Nategatorji !!!!

TheMan

Pripravnik
6. mar 2008
376
0
16



Avto ima 345.000 km.
evil.gif
 

Bastard

Fizikalc
21. feb 2008
1.636
0
36
Ni velik, včerej sem se peljal v lj s taxijem Škoda Rapid gledam števc 262443 km , rečem kolk je star avto, pravi 2 leti bo kmalu , avto laufa 24ur na dan se ne ugaša razen servisa in tankanje.

Tko da te amaterji ne rolajo neki velik če samo 100k km. Pravi rolajo po 500k dol
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
669
46
28
Ljubljana
http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11522748&show=1

AVTO FRANKOLOVO odkup in prodaja vozil, Slaven Jaæimoviæ s.p.

Avto bil v moji lasti do oktobra ko je bil vzet v račun za novega rabljenega pri drugem trgovcu kot ga prodaja sedaj.

Avto je imel ob menjavi 221.000km in sem bil prvi lastnik.

Na avtu ko je bil vzet v račun je bilo treba popraviti naslednje:

- ni delala hupa
- ni delalo zaklepanje avta (avto bil dejansko vedno odprt). Ni bil problem samo v kakšni bateriji daljinca ampak nekaj pri centralnem zaklepanju.
- poškodovan desni prag (ne vidim ali je popravljeno ali samo pobarvano. Bila vdolbina cirka 40cm dolga
- nekaj se je slišalo na podvozju. Predvidevam da je bila roka ali nekaj takega
- podrsana streha (5 rajs dolgih približno 30cm 1cm široke. nekatere so že bile rjaste)
- za volanom pri šipi zvita plastika (tam kjer je lučka ki je utripala pri zaklenjenem avtu "alarm")

Vidim pa da so mu barvali zavorne čeljusti v "srebrno" in ga očistili u nulo. Imel avto za "družinski" v njem sta se na zadnjih sedežih vozila dva "majhna" otroka (3 in 5 let).

Aha še to.... Avto ni bil garažiran in je bil karamboliran. Menjana "hauba", sprednji odbijač, leva luč in par stvari v notranjosti za odbijačem (nalet divjadi). Menjava vsega tega je bila narejena pri pooblaščencu.

To je to zaenkrat se bom pa še kaj spomnil sigurno....
cool-1.gif
Avto je drugače ok in nam je zelo zelo dobro služil kar se tiče popravil. Edini problem ki sem ga imel in je bil izredni je bila menjava senzorja odmične gredi.....

Plis če lahko kakšen pripopa printscreen ker jaz ga ne znam.....
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.786
1.938
113
Zbereš dokaze, kupiš, prijaviš čefurja. Samo kaj, ko se nič ne zgodi..
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
669
46
28
Ljubljana
No to je to kar se jaz bojim..... Jaz bi šel do konca samo da sem 100% da se bo kaj zgodilo z pra.ci ne pa da bo na koncu dobil neko denarno kazen ki jo bo plačal potem pa nateguj naprej...
smirk-1.gif


Je pa zanimivo to da je moja 3 dni nazaj objavila na Facebooku in so jo takoj kontaktirali iz ene najbolj znanih radijskih postaj da bi iz tega naredili neko zgodbo... Seveda sem rekal ja in se zmenil da pridem do njih kaj in kako naprej... Dobim se naslednji teden in seveda poročam.

Še ena cvetka: Hotel dati na test novi rabljen avto ki sem ga kupil. Gre se za Citroen. Šel na pooblaščenca ki ureja to znamko v naših krajih jim seveda povedal zgodbo da sedaj ne verjamem tudi tem kilometrom ki jih ima trenutni avto in da bi ga dal pregledat. So rekli da pregledajo ga lahko samo uradnega poročila na listu če bi se ugotovilo da ima prevrtene kilometre ne morejo dati ker se ne želijo ukvarjati s tem in hoditi po sodiščih če pride do tega. Sem jim rekel kaj pa če mi samo namignejo in grem jaz potem v lj na glavni Citroen, so rekli da to pa lahko...
rolleyes-1.gif



A ja še to sem pozabil napisat kaj ni delalo. Voznikova "šprica" za steklo....
smile-1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Avto prodaja drug prodajalec kot tisti, ki si mu ti avto prepustil in seveda povedal za vse napake - zgubil si že v startu. Nemogoče je dokazat kdo je km vrtel in zamolčal napake - saj si jih pred dogovorom vse pošteno naštel, kot nam tukaj?
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
669
46
28
Ljubljana
Seveda sej to je to kar sem imel v mislih tudi jaz... Moj avto je bil vzet v racun za pol tega denarja kot se prodaja sedaj. Sej te napake ki jih je imela Kia je popravil za 500€ (malenkosti) pa se to sem prevec reku. Fora pa itak ni v tem. Zarad mene ce ga prodaja za 10.000€ in ga tudi proda mi je vseeno... Problem tukaj so km....
 

Podobne teme