Nategatorji !!!!

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
se strinjam, tale orel, ki ga spremljajo preko GPS,če pride v Slovenijo mu vrnejo kilometre nazaj za 50%

found-eagle-tracker-3.jpg
 
  • Wow
  • Haha
Reactions: gimi in Hondi

corsol

Guru
11. mar 2010
2.674
829
113
se strinjam, tale orel, ki ga spremljajo preko GPS,če pride v Slovenijo mu vrnejo kilometre nazaj za 50%

Poglej priponko 61163

Vidiš kako hitro so te nategnil,...... pa da te pri rabljenih škatlah ne bi mogli...

Ne gre se za 1 ptico pač pa za 20.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
Vidiš kako hitro so te nategnil,...... pa da te pri rabljenih škatlah ne bi mogli...

Ne gre se za 1 ptico pač pa za 20.
jebiga google lens dela čudeže
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
Vidiš kako hitro so te nategnil,...... pa da te pri rabljenih škatlah ne bi mogli...

Ne gre se za 1 ptico pač pa za 20.
zanimivo, Iran je no flight zone :evil:
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.831
617
113
EU
Iz litve, poljske, češke ,slovaške in madžarske niti žvečilnega ne kupim, kaj šele avto, oni bi svojga fotra za=bal za 5€
Moj cilj je vedno prevoziti celo Madžarsko z enim tankom s postankom le za hiter počitek brez nakupov. In s Corollo to glih komaj dosežem zarad tako majhnega tanka:zavijazocmi::p In to sem začel od dneva ko so mi na neki tankštele zaračunali neko enormno ceno za kavo; na računu je bilo kar več nekih postavk seveda vse v meni nerazumljivi madžarščini (in v tem istem dnevu v neki restavraciji dodali na račun še 20% trinkgelda na ceno v meniju).:poreden:
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
joj ce sedaj regijo napišem, sem "gotof"
Kar napiši, sem od tu, pa avta iz Ce, Mb ali okolice ne kupim nikoli več. Ljudje lažejo kako imajo ok avto, po slikah ok, prideš pogledati pa je 4 ali 5 let star avto samo še za na odpad, gor neke kitajske gume ali pa 10 let stare premium, šparanje na servisih, ki jih dostikrat sploh ni mogoče dokazati... a misliš da sem slep, da ne vidim, da avto ki je star toliko izgleda kot da je star vsaj 15?! na enem od mojih prejšnjih (ko sem še bil mlad in naiven) smo naknadno ugotovili, da so po 3 letih delali generalko (?!?!?) in to kar sami doma, glavo so gor zategnili na pamet, za dva vijaka pa navoje vrezali na novo. Mislim, kaj hudiča si delal da rabi avto po 50k km generalko in zakaj ste ga sami šraufali, če nimate znanja?! Odgovor je itak na dlani, folk da zadnji denar za avto in komaj še za gorivo spraska, kaj šele kako popravilo ali redni servisi. Pa najdejo enega "majstra" ki bo to "naredo za pol cene". Ata kupil v Mb Volvota 4 leta starega pri trgovcu, ki ni bil toliko, da bi mu pri avtu za 20k priskrbel slovenska navodila. Od avtih iz Ce pa je itak bilo ogromno napisanega že :)

Zadnja 2 avta kupljena v Lj (uvoz Belgija) in Trbovlje od fanta, ki dela pri Dewesoftu ( in mu je denar verjetno zadnji problem), oba avta zelo korektna, gor neke normalne gume, za vse servise delovni nalogi, skratka korektno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic in tony

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.831
617
113
EU
Kolega je ravno prejšnji mesec ubodel rabljenga Avdija iz Belgije in je vsaj na prvi pogled videt zelo ok ... ampak lahko pa da tudi ni:fredi:
 

Podobne teme