Nadgradnja Samsung galaxy spica

wind

Pripravnik
17. sep 2007
293
0
16
Imam telefon Samsung galaxy spica z android 1.5 kupjen pri simobilu. Rad bi ga nadgradil v android 2.1 da bi bil slovenski meni, vendar ga na servis pod garancijo ne morem poslat, ker ne najdem garancije ker sem nekam založil. Ali lahko mi kdo pomaga kako lahko to sam uredim da bil naložil slovenski meni oz. android 2.1. Ali se kdo s tem ubada in kolikšna je cena, prosim za pomoč!
 

schalko

Pripravnik
4. jan 2008
317
1
18
Velenje
Poišči aneks ali pa pojdi na Simobil, da ti dajo kopijo. Na servsi pošlji skupaj z aneksom, če pa še najdeš račun pa toliko bolje...
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Citat:
Uporabnik wind pravi:
Imam telefon Samsung galaxy spica z android 1.5 kupjen pri simobilu. Rad bi ga nadgradil v android 2.1 da bi bil slovenski meni, vendar ga na servis pod garancijo ne morem poslat, ker ne najdem garancije ker sem nekam založil. Ali lahko mi kdo pomaga kako lahko to sam uredim da bil naložil slovenski meni oz. android 2.1. Ali se kdo s tem ubada in kolikšna je cena, prosim za pomoč!

V čem je problem? Snameš si z neta program ODIN MULTILOADER in zadnji 2.1 uradni firmware s strani http://www.samfirmware.com/firmwares.htm. Preberi navodila kako se naloži ROM preko Odina in to je to. V nastavitvah potem izbereš slovenski jezik.

Drugače pa na slo-android.si imaš celo temo posvečeno Samsungu Spica in si vzami čas in preštudiraj...
 

wind

Pripravnik
17. sep 2007
293
0
16
Na samsung servisu RAM 2 so mi moj telefon samsung spica nagradili na android 2.1. Imam pa naslednji problem z nastavitvami, telefon, ko nastavim planet oz. MMS Iin druge nastavitve si telefon ne zapolni nastavitev ko izklopim telefon in tudi ko dam telefon na tovarniške nastavitve se postopek ne izpelje do konca! Kaj naj naredim prosim za pomoč!
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik wind pravi:
Na samsung servisu RAM 2 so mi moj telefon samsung spica nagradili na android 2.1. Imam pa naslednji problem z nastavitvami, telefon, ko nastavim planet oz. MMS Iin druge nastavitve si telefon ne zapolni nastavitev ko izklopim telefon in tudi ko dam telefon na tovarniške nastavitve se postopek ne izpelje do konca! Kaj naj naredim prosim za pomoč!

Pred izhodom iz menija pritisnes "meni tipko - levo", da se ti pojavi vrstica s "SHRANI" in ne "tipko nazaj - desno"?