[NAVIGACIJA] GARMIN XT za SYMBIAN 1.del

fecko

Zelenc'
26. jan 2008
2
0
1
Citat:
Uporabnik Mark pravi:
ksz...

Jaz sem sedaj inštaliral še garmina na N95, vendar sem vse skopiral gor ponudi mi tudi izbiro GPS sprejemnika, vendar mi ne prikaže karte! Gor sem dal AdriaRoute 1.8....Naložil sem preko MapSource -> Send to device

.img fajn je bil v Garmnin mapi vendar je vedno pisalo no map! Potem sem si potegnil dol še AdriaRoute 2.0 za XT in prepisal .img fajn... Vendar mi še vedno javi da ni karte! .UNL fajl pa sem skopiral gor... Nevem zakaj mi ne zazna karte
rolleyes-1.gif

Tam je samo črno, tudi če iščem ročno po ulicah..Sicer na spisku so, ampak ne najde...no map!

edit....

Očitno je bil problem, ker nisem imel gor Base Map! Sedaj prikaže...
Imam isti problem,kako si potem rešl zadevo z Base Map?
 

rokiy20

Zelenc'
1. feb 2008
12
0
1
Lp!
Jaz sem novi na tem vašem forumu.
Zanima me naslednje, imam tel. nokia n70. Po navodilih sem naližil na telefon garmin in pa karto adriaroute. Shranim tudi kodi na telefon, vendar mi noče odklenit telefona. Noče mi pokazat da lahko izbirimam med bloototh gps in notranjim. Napisal sem prav geslo, shrano pos sw.unl, vse naredo tak kot piše. ampak noče mi odklenit.
prosil bi vas če bi mi lahko povedli kak naj odklenem. Kateri key generator naj uporabi.
Zanima me še če mogoče to kaj vpliva ker nimam orginalne spominske kartice??
hvala za odgovore
 

platium

Zelenc'
20. nov 2007
18
0
1
Pozdravljeni!

Ko hočem inštalirat Garmin XT na mojo nokio E51, mi javi da: Certifikat morda še ni veljaven, ali pa so nastavitve telefona napačne.
Kaj morem naštimat, da bo inštaliral?
 

rokiy20

Zelenc'
1. feb 2008
12
0
1
ja sem probal to pa ne gre. meni na telefonu v programu garmin ne pokaže da lahko uporabljam zunanji gps.
sw swm pravilno zračunal. dal sem ga v mapo garmim na telefonu.
je to prav al morem dat kam drugam??
 

rokiy20

Zelenc'
1. feb 2008
12
0
1
sem ja. In tam piše da je možno da končnica ni unl ampak txt. to je vredu nastavljeno. Piše tudi da če koda ni pravilno generirana. jaz sem naredo da sem imei telefona generiro z imei generatorjem da sem dobil id. pol sem to vstavil not v key-generator. generiral, in kodo prilepil v mapo garmin, s pomočjo beležnice.Ime datoteke sem dal sw.unl vrsta datoteke sem dal vse datoteke, kodiranje je ansi.
Prosil bi če mi kdo pomaga.
Prosil bi tudi če mi poveste s kirim programom ste generirali imei v id??
Meni ni jasno zakaj ne gre. Naredil sem vse tak kot piše na forumu. Probal vse kaj piše kaj bi lahko blo narobe pa ne gre.
 

rokiy20

Zelenc'
1. feb 2008
12
0
1
ne, še vedno negre. To mislim da misliš prvi zagon. tam piše da s tem v nastavitvah vizitka poiščeš imei.
Če bi kdo vedo kaj še bi blo prosim pomagajte.
ko grem sistem nastavitve odaljeni gps, mi napiše da je povezovanje dovoljeno samo z garmin gps.
sem pa generiro kodo v mapo sw.unl, in jo prilepo v mapo na kartici garmin .
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Mislim, da bo potem nekaj z odklepom, saj tedaj sistem zaznava nelegalno programsko opremo.


Verzija je prava
Karte .....
 

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
435
1
18
Mapo GMAPSUPP.UNL si naredil. Brez tega sigurno nebo šlo. ID naprave najdeš tudi v mapsursu, pod pogojem da imaš pravo kartico. Nekje v tem forumu je opisano katere karice morajo biti da ti pokaže ID naprave(starejše tega ne podpirajo).
 

rokiy20

Zelenc'
1. feb 2008
12
0
1
mapo gmapsupp.unl sem naredil. Mislim da kartica ni starejša. Mi lahko poveš kaj pomeni mapsource.
Probal sem z verzijo programa starim pa novim. Na starem mi pokaže samo imei. na novem pa mi pokaže id.
Pri novem mi je pokazalo tudi ko sem natipkal domači kraj imena ulic, pa vse sem lahko nastavil domači kraj, pa kam bi šel. Povezati z blootothom pa mi ne gre.
 

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
435
1
18
mapsource je program katerega naložiš na PC in preko njega izbrane karte preneseš na telefon. delo z mapsourcem imaš opisano tukaj forumu.
 
Nazadnje urejeno:

bor

Pripravnik
1. dec 2007
106
0
16
Citat:
Uporabnik rokiy20 pravi:
ja sem probal to pa ne gre. meni na telefonu v programu garmin ne pokaže da lahko uporabljam zunanji gps.
sw swm pravilno zračunal. dal sem ga v mapo garmim na telefonu.
je to prav al morem dat kam drugam??


ne-ne-1.gif
Če bi kaj prebral, bi videl da nekateri aparati ne pokažejo obeh možnosti, vendar deluje Garmin vseeno brez problemov.
N70 je že eden izmed teh telefonov.
 

rokiy20

Zelenc'
1. feb 2008
12
0
1
Nisem zasledil. Morem kaj nastavit, al kako??
Ker mi nena poveže.
 
Nazadnje urejeno:

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Tud meni se ne zdi da je stric vse prebral ker če bi pol prebral bi vedel kaj je mapsource.

Ali si BT GPS pred tem "sparil" z telefonom in mu tudi določil da se lahko poveže brez dovoljenja, ti BT GPS deluje oziroma ti prenaša podatke na telefon, imaš na telefonu kakšen program z katerim ti deluje gps???
 

rokiy20

Zelenc'
1. feb 2008
12
0
1
Hvala za odgovore.
Jaz grem na telefonu v mapo povezovanja, bloototh in vključim bloototh. seznanim napravo z blooototh sprejemniko, vpišem geslo, mi napiše če odobrim samodejno povezovanje dam da. Je to vse ali morem še kaj narediti.
Mi prosim poveš kak se pogleda če gps prenaša podatke na telefon.
Programa nimam dobenega na telefonu. Kaj potrebujem kakšnega??
Sem novi v tem zato pa nisem tak utečen v tem. Zato pa imam tolko vprašanj. Upam da ne zamerite.
Pa vsem hvala za odgovore.