Nategatorji !!!!

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.284
23
38
Murska republika
in še enkrat
2514103-Zajetaslika.JPG
 

Priponke

  • 2514103-Zajetaslika.JPG
    2514103-Zajetaslika.JPG
    14,8 KB · Ogledi: 311
Nazadnje urejeno:

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Zakaj pa se sploh kupuje rabljene avte pri trgovcih, ki se ukvarjajo samo z rabljenimi avti. Zakaj gre nekdo kupit rabljen avto iz uvoza za ceno novega. Razumem, da nekdo pač nima denarja za nov avto ampak kaj ti pomaga, da kupiš VW(Audi, BMW, Mercedes ....) za katerega ne poznaš zgodovine in obstaja velika verjetnost, da ima vozilo prevoženi vsaj še enkrat toliko km kot jih je na števcu. kupci so si sami krivi, da so nategnjeni, če pa prodajalci ob tem še fajn zaslužijo pa vsaka čast prodajalcem.
In nehajte stokat kaj pa kupujete zjahane rabljene avte premium razreda.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.690
3.574
113
V oglas natipka to cifro, da se avto prikaže tistim, ki iščejo do 150k prevoženih.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.284
23
38
Murska republika
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
Retro, ti ki si prekmurec,si slišal kaj o Tifon prodajalcu rabljenih avtov iz Murske?

Tega novega lastnika ne poznam, poznal sem prodajalca oz. lastnika ki je imel prodajo avtov leta nazaj , o njen raje ne bi ker je bil vejka za sebe ..sam sem pri njem kupil avto ki je imel konkretno za 50 tisoč km zvrten števec, to sem zvedel pozneje od lastnika avta , imel sem ga en čas in prodal naprej ker je bil podvržen okvaram .
Na žalost takrat nisem bil na to pozoren, kar pa sem pozneje kar dobro preveril in kupil avto od prvega lastnika z vso znano zgodovino iz uradnega Renault servisa in ta avto mi brez napak služi še sedaj.
Za Tifon tega novega lastnika pa upam da ni šel po njegovih stopinjah čeravno je večji del avtov iz uvoza.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Haha, ta je dobra, ja. V bistvu nisem nikoli tako razmišljal, pa vidim, da bo treba:

"hočem avto, ki ima klimo pa ABS, pa servo, line assist, pa tko naprej. Aja, pa do 125.000 km" ... in ja, vse to naredijo, še števec ti nazaj zvrtijo iz 250.000 na 125k ... sej si tko hotu, a ne?
evil.gif
 

Podobne teme