Navigacija Android

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Sem preveril znotraj aplikacije. Je za dokupit in sicer znaša 4,49 EUR, velja pa za zmeraj (lifetime)
smile-1.gif







Zelo poceni, če mene vprašaš, za tako uporabno funkcijo
cheer.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sem prejle sprobal in moram priznat, da sem kar presenečen nad to funkcijo, prav lepo se vidi na šipi. Edini problem ostane, kako fiksirat telefon na armaturo, da se le ta med vožnjo ne drajsa sem in tja
smile-1.gif
Tisti, ki si želi tovrstne navigacije si pač mora nabavit še v kakšen praktičen nosilec ali pač kako drugače improvizirat.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Obstaja tak gumjasti prtiček oziroma kot neke vrste podloga, ki jo daš na armaturo in na njo telefon in se ne premika nikamor.

Seveda, če normalno voziš, če pa delaš ostre ovinke potem bo pa potrebno ubrat kako drugo tehniko ali pa malo dvostranskega salotejpa
wink-1.gif
 

tac

Pripravnik
25. sep 2007
152
0
16
Lblana
ksz
Če prav vidim, ma sygic "novoletno" akcijo in za slabih 35€ dobiš dve licenci za celotno EU ?
Je kje kakšna omejitev glede prodaje druge licence ?
Do kdaj naj bi ta akcija trajala ?
Je kakšen interesent za duo nakup ?
wink-1.gif

Kakor sem na hitro prebral ima sygic dve večji slabosti - kao ne podpira iskanja po hišni številki in slabo podprt balkan.
Sem kaj še zgrešil, ker drugače se mi zdi čisto uredu cena za doživljenjsko licenco in upam vključene posodobitve zemljevidov ?
Aja, a dela na Full HD ločljivosti, predvidevam da ja, če je že en na S4 HUD testiral
smile-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sygic je vsekakor vreden svoje cene, vendar ima res pomanjkljivosti, ki si jih omenil. Ima pa eno prednost pred vsemi ostalimi in sicer ima podporo za 3d strojno pospesevanje in je prilagojen tudi za vse visoke resolucije telefonov/tablic, kar daje izjemno dober ocutek pri navigiranju in drsenju po zemljevidu. Torej na tej navigaciji se lepo odrazajo visoke sistemske karakteristike novodobnih telefonov in tablic. Ta obcutek je pri tej navigaciji zares neprimerljiv z nobeno drugo navigacijo danes na voljo za android. V tem pogledu je Sygic zares pometel s konkurenco.
 

tac

Pripravnik
25. sep 2007
152
0
16
Lblana
Torej ima najlepšo šminko, tud to je nekaj
smile-1.gif

Kako pa sta dobra zemljevida SLO in CRO ? DE, IT, A so najbrž čisto spodobno kot del zahodne EU?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sygic ima Tomtom map providerja, pri kateremu je vzhodna evropa zelo slabo pokrita. HR je še nekako, SRB, BIH in nižje je zelo bogo...SLO je OK, prav tako vse ostale države centralne in zahodne Evrope, ki so popolnoma primerljive z Navteqovimi zemljevidi, katere uporablja Garmin, Navigon, iGO in ostali..
 

mihouca

Pripravnik
17. apr 2012
65
0
6
meni je načeloma vseeno kaj uporabljam samo da me pripelje na cilj, nisem pa nek zahteven uporabnik... pa je tamodel ok? ali bi priporočal kaj drugega, edina "zahteva" je širokzaslon??
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
771
34
28
Pozdravljeni.

Imam eno vprašanje in mogoče bo kdo poznal odgovor. Na telefonu imam naloženo navigacijo iGO, in v nastavitvah telefona pod zasedenost pomnilnika je pod Misc files tudi iGo in to v velikosti 450MB.

Kaj so te datoega od navigacije? So to mogoče mate držav in če se pobriše mi navigacija ne bo delovala ali je to nekaj tretjega

Hvala
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
KSZ... Od jutri bo bojda pri nas na voljo street view, upam da s tem tudi offline Googlova navigacija.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik janezpesec pravi:
KSZ... Od jutri bo bojda pri nas na voljo street view, upam da s tem tudi offline Googlova navigacija.
Kako bi to naj sploh delovalo zdaj, ko nimaš opcije "download map"?
Ali so kaj vmes spremenili?
Že en čas nisem uporabljal...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.136
2.476
113
Zanimivo, pri enem kolegu so posneli celo dvorišče kmetije vse gor do garaž 100 metrov notri...