dosti dela in truda boš moral vložiti tako ti, kot tudi ona, če bosta hotla da se to izide. Če nimata tega namena (se fejst pomatrat za zvezo), potem raje pojdita vsak svojo pot.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Kaj pa če je nekdo tako potrpežljiv in prenaša partnerjeve muhe 6 let, nato pa mu enostavno poči, ker je neka malenkost sprožila mali valček, ki je vrgel vodo čez rob? Pa se tista oseba samo zato, ker ne zna biti samska vrne vrne v vezo....bo srečna?

@Egonislaw,...koliko časa sta živela skupaj?
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Kaj pa če je nekdo tako potrpežljiv in prenaša partnerjeve muhe 6 let, nato pa mu enostavno poči, ker je neka malenkost sprožila mali valček, ki je vrgel vodo čez rob? Pa se tista oseba samo zato, ker ne zna biti samska vrne vrne v vezo....bo srečna?
Dvomim da je to pri njima, ampak če je tako kot si ti napisala, me pa zanima kaj je sploh delala ta oseba 6 let s tem partnerjem?
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ne vem kaj je pri njima,..napisala sem bolj generalno gledano,...zakaj folk vztraja? Ne vem, bom pa ugibala: 1. ker ima nekoga rad, se naveže in požre marsikatero muho partnerja,...ampak tudi njegova toleranca ima neko mejo. 2. ker se boji biti sam in oravi zakaj reskirat to kar imam doma oz saj boljšega ne bom našel, 3. sploh če je govora o vezi, ki je v fazi, ko se človek najbolj oblikuje je lahko vzrok razdora tudi spreminjanje/odraščanje človeka, spreminjanje njegovih želja, pogledov na svet,....recimo banalen primer: tipu največ v življenju pomeni dobra družba in žuranje - taki se najdejo tudi pri štiridesetih
crazy1.gif
, njegovi bejbi je to kul, do njenega, recimo 25 leta, ko ji neha dogajat in bi rada vezo prenesla na naslednjo raven, se umirila in imela otroka, tip pa ne želi opustiti starega načina življenja....
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ja, vem kaj misliš.
no, v tem primeru eden partner dejansko noče se nič prilagajati, kar pa to ni normalna zveza.
Prilagajati in truditi se morata oba, če hočeta da uspe in da je srečna zveza. drugače tega ni.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
In zakaj bi jo potem rad nazaj,..ne ustreza ti, spremenit se noče, očitno tudi želje po otroku nima, kar je tvoja velika želja?
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
Prilagajal sem se samo jaz. Ona se ni hotela nič spremenit, ker ima teorijo, da se človek ne more spremenit-si kakšen si

in tudi potrudila se nebi da bi zate kaj naredila? da bi tebi kaj ustregla?
confused-1.gif
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
kar je tvoja velika želja?

Ne bom rekel glih tega, da mi je velika želja, čutim pa, da nebi blo nič narobe, če bi ga mel z osebo, ki bi jo mel rad


Citat:
Uporabnik Ares pravi:
in tudi potrudila se nebi da bi zate kaj naredila? da bi tebi kaj ustregla?

Ne. Razen v kakem extremnem primeru bi se žrtvovala recimo.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Egonislaw ne se zdej sekirat, ker boš itak ugotovil, da si se za brezveze.
smile-1.gif
Dokler boš nekaj na silo hotel ne bo nič iz tega. To se ti pozna na obrazu. Po zadnji vezi sem bil 1 leto sam in v tem času nisem nobene spoznal, ki bi vsaj malo ustrezala mojim zahtevam. Pa se je na koncu le našla in skoraj boljša se ne bi mogla. Res da je od tega 3 mesece in ne vem kaj bo naprej, ampak se najde. 26 let pa res ni nevem kakšna starost. Kolega je šel narazen pri 27, ker ga je dečva srala z drugimi in se je samo on prilagajal, tako kot si se ti sedaj.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
in tudi potrudila se nebi da bi zate kaj naredila? da bi tebi kaj ustregla?
Ne. Razen v kakem extremnem primeru bi se žrtvovala recimo.

Potem ti samo svetujem da jo pustiš na miru. Oba bi morala biti pripravljena fejst garat par mesecev če bi hotla to poštimat.
Če ona nima tega namena, potem je brezveze. Da se boš ti nekaj matral, ona pa še oprosti izrazu s ku*cem ne bo mignila - ni te vredna. Star si šele 26 let. Imaš še ogromno časa pred seboj. Malo si glavo skuliraj in ko boš čez nekaj časa nazaj gledal ji boš še hvaležen da sta šla narazen. Tako kot sem jaz svoji bivši sedaj hvaležen.
Ja bo težko. Tudi meni je blo fuuul težko. (hvala škorpy da si mi pomagala s pogovorom prebrodit krizo
srce-1.gif
)
Pojdi do kolegice ki veš da ti bo stala ob strani. Pa ven vrži vse kar te tišči. Ko se boš spovedal, bo doooosti boljš. In boš lažje zadihal.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.007
9.141
113
40
MB
ksz
zanimivo, da smo v večini primerov moški tisti ko smo se pripravljeni prilagajat, isto je blo pri meni, tak da egonislaw ne j*ebi pa se ne daj
evil.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
zanimivo, da smo v večini primerov moški tisti ko smo se pripravljeni prilagajat
v večini...ampak v malenkostni večini.
wink-1.gif
Vedeti tudi moraš da je ogromno punc ki "požrejo" take fore od tipov da ne moreš verjet.
In so ponavadi bolj krute fore kakor pa fore ki jih punce delajo tipom.

