NALOŽENE NOVE POI TOČKE

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Pozdravljeni vsi uporabniki!

Ker sem prosil na forumu, če bi lahko kateri izmed uporabnikov dodal večjo zbirko svojih POI TOČK, pa je bil odziv dokaj negativen, sem se odločil, da se bom potrudil jaz, ter po 4 urah dela vse potegnil dol, datoteke vse z Winrarom extractu(razširil), tak da vam ni treba po potegu datotek iz foruma tega delati in imate že razširjene datoteke z končnicami GPX. Nato sem ustvaril mape in jih poimenoval za vsako državo posebej ter ločil datoteke po kategorijah:

* FIX SPEEDCAM
* MOBILE SPEEDCAM
* RED LIGHT
* RED LIGHT SPEEDCAMS
* SECTION CAMERAS
* TRAFFIC CONTROL


Na LINKU: https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/210342/an/0/page/0#210342 , imate NAVODILA kako se POI točke NALAGA NA GPS NAPRAVE.

Te POI točke so samo za GARMIN naprave, datoteke pa imajo končnice GPX. Za ostale naprave uporabite konverterje, ki so tudi na forumu linki do njih.


LINK DO TOČK:
Download Now

Probajte pa malo eksperementirajte. Sicer dela in sem si naložil točke na svojo nuvi 760, sam sem mogu same države zbrati, da je uploudalo na napravo, nisem pa mogu kar lepo sortirane mape naložt. Ne vem kak bi naredil, da bi imel tak po mapah urejeno, kot sem jst upoudu. Probajte, pa pomagajte še vi izboljšati te POI točke.

P.S. Pravijo da znanje stane, ampak ker sem dobra duša, sem vse to naredil in z vami delil zastonj.
Se pa priporočam, če bi še kdo ponudil svoje POI točke ter jih prijazno delil z nami uporabnik.
Lepa gesta pravi: Poskušaj biti boljši od drugih in več kot daš več dobiš nazaj.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.346
3.439
113
Daj kaj imaš to neki čudni link , ne mislim nalagat nekih čudnih programov da si to lahko dolcuknem
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
.
326098-12.jpg
 

Priponke

  • 326098-12.jpg
    326098-12.jpg
    40,5 KB · Ogledi: 389

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
aplauz.gif


A je mogoče s kakšnim programom združiti vse te poi točke, ker, če bi hotel dati vse skupaj not bi gotovo trajalo več ur, da bi tole poklikal v poiloaderju. BTW lahko pa še dodaš noter slovenske POI od snecerja, da je vse na enem mestu?
 

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Evo. Na željo uporabnika, sem združil moje in Snecerjeve POI točke. Kliknite in spodaj pritisnite Download now!, kot je prikazano na sliki od administratorja 01481.
Download Now
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Super. A je kdo probaval dati v garmina vse noter? Če mu je uspelo bi ga prosil, da mi pošlje poi.gpi!
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
No tole si že fio in fajn naredil, samo sedaj je treba zadevo še vzdrževati, osveževati da bodo stalno nove pozicije radarjev notri. Če si mislil da si vse naredil že samo z tem ko si to združil naj ti povem da je to šele začetek in je to kar percej dela, zato se tega ponavadi ne odločamo ker od vseh teh POI, ki si jih prilepil, jih posameznik rabi morda 10% in zato si raje posameznik dolpotegne kar pač rabi.

Da ne boš mislil da sem hotel kritizirati. NE ravno nasprotno, želim te pohvaliti in hkrati spomniti da moraš delo nadaljevati.
Me pa je zmotil del kjer praviš da je znanje denar in da si ti pa dobra duša in boš to delil brezplačno z nami... Koliko pa si plčal za vse informacije, ki si jih dobil na tem forumu??? Če bi vsi hoteli računati kar vam posredujemo, potem ali bi bili bogataši ali pa bi bil forum prazen.
 

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Citat:
Uporabnik leni pravi:
No tole si že fio in fajn naredil, samo sedaj je treba zadevo še vzdrževati, osveževati da bodo stalno nove pozicije radarjev notri. Če si mislil da si vse naredil že samo z tem ko si to združil naj ti povem da je to šele začetek in je to kar percej dela, zato se tega ponavadi ne odločamo ker od vseh teh POI, ki si jih prilepil, jih posameznik rabi morda 10% in zato si raje posameznik dolpotegne kar pač rabi.

Da ne boš mislil da sem hotel kritizirati. NE ravno nasprotno, želim te pohvaliti in hkrati spomniti da moraš delo nadaljevati.
Me pa je zmotil del kjer praviš da je znanje denar in da si ti pa dobra duša in boš to delil brezplačno z nami... Koliko pa si plčal za vse informacije, ki si jih dobil na tem forumu??? Če bi vsi hoteli računati kar vam posredujemo, potem ali bi bili bogataši ali pa bi bil forum prazen.


HI!
Vem, da je tole še začetek in da se stvari vsaki dan osvežujejo. Ampak se je potrebno zavedati da je tule ogromno število uporabnikov in če bi vsak vsaj toliko se potrudil kot sem se jst, bi imeli vsi vsega na pretek. Zelo sem vesel in zadovoljen s tem forumom da obstaja in da se pomaga vsem uporabnikom.

P.S.
Me pa je zmotil del kjer praviš da je znanje denar in da si ti pa dobra duša in boš to delil brezplačno z nami... Koliko pa si plčal za vse informacije, ki si jih dobil na tem forumu??? Če bi vsi hoteli računati kar vam posredujemo, potem ali bi bili bogataši ali pa bi bil forum prazen.............................TO SEM NAPISAL ZARADI TEGA, KER SEM RAVNO JST DOBIL KOŠARCO NA TA RAČUN, DA ZNANJE STANE IN ČE IMAM EVRE, DA LAHKO DOBIM POI TOČKE...Tut ti si bil v tem pogovoru na forumu zraven zato malo prebrskaj, pa boš videl kso je to meni napisal... Mislim, da boš presenečen, saj ravno ta bi mogu najbolj pomagat. Ampak ne bom tle nobenga linčal, ker tle smo zato, da si pomagamo in ne kregamo. Pač razložil sem zakaj sem to napisal in da sem to naredil NALAŠČ, ker oseba, ki je men to rekla, že sama ve.

Brez zamere, vsem pa želim čim hitrejšo pomoč pri iskanje informacij na čudovitem forumu, kjer smo vsi eno
cheer.gif

LP
 

SHARK

Zelenc'
8. jun 2008
4
0
1
TRZIN
pozdravljeni!

A mi lahko kdo pove,kje in kako naložim omejitve hitrosti za slo ali europo!Neki poi sem nalozil in mi ob tem pokaze tudi nekaj omejitev,vendar zelo malo...!? hvala,lp s
 

SHARK

Zelenc'
8. jun 2008
4
0
1
TRZIN
GLEDE NA TO ,DA SEM BOJL KOT NE ZACETNIK,A MI LAHKO POVES KAJ VEC! A SO OMEJITVE MED POI,AL JIH NALAGAS POSEBEJ?PA KAKSEN DIREKT LINK,BI MI PRAV PRISEL!HVALA
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Kot prvo vse v male črke!!!! V prilogi pa: združene šnecerjeve in še ene, skupaj 14.500 destinacij (Aut-Ita-Cro-Slo)
 
Nazadnje urejeno: