Robotski čistilnik stekel

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Mene pa zanima a ima kdo kakršen koli robotski čistilnik za stekla? Imamo ogromno steklenih površin in moja se je vtaknila v to:


Nekako ne verjamem v to, pa raje vprašam če je imel kdo šanso to preizkusit, da ne bo še en "rekvizit" dodatno pri hiši... Hvala
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Mene pa zanima a ima kdo kakršen koli robotski čistilnik za stekla? Imamo ogromno steklenih površin in moja se je vtaknila v to:


Nekako ne verjamem v to, pa raje vprašam če je imel kdo šanso to preizkusit, da ne bo še en "rekvizit" dodatno pri hiši... Hvala
Enkrat sem ga videl delati na nekem izložbenem oknu. Precej impresivno.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Mene pa zanima a ima kdo kakršen koli robotski čistilnik za stekla? Imamo ogromno steklenih površin in moja se je vtaknila v to:


Nekako ne verjamem v to, pa raje vprašam če je imel kdo šanso to preizkusit, da ne bo še en "rekvizit" dodatno pri hiši... Hvala

Dec, ni ti to nek denar da ne bi nabavil..če drugega ne, boš čez čas lahko podal izkušnje se splača ali ne.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Sploh se ne gre za denar, še manj pa za moj ampak res in resnično ne rabim doma še enega spomenika na polici ker nimamo več kam dajat teh "pripomočkov".
Itak :evil: , ker ni zate, ti to ne bi.

Glej s te perspektive...zadevo nabaviš, tvoja sproba, vsa navdušena: ker ne rabi ona, ker si nabavil, ker ima posledično čas..pa zato ti malo uletiš v ta 'prosti čas' (neprecenljivo ....povzeto po Mastercard reklami :)).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Sploh se ne gre za denar, še manj pa za moj ampak res in resnično ne rabim doma še enega spomenika na polici ker nimamo več kam dajat teh "pripomočkov".
Yard sale.
Še prej pa lahko tukaj objaviš. Sem prepričan, da se bodo našli uporabniki, ki bodo zagreti za te top pripomočke :).

PS: žal nimam izkušenj s tem, kar roke gonim za to. Še dobro, da ima žena samo enkrat letno rojstni dan. :evil:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ma ja, saj jaz tudi gonim, sicer bolj na žaluzijah, sem že rekel naj nekoga najde da komplet sčisti in je to to...