Navigacije za tovorna vozila in vaše izkušnje

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
sem zdaj še malo popravil svojo filozofijo. Saj v bistvu imaš prav, le da "Zgodovina prometa" kot rečeno temelji na statistiki tvojih potovanj, medtem ko so fsp podatki fiksirani, vendar se pa tudi ob vsakem novem releasu kart osvežujejo. Æe pa to tudi resnično sproti ažurirajo, pa je seveda druga zgodba..
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Evo, pa sva ga!
smile-1.gif
 

gregorv

Pripravnik
25. mar 2013
72
0
6
Hvala janch za slike, so zelo uporabne za prikaz možnosti v igo primo, bom posredoval dalje
smile-1.gif


kje pa se dobi najceneje s. galaxy tab 2 7.0?

LP
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Morda je vredno omeniti, da se pričakuje Wayteq 7" inčno navigacijo, gnano na Androidu. Če se bo Wayteq na kitajskem držal napovedi, bi znalo biti na voljo že pred začetkom maja.
 

gregorv

Pripravnik
25. mar 2013
72
0
6
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
fotke je postal Snecer
smile-1.gif

Sicer pa se lahko prej popolnoma spoznaš s programom, če si ga namestiš na telefon (če imaš androida).

se opravičujem
bonk.gif
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Zdaj pa še jaz. Torej kolega kupuje navigacijo za tovornjak. Maximum budget je 250€ Ampak to je res maximum. Varianta je da se kupi wayte in potem se naloži gor navigacija.
Želja pa je da on kupi doma priklopi na računalnik posodobi in gre dalje. Torej trotl ziher
smile-1.gif


V vsakem primeru me zanima kaj je trenutno tisto kar se splača vzeti
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če pozna delovanje iGO programa, potem bo posodobitev trotl ziher, v nasprotnem primeru zna kaj naredit narobe.

Za tovornjak pa glede na zaslon in za zelo ugodno ceno dobi wayteq xtab-7 Klik

iGO na tej tablici leti kot sneta sekira, če mu bo pa glasovno vodenje pretiho, pa si lahko naloži pojačane zvoke, ki jih najde v temi iGO glasovno vodenje.
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Bajkman hvala za namig.
Še eno vprašanje. Če recimo kolega vzame tega wayteka. Kako je s TMC-jem? Vemo da v Slo ne dela, ampak ostale države pač.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
TMC imaš preko interneta.
Če imaš zakupljene Mb pri telekomunikacijskem ponudniku za SLO, imaš vklopljen prenos podatkov in ti osvežuje na intervale, ki si jih nastaviš v sys.
Za tujino pa recimo greš na črpalko kjer imajo povečini zastonj WIFI in si posodobiš TMC podatke.

To je za wayteq, ki je na androidu, če pa nabaviš wayteqa z Win CE, pa lahko dokupiš TMC anteno, če le te ni že v samem paketu.
 

kardamom

Pripravnik
27. feb 2013
37
0
6
Ig
www.suhadrva.si
Živjo, Pred skoraj dvema letoma mi je Yanch in nekaj drugih udeležencev, pomagal da sem zagnal svoj X960BT. Vozim v Anglijo in sem zelozelo srečen uporabnik. Prejšnji teden pa je zaštekal zagon programa. Mašina deluje v celoti, ko pa pritisnem ikono za GPS se začne nalagati program, Igoprimo, ampak počasneje kot dosedaj in ko se odpre okno z nastavitvami tovornjaka, se vse resetira. Sedaj ne vem ali se kaj da popraviti ali naj vse še enkrat naložim. Pri sebi na compu ne najdem ničesar več, kar sem si zaščitno kopiral sem zamenjal vmes računalnik. Če bom na novo naložil prosim za kratek namig kje naj kaj poiščem, obenem bom še upam nove mape dobil. Na srečo je bila v kamionu še prastara Garminka ki me je rešla.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Za začetek izbriši mapo SAVE (znotraj mape Primo) tako boš navigacijo postavil na privzete nastavitve. Če imaš shranjene kakšne priljubljene, potem si na PC naredi varnostno kopijo mape SAVE, da boš potem lahko priljubljene kopiral nazaj na svoje mesto. Potem si vse parametre navigacije nastavi na novo in boš videl, če bo zadeva rešena. Če ne bo, se javi na ZS in dobiš vse potrebno za ponovno namestitev programa v kompletu.
 

Podobne teme