Navigacija Android

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.811
199
63
Slovenija
je kdo v Waze posnel in mu lepo deluje? Jaz sem poskusil preko telefona in od sramu nad rezultatom takoj zbrisal ;)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
A je Android Auto res že vgrajen direkt v Android 10 in posledino ne potrebuješ več AA aplikacije?
Če ja, le ta potem deluje v Sloveniji, glede na to, da Slovenija ni še uradno podprta z AA?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
No Slovenija res ni uradno podprta. Iz alternativnih virov, pa AA dela tudi v slovenskem jeziku in razume slovenske ukaze. Preverjeno.
 
22. jul 2007
12.689
1.257
113
123
Ja, ampkak če nimaš TEGA dodatka ga ne moreš zagnati, ker se ne vidi med aplikacijami zaradi "nepodprtosti Slovenije", drugače pa zadeva normalno deluje.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Ne vem. Jaz sem na moji Toyota zagnal AA brez dodatkov in problemov. Potegnil sem si ga tu klik in zagnal BP. Imam pa Android 9.
 
Nazadnje urejeno:

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
A je Android Auto res že vgrajen direkt v Android 10 in posledino ne potrebuješ več AA aplikacije?
Če ja, le ta potem deluje v Sloveniji, glede na to, da Slovenija ni še uradno podprta z AA?
Je vgrajen, se tudi avtomatsko posodablja, čeprav ga v (slo) play trgovini ne najde. Ob priključitvi na avto pa tudi deluje, sem ravno testiral pred kakšnim tednom. (Xiaomi Mi9 na android 10 + peugeot 2008), tako da dodatno nastavljanje ni potrebno. Ko sem na istem telefonu imel še android 9 pa sem AA moral potegniti preko alternativnih virov (apkmirror).
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

hermann

Guru
19. mar 2014
9.185
5.729
113
No Slovenija res ni uradno podprta. Iz alternativnih virov, pa AA dela tudi v slovenskem jeziku in razume slovenske ukaze. Preverjeno.

Prosim za obrazložitev tega oz. pomoč kako to zrihtat... Ker v angleščini se pogovarjat z google assistantom mi je zadeva popolnoma useless.

V AA imam čisto vse v Angleščini vključno z glasovnim iskanjem. Če grem pa v mapse na telefonu pa search seveda dela v slovenščini, ker imam voice search v nastavitvah nastavljen na Slovenščino. Telefon je sicer nastavljen na UK Angleščino.
 
22. jul 2007
12.689
1.257
113
123
Ja, ampkak če nimaš TEGA dodatka ga ne moreš zagnati, ker se ne vidi med aplikacijami zaradi "nepodprtosti Slovenije", drugače pa zadeva normalno deluje.
Če imaš telefon na 9 in manj deluje normalne brez tega launcherja.
Pri 10 je pa tako kot sem napisal, sploh če še pred tem nisi nikoli uporabljal AA.
Sem naletel že na 2 telefona s to težavo, aplikacija gor ampak je ne moreš zagnati, ker ni nikjer ikone od programa.
Drugače za glasovni ukaz v slovenskem jeziku ne bi dal roke v ogenj, ko rečeš "kliči Šuštaršič Francija" ;)
 

severjug

Zelenc'
3. sep 2007
21
0
1
Na Wiko U-FEEL 4G aparatu z androidom 5+ , ki ga ponuja T-2 sem poskušal zagnati AA pa ne deluje. Pojavi se obvestilo s rdečim klicajem, da v Slo ni podprto.
V istem avtu na Samsung S7 deluje AA normalno. Poizkušal sem nekaj verzij AA, ki sem jih potegnil z neta pa z nobeno ne deluje. Kakšen nasvet?
 
22. jul 2007
12.689
1.257
113
123
Malo butast nasvet ampak meni je pomagalo na google pixlu, ker mi je nonstop metalo ta rdeč screen.
Vzemi sim kartico iz telefona, ga vgasni , izbriši cache pri AA ali pa ga odstrani in ponovno naloži ter potem ponovno zaženi AA.
Sicer praviš da je telefon na 5.0+, zato je mogoče pa tudi v tem težava.:(
 
Nazadnje urejeno:

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Ja, ampkak če nimaš TEGA dodatka ga ne moreš zagnati, ker se ne vidi med aplikacijami zaradi "nepodprtosti Slovenije", drugače pa zadeva normalno deluje.
Sam AA ne potrebuje tega "dodatka" za delovanje na ekranih od avtov. To je le opcija, če avto nima AA podpre. Dodatek omogoča AA zagon na mobitel ekranih. Torej če avto (vgrajen zaslon) nima AA podpore, potem lahko uporabljaš AA na ekranu od mobitela s pomočjo tega dodatka. Trenutno je ta dodatek na voljo kot nekakšna začasna prehodna rešitev, ker se AA na mobitelih seli h google assistentu.
In tako kot je nekdo že rekel, je AA že vgrajen v sam android 10.