Navigacije za tovorna vozila in vaše izkušnje

kardamom

Pripravnik
27. feb 2013
37
0
6
Ig
www.suhadrva.si
O že odgovor. Našel sem mapo SAVE znotraj mape PRIMO. Ta mapa SAVE vsebuje kar nekaj map ...ADTRACS PROFILES PRELOADS ROUTES STATS USERLIST in še tri file. A zbrišem celo mapo SAVE ali samo vsebino te mape? in prazna mapa SAVE še ostane?
 

kardamom

Pripravnik
27. feb 2013
37
0
6
Ig
www.suhadrva.si
Ok sem zbrisal vsebino mape save in nekaj se dogaja, namreč vnašam parametre. Bom javil kasneje kaj je bilo. če bo delalo bo super!! Bom pa prosil še za posodobitve če obstajajo.
Hvala.
 

kardamom

Pripravnik
27. feb 2013
37
0
6
Ig
www.suhadrva.si
Štartala se je !! jupi. Na začetku se je prikazala Moskva potem je zelo počasi dobil satelite. Sedaj deluje. V sys je napisano:
[gps]
port="1"
baud="4800"
source="nmea"
set_messages=0
background_navigation=1
Zanima me če mi morda manjka skin ker spodaj nimam več vrstice z nadmorsko višino in št. satelitov. In kako prosim priljubljene skopiram nazaj, ker sedaj vidim da so se same zgenerirale mape v mapi SAVE.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
prav si naredil. Skin aktiviraš tako, da greš na nastavitve - prikaz - za dnevno in nočno preobleko izbereš GjAK, nato greš ven iz navigacije in na ponovni zagon. Po novem zagonu bo skin aktiviran in na voljo ti bodo vse funkcije, kot si jih bil navajen
smile-1.gif


mimogrede, a v sys imaš samo te parametre ki si jih navedel in nič drugega? Saj ne, da je nujno potrebno še kaj več vendar določeni dodatni vnosi optimizirajo samo delovanje, da je uporabniku bolj "priročno".
 

kardamom

Pripravnik
27. feb 2013
37
0
6
Ig
www.suhadrva.si
Ja prav imaš, hvala, gjak skin sedaj deluje. V sys je še polno-polno drugih stvari, če bi vse naštel bi nebi nikamor prišel. Mi prosim še poveš kako vnesem nazaj priljubljene lokacije?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
smile-1.gif


Karte dobis na travniku...saj ves kjermu...

Zastekal ti je lahko ker se je save mapa pac (pre)napolnila...tudi garminom obcasen reset dobro dene
wink-1.gif
 

kardamom

Pripravnik
27. feb 2013
37
0
6
Ig
www.suhadrva.si
Evo mi je ratalo, na X960BT imam sedaj IGOPRIMO jun14, Navteq 2014. Zanima me pa mapa sys. Nova mapa (1,7kb) je precej manjša kot prejšnja (2,7kb). V novo sem že dal vrstice /GPS/ ker ni satelitov lovila. In v novi tudi ni npr vrstice:
disconnect_gps_on_suspend=0
Pa me zanima če je vseeno v redu če je novi sys toliko manjši?
 

kardamom

Pripravnik
27. feb 2013
37
0
6
Ig
www.suhadrva.si
Se dobi tudi Sygic za kamione? Najdem samo Sygic za telefone, ne pa za X960BT, v slučaju če ta zašteka bi imel rezervno navigacijo. Preklopim pa tako, da NAVPATH spremenim. Obe navigacije bi imel na istem SD.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
krimec ta je za android. On sprašuje za wince. Odgovor je NE. Obstaja sicer neka starejša Fleet verzija, vendar so karte zastarele, novejše, ki so na voljo z android verzijo Sygic Truck, pa niso kompatibilne.
 

kardamom

Pripravnik
27. feb 2013
37
0
6
Ig
www.suhadrva.si
Ok, super hvala obema za odgovor. Ker imam še veliko prostora (na 16GB SD od X960BT) bi vseeno dal gor še eno navigacijo, ker imam s seboj na kamionu tudi kolo, bi prav prišle turistične znamenitosti. Katero navigacijo naj poiščem, in , ali dam iste zemljevide navteq kot imam sedaj ali lahko druge?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj pa če bi preprosto na še eno 8GB kartico instaliral še en iGO za rezervo (pol pa vsakih XY dni prekopiraš lastne poi).
wink-1.gif


Saj ni vic vedno v programu, večkrat je v kartici.
 

kardamom

Pripravnik
27. feb 2013
37
0
6
Ig
www.suhadrva.si
Aha ni slaba ideja za še eno kartico. Je pa res da bi jaz lahko že v Angliji popravil če bi vedel da je treba mapo SAVE izbrisati, ker sedaj vem da grem lahko kar v Windows in odprem explorer.
Me pa zanima če kdo ve zakaj se pojavlja vsake toliko error: System resources are short and must be shut down...OK? CANCEL? in če pritisnem OK gre ven iz programa.
 

Podobne teme