Nakup rabljenega Tourana

gufy

Pripravnik
11. apr 2009
616
17
18
Ja a ne delajo to v Kopru na terminalu ko 3 sesujejo, potem pa enega skup sešraufajo
confused-1.gif
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
zakaj za boga bi pr vsem enoprostornem plehu kupval tourana. če gledaš za familjo za daljše obdobje pol najprej glej, da je avto ok, sevisiran, z realnimi km, nizki stroški vzdrževanja in popravil, ker kake nagrade za Mistra s touranom itak ne boš dobu, notr pa tut ne vem kaj ma tazga, da bi bil presežek.
grims-1.gif
 

gufy

Pripravnik
11. apr 2009
616
17
18
Imaš razlog zakaj ne?
Ne zanimajo me presežki, ni potrebe, da postanem mister slovenskih avtocest. Zanimivo, da sem preživel zadnjih 5 let z Meganom. Francoska jajca pa to. Za drugi avto raje ne povem kaj vozim(o)
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
mam, da se zapičiš v točno en model za kerga še zabit golob vse, da je velka verjetnost uvoza z velik več km kot so realni, vprašljivo servisno zgodovino in samim vzdrževanjem. zdej pa ti men povej razlog, zakaj bi mogu točno turana gledat in samo turana? no to me zanima
cheer.gif

megane kul ja, al kaj si hotu povedat?
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Kia picanto zate, k vidm si mal glup. Drgač pa še enkrat preber kaj sem napisal, morda ti bo v drugo jasno.
grin1.gif
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
če rab tri posamične zice kot kolegica jabe, pol se izbor zmanjša...da nauš tko tečen. ampak tega ni navedu
grims-1.gif
 

gufy

Pripravnik
11. apr 2009
616
17
18
tri ločene zice nujno! velik prtljažnik, bolj škatlasto obliko pa xsenon brljivke spredaj. kaj ponujaš?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.670
3.557
113
Ne nabijaj. V touranu imam zadaj normalno zmontirane 3 otroške sedeže. Enega, pri katerem se otrok še privezuje s pasom od otroškega sedeža (kategorija II?) in dva, na katerih se otroka sama pripenjata s pasovi od avtomobila. Jabe ga noče ker srednji sedež nima isofixa.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Še enkrat: avto (ne glede na znamko), ki je zarad mehanike razmeroma ugoden za vzdrževanje in servisiranje, po možnosti od znanga lastnika z realnim številom km. touran zih nima edin tri zice, torej bi iskal avto (in ne nujno znamko), ki ustreza temu, kar si napisal - sigurn pa ga ne bi kupil na vrat in nos v stilu još malo i nestalo. če se s čim pr nas lahka naserješ, je to rabljen avto, sploh VW in podobna čislana kola.
tongue-1.gif

sevede sploh ni nič narobe, če boš dobil kazga dobrega tourana. sam povedu sem, kaj bi bila pr men prioriteta pr avtu, k je primarno namenjen prevozu familje in ne frajarjenju. da je touran edini opt, zlo dvomim
grims-1.gif
 

gufy

Pripravnik
11. apr 2009
616
17
18
Hvala za tvoje mnenje. Zaenkrat nama je zanimiv Touran, če imaš pa kakšno alternativo, se priporočam.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
nej ne nabijam o čem? pa napisal sem, če rab tri posamične zice (kar zdej jih), da se izbor zmanjša. kaj teb ni jasn? pejt kidat al neki
grims-1.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Citat:
Uporabnik gufy pravi:


Kaj točno je z EGR? se samo zapaca ali je nujna menjava? Gledam cene, okoli 250€, ni tako grozno, če vse ostalo špila.

spusti vodo. In je nujna menjava. Če so ti ga na poblaščenem "sčistli" ko je bil v garanciji si lahko 100% da so ga menjali. Ker je tolko okvar da neupajo naglas govorit.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Jabe ga noče ker srednji sedež nima isofixa.

jabe se o touranu ni kaj dosti izrekla, je pa za prmej domnevala da 3 isofixe ima. je pa resda avto ne interesira, tako da ravno sigurna ni...
 

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Ce je 1. lastnik in slo poreklo, mora bit tako, ko prides na ogled in to povej po telefonu.

Sicer se bo pa videlo, kako je z avtom, ce se bo hitro prodal.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.191
1.807
113
Fore načeloma nobene..le da iz uvoza imajo ponavadi pravljične kilometre..tu je srčika problema.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Ja, ker če je pa slovenski je pa full več šans za realne kilometre, lol
aplauz.gif
Mislim no...če bo imel avto veliko kilometrov ali pa vsaj neko zmerno cifro je vprašanje vrtenja zgolj in samo kdo ga bo kupil - če ga kupi preprodajalec gredo kilometri 95% dol pa če je avto iz Nemčije ali pa iz SLO.