Najbolj "neumni" izumi v avtomobilski industriji

LarryClay

Majstr
10. feb 2023
903
912
93
Ne vem, a francoski avti se kar tako brez dovoljenja nadgrajujejo?

Meni Tesla javi, da je na voljo nadgradnja in potem lahko pritisnem, da se nadgradnja takoj izvede ali celo nastavim čas, da se izvede, recimo ob 03:00 zjutraj. Lahko tudi nekaj časa ignoriram nadgradnjo. Skratka, ni posiljevanja, da se to mora izvesti takoj.
Isto je za nadgradnje zemljevidov.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.960
1.105
113
www.adriamedia.si
Za Lenovo moras imet instaliran njihov softver, ti pa ta update biosa le predlaga. Lahko ga odlagas v neskoncnost...

Tudi avto bi ti moral pustiti obkljukati moznost "sprozi update, ko je avto na servisu".
Avto te vpraša, ali naj naredi OTA update. In moraš kliknit, da ga sprožiš. Vsaj VW grupa min kolikor vem, tudi Fordi, psot višje berem, da tudi Tesla.
In folk to klikne 1000 km od doma, dan pred prazniki. In potem p..di, če gre kaj narobe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.379
3.468
113
Ne vem, a francoski avti se kar tako brez dovoljenja nadgrajujejo?

Meni Tesla javi, da je na voljo nadgradnja in potem lahko pritisnem, da se nadgradnja takoj izvede ali celo nastavim čas, da se izvede, recimo ob 03:00 zjutraj. Lahko tudi nekaj časa ignoriram nadgradnjo. Skratka, ni posiljevanja, da se to mora izvesti takoj.
Isto je za nadgradnje zemljevidov.
Ne saj lepo vprašajo, samo kot pravi Alter mojster nisem prebral kaj bi rad in sem potrdil in ob istem času skapiral da bo trajalo cca 11 minut in da tačas je avto mrtev, pa nisem čisto verjel, ampak je resnično.

No pač sem z pico sedel še 5 minut v avtu preden sem lahko nadeljeval in malo brskal po Alterju
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
lohk da maš celo fabrško asistenco
sam procedura vsen ni lih tko k da bi šu u trafiko po čike
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.952
9.013
113
EU
Ključ od avta na telefonu. Nič nimam proti Tesli.
Telefon pade na beton, in z avtom ostaneš v vukojebini.