NAVIGACIJA

vojko1964

Zelenc'
4. maj 2008
1
0
1
  • NAVIGON 7110
    IMA SLOVENSKI MENI MENE PA ZANIMA KDAJ BO IMEL TUDI SLOVENSKO GOVORENJE.
    HVALA ZA ODGOVOR.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Prosim, piši z malimi črkami, velike pomenijo (na internetu), da kričiš, ravno tako naj bodo naslovi smiselni. [Navigacija - Navigon xxx]

Slovensko vodenje je v pripravi, vsaj bilo je in ti bo znal Hitman kaj več povedati, ali je že kaj več na tem.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Lep pozdrav ....,

najprej Vojko, če bi pregledal forum bi videl, da je o Navigonu, tudi o novih prihajajočih napravah že kar nekaj napisanega. Uporabnik, ki je bil na sejmu v Hannovru je prav tako o prihajajočih napravah nekaj napisal. Ti si pa kar vstrelil temo in vprašanje, kot je že cifra napisal z velikimi črkami. Malo za šalo malo zares ... če se ti CapsLock ne da izklopit je čas za zamenjavo tipkovnice.

Uporabniški SLO vmesnik smo nekateri z skupnimi močmi naredili za PDA naprave, predvidevam, da zadeva deluje tudi na PNAjih, saj je program isti, razlika je v verzijah. Na PDAjih je bila do sedaj verzija 6.2.32 na PNAjih pa verzija 6.5, ki je omogočala Reality View.
No, tudi sedaj se dobi za PDA verzija 6.5, ampak kljub temu na PDAju Reality View ne deluje.
Škoda, čeprav smo se uporabniki Navigona na naših žepnih računalnikih veselili prav tega.

SLO vodenja zaenkrat še ni in ga kaj kmalu tudi ne bo. Na tem projektu ni nihče delal. Saj če smo realni ... levo/desno pa vsak razume v ang. jeziku, mar ne ?

Toliko ... če bo pa kaj novega si boš pa v bodoče tako kot si vsi do sedaj, lahko prebereš v zato določeni temi, le prebrskat je treba malček po forumu ... ali pa uporabi iskanje (zgornja vrstica takoj za; moj forum.

lep pozdrav.
HITMAN