Tko da smo nekje na glih. Egon je pač dobil "mestno razvajenko" ki misli, da če je fuflo prinesla k bajti da se ji morajo pa klanjat....pač take ponavadi imajo srečo samo 1x v življenju in še takrat jo za*ebejo. Potem pa najdejo prvega, hitro povijejo otroka (da jih tip slučajno nebi zapustil) in to je to....
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
(hvala škorpy da si mi pomagala s pogovorom prebrodit krizo
srce-1.gif
)

redface-1.gif
)

avtorju teme: ja sej vem, težko je poslušat nasvete, pa čeprav se tiho tiho v sebi zavedaš, da imamo prav. Pojdi in ne vračaj se (Damjana Golavšek - Igra je končana, besedilo najdeš na netu, zelo primerno zate,samo spol obrni
wink-1.gif
)
Meni osebno je pomagalo prekint čisto vse stike, obnovila sem jih po parih mesecih, ampak ker drugega takrat nisem vedela, kako bi stvar rešila, pa mi ni žal, ni mi več hudo, mava en normalen odnos in si pomagava, če je pač to potrebno.
ko pa pomislim na nekoga drugega....
10.gif
je blo vsega preveč, da bi lahko odpustila.

zatorej: briši msn, razne facebook-e, netlog-e, myspace, cifre, fotke pospravi nekam v "kot", maile,...

sej je hudo, pomagajo naj ti prijatelji, nekaj malega ti bomo pomagali mi, ne išči sedaj punce, halo pa nikar ne stokaj, da si že star, ker ne boš verjel, da je veliko tipov 30+ še vedno samskih in tudi punc ki so zate morda že med "starimi" pa bodo čez par let komot rodile zdrave otroke, pa ne enga, tudi tri če bo potrebno
wink-1.gif
za vraga NIKAR pa ne hodi nazaj, ker to ne bo to, sploh ker se ona noče spremenit.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Ja, itak da vem kaj misliš...to je bilo tudi moje pogosto vprašanje,..in lahko ti iz lastnih izkušenj povem, da za tem lahko pride obdobje, ko je človek prepričan,da takega, ki ga išče ne bo nikoli spoznal,...ko se že skoraj vda v usodo, mu pa življenje pripravi presenečenje in pošlje nekoga, ki mu spet vlije upanje in za take trenutke je fino živeti
zmaga.gif


PS: Sodelavec prejšnji teden dobil prvega otroka,.star 43 let, njegova nova (prva) žena 41....

Torej je v tvoje življenje zopet posijalo sonce?
confused-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.278
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
V teh dveh tednih nekaj na silo zmenkujem z drugimi puncami(ona tudi-to vem zato ker mi je povedala preko msn) ampak ne morem nikak z drugimi puncami se pogovarjat in se sprostit, ful mam tremo, nervozo,...se mi zdi, da sem postal asocialen. Na cajte se sprašujem, če bom sploh kdaj še mel kako punco, ki jo bom mel rad. Na msn mam ogromno punc pa se pogovarjamo pa je vse vredu samo ko pa se s katero dobim pa je kriza, da znorim. Težava je v tem, da vem da prej nisem bil taki in sem komunikativen in se rad pogovarjam z drugimi...se pravi sem zdaj postal neki čuden

Ne skrb. Se vrne po določenem času v normalo. Sem bil tudi jaz sesut pol leta po eni triletni vezi..., totalno brez samozavesti..., nisem bil sposoben ničesar. Poleg tega pa mi je bila vedno nek ideal v tistem obdobju... Čez čas ugotovil, da ideal niti ni bil ideal..., greš naprej,...



Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
njegovi bejbi je to kul, do njenega, recimo 25 leta, ko ji neha dogajat in bi rada vezo prenesla na naslednjo raven, se umirila in imela otroka, tip pa ne želi opustiti starega načina življenja....

No ja. Enim ženskam tudi pri 26-ih letih nista dovolj dva predhodna (leto in dve leti pred tem) absolventa, da se ne bi moglo še na tretjega zapored za 14 dni, medtem ko je v vezi že slabo leto.
grin1.gif



Zgleda bo treba resne punce začet iskat nekoliko starejše, ko se že zgonijo in zžurajo. Mlajših itak ne jemljem več resno (leta tam do cca 24,25...).
evil.gif
 
Nazadnje urejeno: